3

@BarcaInfo Trzeba anulować , bo przegramy

6

@FCBurza Przecież Brajtłajt już strzelał z karnego :P

1

@MesQueUnClub96 To że podobają mu się mężczyźni to nie musi znaczyć że jest kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Marcel99 Wyobrażasz sobie ten atak jak Haaland przyjdzie do Barcy?
Fati - Haaland - Messi

0

Haaland jest najpiękniejszy

2

@GeneralXavi Transfer kwestią godzin

1

@lukasz9197 strims.world
sport365.live

23

Fajnie by było jakby się wykartkowali dzisiaj i odpoczeli w meczu z Huescą :)

8

@msmsms "Dlaczego Real Madryt nie ma żadnych znaczków okolicznościowych? Ponieważ ludzie nie wiedzieliby, na którą stronę napluć, aby go przykleić"
- Christo Stoiczkow

4

@PatrychoO Oby w przyszłym sezonie już go nie było :)

13

@hoeniker Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że od 5 marca 2021 roku:

- Nauka zdalna w klasach 5-7 szkół podstawowych, w szkołach położonych na wschód od Wisły oraz w szkołach wyższych, za wyjątkiem 20 najlepszych uczelni wg. rankingu "Perspektywy" (chyba, że rektor stwierdzi inaczej).

- Wszystkie osoby przybywające do Polski z Zaolzia transportem publicznym oprócz samolotów są zobowiązane do odbycia kwarantanny przez 12 dni.

- W zgromadzeniach mogą uczestniczyć maks. 44 osoby (nie dotyczy bitw na śnieżki oraz składania przysięgi wojskowej przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej).

- Zamknięte są szkoły językowe, izby wytrzeźwień oraz cytadele. Otwarte zostaną chillout roomy oraz smażalnie pączków i faworków, ale wyłącznie w dni powszednie.

- Obowiązuje zakaz organizacji procesji na Boże Ciało oraz spotkań Świadków Jehowy

- Hotele dostępne są tylko dla urzędników, księżnej Diany, żonglerów oraz osób chorych na nadciśnienie.

- W budynkach dworców kolejowych i przejściach podziemnych może przebywać maks. jedna osoba na 3 m kw. pomieszczenia.

- Żłobki i przedszkola są otwarte w godzinach 10:00-12:00.

6

@BarcaInfo Bardzo dobrze , przyda mu się odpoczynek

5

@VamosRakieta ''Pique Kocham cię''

0

Za co druga żółta kartka?
Za to że sam wpadłeś w Mingueze?

13

@PatrychoO A kto niby za nich ? Jak Araujo jest kontuzjowany

14

@mutombo Jak w dogrywce będzie 1:1 to Sevilla awansuje bo będzie miała gola na wyjeździe

3

@VamosRakieta W punkt

3

@BarcaInfo Mamy swojego Inakiego Williamsa :D

1

@clyde Nie zapisałaś najważniejszego. Wylew Lengleta w okolicach 20 minuty

1

@KORTIS To jest obojętne kogo powoła Koeman. Pene czy Matheusa , obaj mają taką same szansę na grę czyli wcale jej nie mają :D

0

@BarcaInfo Dziwna sytuacja , Araujo który z ostrożności zszedł z boiska w lidze miał zagrać w pucharze i wypada. Pedri który miał pauzować 2 tygodnie już jest zdrowy

20

Szkoda że nie ma Araujo ;/

8

@BarcaInfo Według mnie on jest następcą Sergiego Roberto.

2

@BartqRKO Ale Wenthwortha to ty szanuj :P

7

@Yosemite Kocham ten serial

0

@XaviHeart Na La La rambli też nie ma czego szukać

0

@PatrychoO ????

13

@BarcaInfo Pewnie chodzi o samochod Bartomeu , w bagażniku skneblowany Neymar

42

I kto tu jest płaczkiem panie Monchi :)

0

@kuz #BartomeuGate

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?