16

0

@VIPER2712 Musiałby zapłacić klauzule 700 mln.

9

@clyde Kebab (15 znaków)

7

@Kwiatek67 Po co nam kolejny piłkarz który będzie miał zaraz 30 lat?

14

Wyciekło zdjęcie z ostatniego spotkania Messiego z Bartomeu
https://zapodaj.net/c8d494651f992.png.html

1

@Alanooo Oo , dzięki :)

0

Ktoś ostatnio wrzucał przerobiony tekst z kiepskich o Bartomeu.
Mogłbym prosić link?

0

@BarcaInfo Szkoda że jest już za późno...

1

Najgorsze w tym wszystkim nie jest to że Leo chcę odejść (Messi niestety już młodszy nie będzie i już mu coraz bliżej niż dalej do zakończenia kariery) , ale najgorszy jest fakt , że najlepszy piłkarz w historii i legenda tego klubu najprawdopodobniej zakończy swoją karierę w innym klubie niż Barcelona i to odchodząc po takim blamażu jakim był mecz z Bayernem. Nie widzę Messiego w innym klubie niż Barcelona. Bartomeu od razu po przeczytaniu faxu powinien podać się do dymisji , ale tego nie zrobił i obawiam się że tego nie zrobi.

0

@Nazio87 Są rzeczy ważne i ważniejsze

4

@Hushovt Same odejście Messiego będzie tragedią.

1

@BarcaInfo Planes uzgadnia z Bartomeu co ma powiedzieć :D

0

@ArterkHD Może nie kryminalny , ale Prison Break polecam.
Najlepszy serial jaki oglądałem

2

@BarcaInfo Weź tam pogadaj z Messim i przekonaj go żeby został :)

4

@hoeniker Wszystko zaczeło się od odejścia Neymara do PSG

0

@BarcaInfo Sądzisz że odejście Messiego jest niestety nieuniknione?

0

@BarcaaVEB Padnie , ale strona

0

Dam link do konferencji Messiego.
Cena 10 złotych za link.
Chętnych zapraszam na priv :)
Konferencja Verattiego gratis

0

@kerouac Spytaj w kościele

0

@BarcaInfo Odnośnie Suareza - Trochę głupio że po tym co dla nas zrobił jest informowany telefonicznie że nie jest w projekcie na następny sezon. Co jak co , ale Suarez powinien być poinformowany o tym na spotkaniu , a nie przez telefon.

0

@BarcaInfo Myślisz że Suarez opuści nas jeszcze w tym tygodniu?

9

To niezły finał Ligi Mistrzów

https://zapodaj.net/665e62fdf540e.jpg.html

0

@krefi10 A może ukradł?

5

@NeroTFP Polska język , trudna język

0

@gumaz Na żadnych

3

@BarcaInfo Ja też ci dziękuje za wszystkie wrzucane informacje :) Bez ciebie La Rambla nie byłaby taka sama

1

@PatrychoO Fortuna

0

@tibijskimessi Sevilla zwycięstwo po dogrywce :)
W ogóle co tam Seagal?

0

@Pilka_jest_okragla Fichado jeszcze dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?