PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Podsumowanie konferencji: Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej
11
Komentarz usunięty
14
W końcu znieśli te idiotyczne Godziny dla Seniorów.
1
@tobiasson92 Oni ją stracili jakiś czas temu.
17
@KoRtisiK Bo on nie powinien się tu znaleźć
5
@czesctuam Tak to wszystko wina Messiego , niech lepiej kończy karierę reprezentacyjną.
0
@sebasarna18 Bayern i Real
5
@zombie Jeżeli mamy pokładać nadzieje na ten sezon na zawodniku który w każdej chwili może wypaść z powodu jego problemów z kolanem to powodzenia
7
Ja się uczę hiszpańskiego , tylko czekać aż zadzwoni Barca po mnie :)
2
@BarcaInfo Daj znać jak będzie info
0
@lukaszmatusiewicz Co za żenada , kupują prawa a mają tylko jeden kanał sportowy.
Po cholerę kupili ten puchar króla skoro nie mogą go pokazać w TV
5
@4drian0 Ostatnio nasz mecz z Cornellą był w TV.
0
Jutro nie ma naszego meczu w telewizji?
Na stronie TVP Sport piszę że transmisja na stronie i w aplikacji mobilnej
8
@itmustbejoke Wybor jest prosty Coutinho i Griezmann
6
@Barcza223 Najlepiej na tym transferze wyszedł Bartek bo uratował swoją dupę dopinając budżet
8
Jeszcze nie zatwierdzono daty , a już piszą ze mogą się nie odbyć.
Nieźle.
1
@Herato Jak chciałby odejść to chciałbym żeby odszedł do City
2
@tomek8756 Złodziej.
0
@Quavosk Govod.tv
1
@umtiti Nie bo zagrasz 2 mecze z rzędu po 90 minut i ci kolano spuchnie
1
@Jarema2000 Jak wypłacisz to wygrają , a jak zostawisz to przegrają :)
3
@Avatarr W punkt
19
@Chakalaka Tu nie trzeba nic rozwijać bo dobrze wiesz o co chodzi , sam zwracasz uwagę @BarcaInfo za jedno słowo a ty ciągle wklejasz te durne tweety Tuska prowokując innych.
Oczywiście powiesz że nie prowokujesz bo można wklejać co się chce , ale chodzi o to że wklejasz te tweety tylko po to żeby prowokować innych.
0
Jak myślicie kiedy starsze roczniki wrócą do szkół?
1
@Nerazzurro Jeżeli buka można nazwać kasynem to tak :D
0
@Wossi61FCB Najgorszy jest wiater
0
@BarcaInfo Dlaczego on strzelał?
2
@DanielOOL Na siłowni
2
Bilbao dostaję w czapę ;D
Jak tak dalej pójdzie to puchar króla powędruje do jakiegoś 3 ligowca ;D
1
@Witekk10 Trochę słabo ze stronu TVPIS że wykupili tyle praw do pucharów a mają tylko jeden kanał , powinni rozszerzyć o jeszcze 1-2 kanały sportowe