2

@Gregsky10 Na dodatek jest pandemia i nie można się przemieszczać ze względu na zamknięte granice w niektórych państwach

0

@barcowy1899 Tak bo jakby Messi zaczął klaskac czy coś podobnego to Lenglet by włączył myślenie

10

@Fawrf 5:0 z Realem
Real był niszczony aż miło :)
Wspaniała to była drużyna , nie zapomnę jej nigdy

0

@tomek8756 Ferdek i Halinka

1

@TheNekro94 Uważaj bo tu pewien użytkownik straszy nabojami których nie ma :D

0

@AdiKingu96 Zmień żonę :)

6

Przez Lengleta już tyle punktów straciliśmy w lidze że to jest po prostu hit.
Gość powinien być maks rezerwowym bo na 1 skład się nie nadaje.
Jeszcze jego głupi uśmieszek po decyzji sędziego o karnym , to są jakieś jaja.

1

@DanielOOL Nie będzie słyszał bo wielki Martin zakończy karierę u nas :D

2

@arkasath Nigdy nie mów nigdy , potrzebujemy napastnika jak wody. Laporta napewno uruchomi swoje kontakty i spróbuje :)

3

@clyde Wiadomo , najpierw nietrafiona seta , a potem bramka z niczego :D

32

Bramka Haalanda :)


8

@cules100pro A niech tylko spróbują strzelić , to od razu zgłaszam

1

@Janiama Nie strasz bo myślałem że gol :P

0

@Messibestplayerintheworld To też , ale oni grają akurat w poniedziałek :)

6

Bayern przegrywa ✓
Jeszcze tylko przegrana Atletico,Realu, wygrana Barcy i weekend można uznać za udany :)

4

@cules100pro Ja do dziś pamietam jego komentarz przy golu Iniesty z Chelsea z sezonu 2008/2009
''Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta , tak to jest Barca , tak to jest ten cud'' :)

8

@panczo Jezus Maria , nie zaczynajmy tego od nowa...

0

@Coutinho007 Oj tam , bywało gorzej :)
Arthur miał rzeżączkę :)

3

@Bernard777 oj tak byczq +1

0

@Coutinho007 Przecież Sergi Roberto strzelił z dystansu i doznał przez to kontuzji własnie.
Uderzył z dystansu 1 raz od 2015 roku i mu coś przeskoczyło w kolanie :D

0

Włączyłem podgląd meczu Atletico - Levante na flashscore i akurat gol
Nie dziękujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@VamosRakieta Już usunąłem , będzie więcej zielonych :)

4

Wierzycie w kosmitów ?
(pytam poważnie)

1

@Barca1992 Po raz trzeci :)

5

@BarcaInfo Laporta to serio ma dobre relacje z tymi wszystkimi agentami?
Co widzę to piszę że Laporta ma dobre relację z Raiolą , a teraz Zahavi

0

Mam pytanie do fifaczy.
Kto jest lepszy w karierze Lautaro czy Haaland?

48

@BarcaInfo Oby Laporta dogadał się z Raiolą i go sciągnął

2

@Herato Matheus Fernandes

0

@neeed Koeman przecież mówił że jak on przyszedł do klubu to decyzja odnośnie odejścia była już podjęta przez klub.
Trzeba podziękować Bartkowi że nie zrobił większej czystki.
Co do odejścia Pique,Alby i Busquetsa to Bartomeu dobrze wiedział że jak oni też odejdą to nie będzie pieniędzy na ich następców i ich zostawił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?