PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aaron10 Pamiętaj o zasadzie DDM :) Dystans , dezynfekcja , maseczka
3
@SkilledHydra16 Ma być gotowy na rewanż z PSG
1
Wiadomo o której Barcelona zagra z Realem Sociedad w Superpucharze?
40
2001 rok, Barcelona. 13-letnia gwiazda akademii FCB, Cesc Fabregas, za sprawą rozwodu rodziców przeżywa najgorszy okres w życiu. Na treningi dalej przychodzi, ale jego głowa nie pracuje właściwie, forma fizyczna też szybko spada. Trener Rodolfo Borrell wpada na pomysł: "Pójdę do Guardioli, może podpisze Cescowi koszulkę i jakoś poprawi mu humor".Guardiola, sześciokrotny mistrz Hiszpanii, powoli kończył swój pobyt na Camp Nou. Jak usłyszał o prośbie, natychmiast się zgodził. Nie ograniczył się do autografu. Na koszulce Barcelony napisał: "Dla Francesca Fabregasa, mam nadzieję zobaczyć cię w koszulce Barcy z numerem 4 w ciągu kilku lat. Zdrowia. Dużo szczęścia. Pep Guardiola".W 2003 roku Fabregasa z Hiszpanii wyrwał jednak Arsenal. Później Cesc występował w Barcelonie, Chelsea i Monaco. W każdym z tych klubów, prędzej czy później, otrzymywał numer 4. Zawsze mu na tym bardzo zależało. Od początku podkreślał: "To numer Guardioli, mojego idola".
[Usiądź, opowiem ci o piłce]
1
@kaczor14 govod.tv
3
@Herato A koniec świata to w tym czy następnym roku?
0
@itmustbejoke Tak , Haland i Neymar fichado
3
@Wossi61FCB
1. Messi
2. Messi z kontuzją
3. Douglas
4. Braithwaite
5. Ronaldo
2
@ShinobiQWE Ale Polacy nie oszukują :P
0
@itmustbejoke
1. Atletico
2. Juventus
3. City
4. PSG
5. Bayern
6. Atletico
7. Hiszpania
8. Brazylia
0
@lucca87 To nie jest fake
0
Znalazłem ten komentarz i nie ma róznicy
https://imgur.com/a/Gjy4P56
0
@BarcaInfo Paulinho też kiedyś pisał na twiterze ''Hala Madrid'' czy coś takiego i do nas przyszedł
3
@kubix05 Za jakie pieniądze?
Te zmienne to śmiech na sali.
Bartomeu powinien zostać wywieziony na taczkach za to
0
@lucas/catalan I po co te pozdrowienia kurczę :D
0
@lucas/catalan Można oznaczenia w kolejnych postach?
0
@Barca1992 Czekać tylko aż wprowadzą podatek od podatku
0
@Esteban_ A: TAK B: TAK C: TAK D: TAK
1
@BarcaInfo Życzę ci również wszystkiego najlepszego w nowym roku i dzięki za to co robisz :)
0
@HERORICH2 A mi go nie jest szkoda , gość co pół roku klub zmienia.
Niech się zastanowi nad swoją karierą bo na razie to dramat
5
@MarFan od 1970r.
Codziennie bez dnia przerwy.
Cześć , jestem Patryk i jestem alkoholikiem.
0
@Coutinho007 z podkreśleniem na ''może''
4
Ciekawostka:
Eden Hazard w 2020 roku nie zagrał ani jednego pełnego meczu.
8
@Guffi Życzę mu żeby w więzieniu był gwałcony i bity tak jak ten pies.
1
Andrzej Duda wydał oświadczenie w sprawie decyzji Niemców dotyczącej Polskich skoczków.
https://zapodaj.net/baa9b17f53e3b.png.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BarcaInfo Musisz ją sobie podać :)
https://zapodaj.net/9641f62548bf8.png.html
1
Ale to nie do mnie tak , do mnie nie
0
@BarcaInfo Pytanie brzmi , Co potem?
7
Boli was wielki Ronaldo?