PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@szela1899 Jakoś nigdy nikomu człapanie Messiego nie przeszkadzało , a teraz jak jesteśmy w ciemniej d... przez zarząd to niektórzy szukają wszędzie problemu.
0
@maatiixx Obcinam , chodzę z moim psem do weterynarza i on mu obcina.
Płace 5 złotych za taką usługę.
3
@MichVeB Tak , razem nagrywalibyśmy filmiki :)
0
@Pilka_jest_okragla Z tym zarządem nikt nie posprząta szatni.
Pierwsze co trzeba zacząć to sprzątać zarząd
8
Bartomeu zwolni wszystkich tylko nie siebie i będzie prezydentem , dyrektorem i trenerem.
3
@Coutinho007 11:54 Bartomeu i Setien dalej na stanowiskach...
0
@BarcaInfo No nie mow mi że będziemy się jeszcze męczyć pare miesięcy z tym zarządem.... Bartomeu musi się podać do dymisji.
0
@BarcaInfo Jest szansa na wybory jeszcze w tym roku?
2
@Kamiloza91 Oczywiście
1
@mekston Nic , on nie miał kontaktu z drużyną bo nie trenował bo ma kontuzję ;)
10
Neymar dorabia żeby wyłożyć Barcelonie na jego transfer :D
https://scontent.fktw2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/117708913_1618950041620455_3012974134985924495_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_ohc=QLWsOJUdCVwAX8XK3z0&_nc_ht=scontent.fktw2-1.fna&_nc_tp=7&oh=19c3bfc8bf433043fcf3ad9f9a835246&oe=5F5C629C
1
@volume4443 W telewizji
0
@Kz1234 Obawiam się że będzie jednostronny :/
0
@Deltta Tylko nie na La Ramble.
3
@Arkadio90 Ja bym tego nie stawiał :D
1
@Kettger Chyba Setiena
0
@Kettger Na jakim kanale leci dziś mecz i kto komentuje?
1
@PaulFCB Super! Dzięki :)
0
@dv7wisnia Ile wygrałeś :) ?
2
@Encore Tak (znaki)
0
@JohnA Siema John , wiesz już gdzie Fibonacci?
0
@BarcaInfo Marzy mi się żeby Messi uciszył ich w piątek.
1
@BarcaInfo Tak naprawde to Bayern z nikim mocnym jeszcze nie grał , a robi się z nich niewiadomo kogo. Oni co roku są faworytem w LM i co roku dają plamy
0
@dv7wisnia @kerouac Barca - Bayern i Sevilla - United macie coś?
0
Macie jakieś pewniaczki na LM/LE?
0
@pauletaa Brud , smród i ubóstwo
0
@banann16 Było słychać jego krzyk po golu Mili w meczu Polska - Niemcy :)
0
@Kengo Niezły dzik
0
@Draks[FCB] Dwa ćwierćfinały (City - Lyon) , (Barca - Bayern)
Oba półfinały i finał
3
@draxidox Grypsujesz?