5

Podsumowanie konferencji: Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej

11

Komentarz usunięty

14

W końcu znieśli te idiotyczne Godziny dla Seniorów.

1

@tobiasson92 Oni ją stracili jakiś czas temu.

17

@KoRtisiK Bo on nie powinien się tu znaleźć

5

@czesctuam Tak to wszystko wina Messiego , niech lepiej kończy karierę reprezentacyjną.

0

@sebasarna18 Bayern i Real

5

@zombie Jeżeli mamy pokładać nadzieje na ten sezon na zawodniku który w każdej chwili może wypaść z powodu jego problemów z kolanem to powodzenia

7

Ja się uczę hiszpańskiego , tylko czekać aż zadzwoni Barca po mnie :)

2

@BarcaInfo Daj znać jak będzie info

0

@lukaszmatusiewicz Co za żenada , kupują prawa a mają tylko jeden kanał sportowy.
Po cholerę kupili ten puchar króla skoro nie mogą go pokazać w TV

5

@4drian0 Ostatnio nasz mecz z Cornellą był w TV.

0

Jutro nie ma naszego meczu w telewizji?
Na stronie TVP Sport piszę że transmisja na stronie i w aplikacji mobilnej

8

@itmustbejoke Wybor jest prosty Coutinho i Griezmann

6

@Barcza223 Najlepiej na tym transferze wyszedł Bartek bo uratował swoją dupę dopinając budżet

8

Jeszcze nie zatwierdzono daty , a już piszą ze mogą się nie odbyć.
Nieźle.

1

@Herato Jak chciałby odejść to chciałbym żeby odszedł do City

2

@tomek8756 Złodziej.

0

@Quavosk Govod.tv

1

@umtiti Nie bo zagrasz 2 mecze z rzędu po 90 minut i ci kolano spuchnie

1

@Jarema2000 Jak wypłacisz to wygrają , a jak zostawisz to przegrają :)

3

@Avatarr W punkt

19

@Chakalaka Tu nie trzeba nic rozwijać bo dobrze wiesz o co chodzi , sam zwracasz uwagę @BarcaInfo za jedno słowo a ty ciągle wklejasz te durne tweety Tuska prowokując innych.
Oczywiście powiesz że nie prowokujesz bo można wklejać co się chce , ale chodzi o to że wklejasz te tweety tylko po to żeby prowokować innych.

0

Jak myślicie kiedy starsze roczniki wrócą do szkół?

1

@Nerazzurro Jeżeli buka można nazwać kasynem to tak :D

0

@Wossi61FCB Najgorszy jest wiater

0

@BarcaInfo Dlaczego on strzelał?

2

@DanielOOL Na siłowni

2

Bilbao dostaję w czapę ;D
Jak tak dalej pójdzie to puchar króla powędruje do jakiegoś 3 ligowca ;D

1

@Witekk10 Trochę słabo ze stronu TVPIS że wykupili tyle praw do pucharów a mają tylko jeden kanał , powinni rozszerzyć o jeszcze 1-2 kanały sportowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?