PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Ogólnie wtedy większość gazet i dziennikarzy się skompromitowało bo pisali że Neymar w Barcelonie jest pewny :)
2
@Messibestplayerintheworld Gość strzela ślepakami , 2 letnie okienka z rzędu mówił że Neymar wróci i do dziś nie wrócił :)
6
@itmustbejoke Pamiętam do dziś jak na przerwach w szkole wymieniałem się z kumplami kartami z piłkarzami :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@l0Messini Wiadomo że nie możesz ćwiczyć normalnie jakbyś nie miał zakwasów , ale lekko poćwiczyć nie zaszkodzi :)
1
@l0Messini Ćwicz , ja miałem zakwasy i ćwiczyłem tyle razy i nic mi nie było :)
0
@TheHeisenberg Halo Policja?
Na La Rambli palą
0
@vojty Kupiłbym ale mi będzie za krótka :D
Jakbyś miał XL to biorę :D
1
@Barca1992 Nie ma wyborów w tym roku to wcześnie
21
Wciąż śmieszy :D
https://x.com/Patryk1234566/status/1389170609863626752/photo/1
7
@MesQueUnClub96 Barcelona za kadencji Bartomeu
1
@Yosemite Biedny piesek ;/
1
@Fenriss Oni mają w zarządzie takich ludzi jak my mieliśmy zanim Bartomeu podał się do dymisji. Oni mają jeszcze większy syf instytucjonalny niż my mieliśmy.
0
@lucas/catalan A dlaczego nie Lana :) ?
Jeżeli nie chcesz Lany to nie wiem kogo ;D
13
10-15 mln i bierta go
0
@lucas/catalan Lana Rhoades
1
@lucas/catalan Proponuję dodać Elene Koshke :D
5
Pamiętajcie Elche , La Rambla wam tego zapomni :)
6
Ale w następnej kolejce to Atletico już na pewno straci punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@POLAK12345 Koeman zasługuję na trenowanie Barcy w następnym sezonie bez względu czy wygramy majstra czy nie.
3
Mam pytanie dla przeciwników transferu Neymara.
Czy jakby Neymar publicznie przeprosił Barcelone , obniżył pensję i dorzucił coś od siebie do transferu to bylibyście wtedy za jego powrotem?
1
@Deviler Neymar wróci
0
Wyczuwam żółtko dla Minguezy :D
1
@ArterkHD Haaland/Lautaro
0
@headmunch taktyk
0
@LuisSalvano Lato 2019.
Oficjalka wisiała w powietrzu , no ale 10 mln roznicy zrobiło swoje :D
1
@puyol_presidend5 Tato powiedz mu , no powiedz mu tato.
4
@lukaszmatusiewicz Mój wybór jest prosty.
City z uwagi na Guardiole :)
0
@Nano22 = Neymar w Barcelonie
1
Wiadomo od kiedy będą otwarte zakłady fryzjerskie w całym kraju?