1

@Aaron10 Pamiętaj o zasadzie DDM :) Dystans , dezynfekcja , maseczka

3

@SkilledHydra16 Ma być gotowy na rewanż z PSG

1

Wiadomo o której Barcelona zagra z Realem Sociedad w Superpucharze?

40

2001 rok, Barcelona. 13-letnia gwiazda akademii FCB, Cesc Fabregas, za sprawą rozwodu rodziców przeżywa najgorszy okres w życiu. Na treningi dalej przychodzi, ale jego głowa nie pracuje właściwie, forma fizyczna też szybko spada. Trener Rodolfo Borrell wpada na pomysł: "Pójdę do Guardioli, może podpisze Cescowi koszulkę i jakoś poprawi mu humor".Guardiola, sześciokrotny mistrz Hiszpanii, powoli kończył swój pobyt na Camp Nou. Jak usłyszał o prośbie, natychmiast się zgodził. Nie ograniczył się do autografu. Na koszulce Barcelony napisał: "Dla Francesca Fabregasa, mam nadzieję zobaczyć cię w koszulce Barcy z numerem 4 w ciągu kilku lat. Zdrowia. Dużo szczęścia. Pep Guardiola".W 2003 roku Fabregasa z Hiszpanii wyrwał jednak Arsenal. Później Cesc występował w Barcelonie, Chelsea i Monaco. W każdym z tych klubów, prędzej czy później, otrzymywał numer 4. Zawsze mu na tym bardzo zależało. Od początku podkreślał: "To numer Guardioli, mojego idola".
[Usiądź, opowiem ci o piłce]

1

@kaczor14 govod.tv

3

@Herato A koniec świata to w tym czy następnym roku?

0

@itmustbejoke Tak , Haland i Neymar fichado

3

@Wossi61FCB
1. Messi
2. Messi z kontuzją
3. Douglas
4. Braithwaite
5. Ronaldo

2

@ShinobiQWE Ale Polacy nie oszukują :P

0

@itmustbejoke
1. Atletico
2. Juventus
3. City
4. PSG
5. Bayern
6. Atletico
7. Hiszpania
8. Brazylia

0

@lucca87 To nie jest fake

0

Znalazłem ten komentarz i nie ma róznicy
https://imgur.com/a/Gjy4P56

0

@BarcaInfo Paulinho też kiedyś pisał na twiterze ''Hala Madrid'' czy coś takiego i do nas przyszedł

3

@kubix05 Za jakie pieniądze?
Te zmienne to śmiech na sali.
Bartomeu powinien zostać wywieziony na taczkach za to

0

@lucas/catalan I po co te pozdrowienia kurczę :D

0

@lucas/catalan Można oznaczenia w kolejnych postach?

0

@Barca1992 Czekać tylko aż wprowadzą podatek od podatku

0

@Esteban_ A: TAK B: TAK C: TAK D: TAK

1

@BarcaInfo Życzę ci również wszystkiego najlepszego w nowym roku i dzięki za to co robisz :)

0

@HERORICH2 A mi go nie jest szkoda , gość co pół roku klub zmienia.
Niech się zastanowi nad swoją karierą bo na razie to dramat

5

@MarFan od 1970r.
Codziennie bez dnia przerwy.
Cześć , jestem Patryk i jestem alkoholikiem.

0

@Coutinho007 z podkreśleniem na ''może''

4

Ciekawostka:
Eden Hazard w 2020 roku nie zagrał ani jednego pełnego meczu.

8

@Guffi Życzę mu żeby w więzieniu był gwałcony i bity tak jak ten pies.

1

Andrzej Duda wydał oświadczenie w sprawie decyzji Niemców dotyczącej Polskich skoczków.
https://zapodaj.net/baa9b17f53e3b.png.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

1

Ale to nie do mnie tak , do mnie nie

0

@BarcaInfo Pytanie brzmi , Co potem?

7

Boli was wielki Ronaldo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?