PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 AS wymyślił , a Rambla powieliła
1
@tristan87 Kessie :)
7
@Deviler Lubię tylko ładne dziewczyny, a nie jakieś pasztety
6
@Pawel13sz To dlatego zawsze strzela w trybuny , może nie wie że trzeba strzelać do bramki
0
Na TVN7 "Szukając Sprawiedliwości" ze Stevenem Seagalem
0
@Gaz Podsumowująć: Lewus się skończył
0
@BARCA1899Messi Czy przepłacamy to się okażę po paru miesiącach gry Raphinhy
4
Mateusz Alemany za Mateusza Morawieckiego do rządu proszę
0
Może ktoś opisać Raphinhe?
Jakie ma mocne strony?
2
@AmigoBlancos Fajnie , że seria wróciła :)
0
Macie jakieś sposoby na wczesne wstawanie rano? Nie licząc kładzenia się wcześnie spać
0
@Zoker Jego agent chcę taką prowizję że jak będą chcieli go pozyskać to zapłacą taką kwotę jak za zwykły transfer
11
Komentarz usunięty
10
Rok 2030. Mundial w Hiszpanii i Portugalii. Selekcjonerem Polski został Łukasz Piszczek. W studiu KS R. Lewandowski łączy się z USA. Szymon Jadczak zabiera się do pisania artykułu, tymczasem wciąż trwa proces z C.Michniewiczem
Paulo Sousa selekcjonerem Korei Północnej.
1
@Abominacja Tylko Lewandowski nie przychodzi po to żeby pózniej na nim zarobić tylko żeby strzelał gole
0
@eydeem Zależy w co chcesz grać
3
@PatrychoO Mourinho się wystraszył że znów piątkę dostanie :)
10
Ale złoto XDD
https://streamable.com/5io77j
32
@jacobFCB Dzięki za radę.
Zaraz skaczę z balkonu
8
@P33ck Vilaaaaaaaaa , to jest David Vila
17
@Hubsao A mi nie chcę wejść kupon z trzema ''pewniaczkami''
0
@MarioVeB! Kończy się jak Lewus
0
@Encore Ale zderzaki
5
@Boniek10 Dziwi cię to?
Piłkarze Barcelony mają najwyższe pensję w Europie i dlatego ciężko ich sprzedać
0
@konrad1661 Messi nie chciał odejść , on chciał wymusić dymisję Bartomeu
1
@DonAndrzejos Spotkał się z Anią i nagrali tik toki
0
@AlexDark00 Myśle, że nie zdawał sobię sprawy że Bayern to aż takie buce i potraktują go tak ja na to sobię nie zasługuję
0
@Emhyr On się nagrał z tym ''Ma kontrakt do 2023 roku'' czy jak?
4
Ale ten Bayern jest żałosny, po tym wszystkim co Robert dla nich zrobił to Bayern powinien go zrozumieć i mu ułatwić odejście.
To tylko pokazuję jak Bayern traktuję swoich piłkarzy.
2
@Iniesta19820815 Przecież w tym sezonie Barca jeszcze będzie grała na Camp Nou.
Od sezonu 23/24 przeniesie się na Montjuïc