PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tylko przypomnę że jeśli utrzyma się aktualny wynik meczu Realu z Elche to czeka ich dogrywka, a dla nas to oznacza ze Barca będzie późnej w TV ;/
0
Messi za firanką we Francji, Salah w Afryce. Jedynie Lewy w garniaku. Co za zaskoczenie xD
1
Wiadomo czy Gavi będzie mógł zagrać z Realem?
Zawieszenie przechodzi na superpuchar?
5
Luuk De Jong ma w tym roku na koncie wiecej bramek niż cała ofensywa Realu
Fakt nie opinia.
1
@Janiama 0-2 Barca
4
Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie :D
https://streamable.com/dj4mcp
0
Umtiti dorabia do swojej skromnej pensji na Sylwestrze w Dwójce
0
@taris Obie na raz :D
1
@Strays77 Moj pies już leży w szafie schowany...
Chciałbym być już po sylwestrze...
2
Sylwester z Dwójką. Zero maseczek wśród widzów oraz prowadzących. Po godzinie (!) wychodzi zamaskowany Kammel i mówi "noście maseczki, to zdrowe i bezpieczne". A pani współprowadząca obok bez maseczki
Cyrk
0
@DonAndrzejos Co to TVP? :D
0
Od Nowego Roku ograniczam picie. Będę chlał tylko jak Barcelona coś strzeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Gurom wy!
Gurom ja!
1
@MesQueUnClub96 Ja zacząłem i skończę na Polsacie :D
4
Paulo ''Dezerter'' Sousa fichado
9
Mbappe wygrał bo Ronaldo gra dziś mecz o 21 i nie miałby jak odebrać nagrody.
2
@Hajny A kto finansuje PSG? Proste Emiraty
0
Zawsze może edytować na „reprezentant Hiszpanii"
1
@Janiama Sevilla - Barcelona 2-1
0
@BarcaInfo Wróć do wrzucania info na Ramble :)
0
Mam pytanie dla tych co mieli kwarantanne. Przyjezdzała do was policja żeby was kontrolować czy jesteście w domu?
0
@raku207 No to przybywa pretekst Niedzielskiego do lockdownu :)
0
@mekston Erling Haaland
1
@DJ6 Ale Pawła to ty szanuj :)
27
a Brożek podbił Polskę
14
Będzie ciekawie :D
https://x.com/Patryk1234566/status/1470428439274471427/photo/1
0
Wiadomo czy jutrzejszy mecz z Boca Juniors będzie gdzieś w polskiej TV?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pt9 Dokładnie, mega klimat robi im ten hymn
1
@BulaKG Juź nie przesadzaj, tylko hymn mi się u nich podoba ;D
Fati ----> Vini
VeB! :D