PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Skazany na śmierć :)
18
Ale to ty dzwonisz
1
@AmigoBlancos Dla mnie to bardziej serial obyczajowy niż komediowy
7
@Pawel13sz Po czym w następnej akcji spieprzyć setkę :D
Ahh cały Luisito :D
9
@Lola120 Chciałbym obejrzeć jeszcze raz ten serial nie wiedząc co się wydarzy :D
0
@Yosemite Czekam aż przyjdzie do nich kolejny Brazylijczyk , ale z Barcelony :)
0
@adambądkowski93 O jakiej Lidze Mistrzów my mówimy?
Myślę że na ligę francuską może starczyć :)
0
Moim zdaniem Tomasz Hajto wychodzi dziś na boisko i
w wieku 48 lat zgarnia tytuł MVP Euro i transfer za 50 mln z Polsatu do Bayernu, Naglesmann opiera na nim defensywę, PSG opędzlowane w Lidze Mistrzów, Haaland zero goli z Bayernem, opinia nie fakt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama 1-1 :)
0
@lufator Od tego są prezerwatywy :D
0
@panczo Nie , z ciekawości spytałem bo ciekaw jestem ile osób naprawdę korzysta :D
1
Korzystaliście z usług pań do towarzystwa?
1
@Janiama Fajny pomysł z tym typowaniem , proponuje cos zrobic na sezon ligowy np. typowanie meczów Barcy,Realu. Atletico w kolejce
1
@Janiama 1-1 :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kz1234 Messiemu nie dziękowali ,a nie jest już naszym zawodnikiem :D
3
@Kamyk37 Wole nie wiedzieć
1
@Isso89 Tak , niech najlepiej oddadzą dwie na wszelki wypadek
3
@Vebrol Można spotkać się z Jarkiem i pogłaskać jego kota
1
@Janiama Dania - Czechy 3-2
1
@draxidox Otóż to!
1
@Janiama Hiszpania - Szwajcaria 3-2
0
@skubi99 Tak , ale nie ma matury
0
@KimBassinger1 https://soccercatch.com/
77
- W pośredniaku byłeś?
- Tyle razy Ci mówiłem, że w Hiszpanii nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
https://x.com/Patryk1234566/status/1410648483485335552/photo/1
6
@Gonzo349 Na miejscu Griezmanna bałbym się chodzić sam po mieście
0
@tomek8756 Jedz lepiej w lipcu/sierpniu bo znów będą pajacować na jesień z lockdownami
1
@Dejvo Do Barcy B
6
@doc Dzień odejścia Messiego z Barcelony będzie moim najsmutniejszym dniem jako kibic Barcelony ;/