0

@ElKamil Jeszcze myślę ;)

10

Z PSG będzie jak z Francją na Euro.
Faworyt murowany ,a skończy się że odpadną w ćwierćfinale z jakimś Ajaksem albo Villarealem :)

1

Ciekawe czy Messi będąc w PSG będzie mógł skorzystać z Prawa Webstera żeby wrócić do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Gwyn Zobaczymy :D

0

@Criss18Barca A może Lenglet który jest cienki , ale można go zaliczyć do 1 składu

2

@10SzymonBarca10 Zrozumcie już że Messi już nie wróci do Barcelony jako piłkarz.
Niestety to koniec i trzeba się z tym jak najszybciej pogodzić

1

Jak Messi 2 września będzie zawodnikiem Barcelony to kasuję konto

1

Komentarz usunięty

6

Szkoda mi Neymara
Znów cień Messiego będzie go prześladował , ale tym razem w P$G

27

Messi Welcome to P$G Danza Kuduro remix Bartomeu to debil

0

@gumaz Tam są jakieś panie, mam rozumieć że to żony piłkarzy PSG?

5

PSG ma jakiś fanklub?
Kolega pyta bo chce zrobić konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale za rok to Messi już na pewno wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@norbi77 Czego chcieć więcej?
Brak adrenaliny nie mając Lengleta i Roberto w obronie

2

@MesQueUnClub96 Zapomniałeś o Martinie :)
On nas wypromuje :)

0

@lucas/catalan Jeden rabin powie tak , drugi rabin powie nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 Informacje czy zostaję czy odchodzi

0

@Nazio87 Pewnie dzwoni do swoich informatorów i potem zdemontuje :D

0

@Tomo1989 Nie , on mówił tylko że Neymar chce wrócić

1

Wczoraj: PSG był bardzo pewny siebie i bardzo chciało sprowadzić Messiego. Neymar naprawdę chciał znów mieć możliwość gry ze swoim idolem, ale Messi chce pozostać w klubie swojego życia. [Marcelo Bechler]

Dzisiaj:
Leo Messi poinformował Barcelonę, że nie przedłuży umowy z Barceloną, ponieważ ma wątpliwości odnośnie projektu sportowego i sytuacji ekonomicznej klubu. [RAC1]

Te wszystkie newsy można sobie o kant tyłka rozbić :)

3

@amanter Za to PSG udowodniło w superpucharze jaki jest ich projekt sportowy :)

56

Messiemu się wypisał długopis a Marca robi aferę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MiloszFCB1899 zgodafc , rgol , podstadionem

3

@VamosRakieta Dzięki za radę :)

0

@zaba107 Może znów się ścigają :D

0

@FCB24 Jak masz Cyfrowy Polsat to masz udostępnione kanały 3-9 specjalnie na IO , w innych telewizjach nie wiem jak jest , ale sprawdz na liscie kanałow :)

0

@FCB24 Na Eurosporcie powinny być wszystkie mecze , Eurosport ma 9 kanałów :)

1

Ale Laporta to szef :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?