PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Manchester City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB24 Kłóciłbym się z tym stwierdzeniem :)
1
@Colon FC Po Nalewce
1
@FCB24 Już nie przesadzaj że jesteśmy gorsi od Lipska i Atalanty...
1
@BarcaInfo Zanim poprowadzi Barce powinien poprowadzić Barce B albo jakiś inny zespół z ligi hiszpańskie żeby nabrać doświadczenia.
1
@IronSanHybrid Jakbym nie miał internetu to bym nie napisał tego posta :D
0
Działa wam Messenger na komputerze?
Ja mam napis ''brak połączenia z internetem''
2
@Xavyol Grimaldo , Angeliño
0
@Adamski69 Aktualnie nie , ale w dłuższej perspektywie to transfer do Barcy to atrakcyjny kierunek , kryzys wiecznie u nas nie będzie ;)
3
@Barcza223 Za nic bym go nie sprzedał tym bardziej do Bayernu
0
@Yanek Oby przeszedł do Eleven
0
@Kubsoleon Był nominowany , ale to jest TOP 3 , a Neymar nie miał jakiegoś wybitnego sezonu
4
@Triv44 Poniedziałek 14 grudnia o 12:00
1
@Survier Nie chodzi o to czy ktoś używa takiej czy inne apki , chodzi o to czy warto zakładać konto żeby poznać kogoś fajnego , a nie dziewczynę na raz :D
1
Co sądzicie o aplikacjach typu Badoo , Tinder?
Myślicie że warto założyć konto i czy da się tam poznać kogoś normalnego?
Ma ktoś z was jakieś doświadczenie dotyczące tych aplikacji?
57
https://x.com/i/status/1336010546559201281
0
Na kogo trafiła Barca?
0
@mextexperu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BarcaInfo Wiadomo z jakiego powodu?
0
@NaFazieHitman Przemyślane i zdecydowane decyzje rządu pomogły :)
0
@BarcaInfo Font czy Laporta jak obstawiasz?
0
@sonek Z tego co wiem to tak , ale gwarancji ci niestety nie dam
2
@sonek Fortuna
1
@BarcaInfo Valdes w trenerce przypomina mi Edera Sarabie :D
0
@clyde Dasz link do tego kuponu?
0
@Kermit Ja dałem btts ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@NeroTFP Super seria :)
Oby więcej takich :D
0
@bari_94 Niby kto? Umtiti który rozegra 2 mecze po 90 minut i już ma problemy z kolanem? Griezmann wątpie żeby się zgodził odejść.