PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Flaszbeki z meczu Barca - Eintracht
9
@IronSanHybrid Co chwile byłby banowany :D
11
Ale Vinicius to irytujący typ
0
@dzagos Szpak i Mila
0
Zna ktoś jakąś legitną stronę z markowymi ciuchami adidas, nike , puma itd. Oprocz oficjalnych sklepów?
1
@barcelonaLM a Hiszpańscy komentatorzy mówili że był karny, i kto ma rację?
0
@dafik85 Dzisiaj też było wiadomo że Liverpool łatwo i widać efekty :)
7
Tymczasem na Twitterze xD
https://zapodaj.net/16e436ad403ef.png.html
0
Może ktoś polecić jakiś fajny perfum męski z intensywnym i trwałym zapachem?
1
@jakub1906 Złoto xD
1
@sevs Dlaczego? Obecnie Lahoz to najlepszy hiszpański sędzia
7
@Harnas2 Koeman w większym stopniu stawiał na młodych bo nie miał takiego wyboru co Xavi
4
@Michael27061990 Największy minus psów jest taki że tak krótko żyją :/
7
@Robert1603 Jeśli przystosuję się finansowo do sytuacji Barcy to tak
2
@fcbarcafan19 Ederson na skrzydle
1
@Messibestplayerintheworld Ciekawe co na to otoczenie Dembele
1
@Dargani Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Worny Pokonanie Polski na mundialu :D
0
Jak Messi będzie się dziś cieszył z mistrzostwa P$G to wykreślam go ze swojego testamentu
0
@Janas11224 Ja mam gola Brentford :/
1
@Janiama Real Sociedad - Barcelona 2-3
7
W końcu jakiś mecz w sobotę :D
2
@sebasek99 Byłem tu przed gorącymi dyskusjami.
3
kiedyś na telefon dostałeś sms albo ktoś dzwonił. Dziś dostajesz powiadomienie z Facebooka, messengera, WhatsAppa, Instagrama, Google News, allegro, InPost, pralka skończyła pranie, w lodówce kończy się mleko, twój kot nasral na dywan, roomba skończyła sprzątać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@kubix05 Kiedyś to były dziewczyny , nie to co teraz.
Co druga tiktokerka , albo instagramerka :)
0
@DonMatteo901 Wiedzą że mamy Lengleta
1
@Janiama Barcelona Cadiz 1-0
0
@barcelonaLM Sevilla z Xavim na pewno by się tak nie cofneła jak dzisiaj z Lopetegim
4
Ale w następnym meczu to już na pewno Real straci punkty
1
@Filipfcb2000 Pamietaj że, kibic Realu to nie twój kolega :D