PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
xDDD
0
@Emhyr No mógłbyś podać :)
0
Uczył się ktoś z was ze strony Teoria.pl do egzaminu teoretycznego na prawko?
Warto?
1
@Kgorecki2500 Niezły babol bramkarza PSV
21
@Kgorecki2500 Niezły bezbek
0
@Kessie Head&Shoulders , Ziaja , Schauma,Kūr i jeszcze jakieś zagraniczne ale zapomniałem nazw
0
Może ktoś polecić jakiś skuteczny szampon przeciwłupieżowy? Używałem już tyle szamponów i za każdym razem łupież powracał
0
@QuaReL Ale co ty porównujesz, wtedy w La Masii było mega pokolenie, a teraz to w La Masii jest może z 2-3 zawodników co mogłoby grać w pierwszym zespole
1
@PIQUETHEBOSS Albo z przewrotki
1
Luuk wracaj do Barcy
0
Jeszcze jakieś 2 remisy z Rayo i zbankrutujemy
1
@Janiama Barcelona Rayo 3-0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arsenallondyn0 https://clip.dubz.co/v/hgf3zb
0
@Kgorecki2500 Skąd masz C+ za dyche?
3
@tristan87 Fajna suczka
0
@BARCA1899Messi Cisza bo wywierają presję na Tebasie
0
@agaFCB Umiejętności nie te, ale mental nadrabia
1
@FCB24 Ogólnie właściciel Celty ma spinę z jego agentami, bo kiedyś się o coś z nimi pokłócił i powiedział, że nie chcę mieć zadnego piłkarza reprezentowanego przez tych agentów i teraz chcą się pozbyć Denisa mimo że Denis sam zadeklarował , że osobiście może rozmawiać z klubem bez tych agentów
0
Od dzisiaj Superpuchar to najważniejsze trofeum bo Real je wygrał
2
@taris Wystarczy Benzema.
Vinicius bez Benzemy to jak dziecko we mgle
2
@Kidd Zwykły Polsat
0
@Emhyr A nie było tak, że po okienku transferowym robią aktualizację?
1
@VamosRakieta O ty sezonowcu
3
Przecież Messi rządził klubem, a nie Bartomeu.
1
@vangoor Chcą go zmusić do przyjęcia oferty United/Chelsea żeby odszedł za 80mln i pozbyć się jego wysokiej pensji od wujka Bartka
5
@Jon_Snow Aż tak cię to boli , że musiałeś to wrzucić na La Ramble tak?
0
@BoRoWieC taktyk
3
@Ronin47 Przecież Kessie był jednym z najlepszych piłkarzy w drugiej połowie
0
Nie wiem jak wy , ale ja słysząc hymn Barcy i widząc Roberta w barwach Barcy czuję dume