PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Oddasz mi pieniądze jak przegram?
0
Ronaldo dzisiaj dublet w sparingu i na facebooku podnieta, ze goat itd. Skąd ja to znam xD
0
@jacobFCB Piłkarz takiej klasy, a jak gra to motywacji w nim zero
1
Busquets za dzisiejszy mecz kontrakt do 2050 roku
1
@Roobo To już się robi tradycja
2
Mimo wszystko, trzeba przyznać , że jak na standardy hiszpańskie to mecz dzisiaj sędziowany bardzo dobrze
1
Jak to było? Real nie przegrywa finałów?
0
Mogliby na Camp Nou takiego spikera zatrudnić co by tak wymawiał nazwisko strzelca bramki jak ma Napoli, albo chociaż po golu puszczać hymn
14
Dla piłkarzy Atletico każdy kontakt piłkarza Barcy z piłką we własnym polu karnyn to rzut karny
2
@Lisek Eleven ma do końca tego sezonu Superpuchar Hiszpanii https://taksiegra.pl/prawa-sportowe-eleven-sports/
2
@mikokarla Superpuchar będzie na Eleven
33
Taki syn to skarb https://x.com/paulinarzadek/status/1611347063748313090
27
@TheNekro94 Aaaaj będzie bramka, Jezus Maria, ależ błąd Boruca
0
Czy tylko mi ten nasz trener polskich skoczków nie pasuje do klimatu skoków :D ?
0
Pytanie dla tych co mają wykupione Viaplay. Działa wam dobrze? Macie duże opożnienie? Jak z jakością?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chce ktoś ze mną kupić canal plus online na pół?
0
Zna się tu ktoś z was na tv i mogłby mi coś doradzić na pw :)?
3
Złoto https://mobile.twitter.com/PanieKazimierzu/status/1605885835609399296
3
Messi w szatach króla
0
Ale gwiazdeczki z Francji co sobie medale zdejmują
0
@msmsms Oczywiście, że nie
7
@Gh0st Drugoplanową rolę w reprezentacji to ma teraz
0
Można zagrać z kolegą w fife na PC jesli ja mam Fife na EA App a on na Steamie?
1
@Emhyr Czekam na telefon
4
@Donnie_Darko Nawet nie ma dyskusji
4
Chorwacja zjadła już tę Argentyne czy trzeba jeszcze poczekać?
13
Nie rozumiem jak można podważać to, że Messi to najlepszy piłkarz w historii
0
@VegetaPolska a co powiedział?
4
Ronaldo może się skupić na grze w klubie, a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)