PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdamaTraore 12 sierpnia
2
Jako że dziś o 17 losowanie terminarza La Ligi to obstawiamy z kim zagra Barca w 1 kolejce. Ja myśle , że z Athleticiem Bilbao u siebie a wy?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Poleciał pograć w Tenisa z Robercikiem
8
@DaPidejpi Za 3 lata to już na pewno
3
@PatrychoO To dlatego Puig strzelał ostatni w ostatnim sezonie Messiego z Realem Sociedad w Superpucharze
5
@Medium Nie od dziś wiadomo że to są największe żydy w świecie piłki
13
@fart Lewica za dużo o 8,4%
79
Jak pieniądze nie grają roli to niech dawają 100mln funtów + zmienne :D
113
Możecie mnie zwyzywać za to co napisze , ale uważam że chłopak ma już po karierze niestety.
0
@Criss18Barca Zależy na jakim miejscu.
Mnie przyciągają na ręce u kobiet , najlepiej cały rękaw :D
Dodają takiego charakteru kobiecie :)
6
Przydałby się nam taki napastnik :D
1
@Emhyr Dembele jakoś nie musi kończyć kariery żeby być esportowcem
0
@wpwelement Za 3 godziny COŚ się będzie działo
4
Czeka aż Barca złoży mu lepszą propozycję po tym jak dostanie hajs za dzwignie , oby nie składali mu nowej oferty. Jak nie przyjmie aktualnej oferty to Adios
0
Patrząc na to ilu w ostatnim czasie sciągnelismy piłkarzy z Las Palmas to z Las Palmas robi się powoli taka Barca C
0
Jaki ustawić styl negocjacji w karierze w fifie żeby było w miarę realistycznie?
1
@VamoSBarca88 Mega Kebs :)
0
@Kubsoleon Zostaję na następny sezon w Atletico jeszcze.
Jeżeli rozegra przynajmniej 50% meczów w których będzie dostępny to aktywuje się obowiązkowa klauzula wykupu w wysokości 40mln euro
1
@QAnon Ciekawią mnie osoby które nadal noszą wszędzie maseczki, na co oni czekają skoro wirus nie wyparuje.
Do końca życia będą nosić?
0
@VegetaPolska Dlaczego niby?
0
Planuję kupić pada do PC pod Fife.
Lepiej kupić pada z Xboxa czy z PS5?
1
@Marcelinho99 Ale co ty porównujesz
- Dembele jest najemnikiem i chce pensje z kosmosu
- De Jonga wypycha się z klubu bo jest jednym z niewielu na którym można zarobić
2
Roma zapłaci rachunek
7
Potwierdzam, byłem telefonem z którego dzwonił Laporta
0
@thorin Tak (znaki)
0
Ma ktoś nagranie jak Hamilton wychodzi z bolidu po dzisiejszym wyścigu?
1
@lukasz222 Przecież ten przepis jest martwy, kluby nic sobie z niego nie robią, nie tylko Barcelona
1
@VegetaPolska Jak Polska się tylko broni to dlaczego strzeliła 2 bramki?
0
Polska piłka jest 20 lat za murzynami