0

@AdamaTraore 12 sierpnia

2

Jako że dziś o 17 losowanie terminarza La Ligi to obstawiamy z kim zagra Barca w 1 kolejce. Ja myśle , że z Athleticiem Bilbao u siebie a wy?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Poleciał pograć w Tenisa z Robercikiem

8

@DaPidejpi Za 3 lata to już na pewno

3

@PatrychoO To dlatego Puig strzelał ostatni w ostatnim sezonie Messiego z Realem Sociedad w Superpucharze

5

@Medium Nie od dziś wiadomo że to są największe żydy w świecie piłki

13

@fart Lewica za dużo o 8,4%

79

Jak pieniądze nie grają roli to niech dawają 100mln funtów + zmienne :D

113

Możecie mnie zwyzywać za to co napisze , ale uważam że chłopak ma już po karierze niestety.

0

@Criss18Barca Zależy na jakim miejscu.
Mnie przyciągają na ręce u kobiet , najlepiej cały rękaw :D
Dodają takiego charakteru kobiecie :)

6

Przydałby się nam taki napastnik :D


1

@Emhyr Dembele jakoś nie musi kończyć kariery żeby być esportowcem

0

@wpwelement Za 3 godziny COŚ się będzie działo

4

Czeka aż Barca złoży mu lepszą propozycję po tym jak dostanie hajs za dzwignie , oby nie składali mu nowej oferty. Jak nie przyjmie aktualnej oferty to Adios

0

Patrząc na to ilu w ostatnim czasie sciągnelismy piłkarzy z Las Palmas to z Las Palmas robi się powoli taka Barca C

0

Jaki ustawić styl negocjacji w karierze w fifie żeby było w miarę realistycznie?

1

@VamoSBarca88 Mega Kebs :)

0

@Kubsoleon Zostaję na następny sezon w Atletico jeszcze.
Jeżeli rozegra przynajmniej 50% meczów w których będzie dostępny to aktywuje się obowiązkowa klauzula wykupu w wysokości 40mln euro

1

@QAnon Ciekawią mnie osoby które nadal noszą wszędzie maseczki, na co oni czekają skoro wirus nie wyparuje.
Do końca życia będą nosić?

0

@VegetaPolska Dlaczego niby?

0

Planuję kupić pada do PC pod Fife.
Lepiej kupić pada z Xboxa czy z PS5?

1

@Marcelinho99 Ale co ty porównujesz
- Dembele jest najemnikiem i chce pensje z kosmosu
- De Jonga wypycha się z klubu bo jest jednym z niewielu na którym można zarobić

2

Roma zapłaci rachunek

7

Potwierdzam, byłem telefonem z którego dzwonił Laporta

0

@thorin Tak (znaki)

0

Ma ktoś nagranie jak Hamilton wychodzi z bolidu po dzisiejszym wyścigu?

1

@lukasz222 Przecież ten przepis jest martwy, kluby nic sobie z niego nie robią, nie tylko Barcelona

1

@VegetaPolska Jak Polska się tylko broni to dlaczego strzeliła 2 bramki?

0

Polska piłka jest 20 lat za murzynami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?