PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Wossi61FCB Neymara
4
@zuzankamua To trzeba od nowa karierę zaczynać :D
0
@itmustbejoke A wiadomo na ile :D?
4
Prawo Webstera musisz
0
Jest gdzieś na necie transmisja z losowania?
Nie licząc La Rambli :D
0
@BarcaInfo Wiadomo kiedy to spotkanie?
2
@MatiFCB2000 Lepsze to niż ten polityczny syf w gorących dyskusjach
4
@marcin62 Zainstaluj Adblocka i po kłopocie
16
@jeyx77x Trzeba anulować bo przegramy :D
21
@LucasW123 Vermaelen jak był zdrowy to grał na wysokim poziomie.
5
@BarcaInfo Kurczę...
Gdyby tak się udało sprzedać Griezmanna , Coutinho i Umtitiego i w zamian Haaland
Marzenie :D
7
@zadafcb Oby :)
1
@Gomess Pisałem to w formie żartu :)
@MaziFCB klaskał już pod koniec zaprzysiężenia :)
3
@Ciule123 Messi też nie klaskał po tym przemówieniu Laporty więc wątpię że zostanie :)
1
@Encore Griezmann :)
1
@Czeresniafcb To wszystko dla zdrowia Polaków :)
1
@kempnou Po konferencji Verattiego i po tym jak Barca aktywuje Prawo Webstera z Neymarem
1
@Pilka_jest_okragla Wątpie że wróci , odkąd Ronaldo jest w Juventusie to co roku przychodzi temat jego powrotu do Realu po tym jak Juve odpada z LM.
Po za tym ponowne przyjście do Realu oznaczałoby dla Ronaldo przyznanie się do błędu. Patrząc na jego charakter to wątpie że wróci
3
@Dawid66 Na plac :)
0
@Bykunn Bo był rozstrzygnięty Liverpool - Lipsk :)
14
@tristan87 Dla Niemców to gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Katalończyk 99 Chodziło mi bardziej cena do jakości niż porownanie do Hazarda
0
@Trepyveb Griezmanna to ty sam porownałeś z Hazardem , mi tego nie przepisuj :)
0
@Trepyveb Nie trzeba daleko szukać:
Coutinho :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@socha to wykartkują się w meczu z Sociedad i nie zagrają z Valadolid u siebie :D
0
@lucas/catalan Bardzo mały biust ma :D
1
@SteuerFreiMoney Ewidętnie wymusza transfer do Barcy
88
Szacun dla nich za to :)
1
@lucas/catalan Wahałem się miedzy Valentiną , a Apolonią ale zdecydowałem się na Valentine