13

@szela1899 Jakoś nigdy nikomu człapanie Messiego nie przeszkadzało , a teraz jak jesteśmy w ciemniej d... przez zarząd to niektórzy szukają wszędzie problemu.

0

@maatiixx Obcinam , chodzę z moim psem do weterynarza i on mu obcina.
Płace 5 złotych za taką usługę.

3

@MichVeB Tak , razem nagrywalibyśmy filmiki :)

0

@Pilka_jest_okragla Z tym zarządem nikt nie posprząta szatni.
Pierwsze co trzeba zacząć to sprzątać zarząd

8

Bartomeu zwolni wszystkich tylko nie siebie i będzie prezydentem , dyrektorem i trenerem.

3

@Coutinho007 11:54 Bartomeu i Setien dalej na stanowiskach...

0

@BarcaInfo No nie mow mi że będziemy się jeszcze męczyć pare miesięcy z tym zarządem.... Bartomeu musi się podać do dymisji.

0

@BarcaInfo Jest szansa na wybory jeszcze w tym roku?

2

@Kamiloza91 Oczywiście

1

@mekston Nic , on nie miał kontaktu z drużyną bo nie trenował bo ma kontuzję ;)

1

@volume4443 W telewizji

0

@Kz1234 Obawiam się że będzie jednostronny :/

0

@Deltta Tylko nie na La Ramble.

3

@Arkadio90 Ja bym tego nie stawiał :D

1

@Kettger Chyba Setiena

0

@Kettger Na jakim kanale leci dziś mecz i kto komentuje?

1

@PaulFCB Super! Dzięki :)

0

@dv7wisnia Ile wygrałeś :) ?

2

@Encore Tak (znaki)

0

@JohnA Siema John , wiesz już gdzie Fibonacci?

0

@BarcaInfo Marzy mi się żeby Messi uciszył ich w piątek.

1

@BarcaInfo Tak naprawde to Bayern z nikim mocnym jeszcze nie grał , a robi się z nich niewiadomo kogo. Oni co roku są faworytem w LM i co roku dają plamy

0

@dv7wisnia @kerouac Barca - Bayern i Sevilla - United macie coś?

0

Macie jakieś pewniaczki na LM/LE?

0

@pauletaa Brud , smród i ubóstwo

0

@banann16 Było słychać jego krzyk po golu Mili w meczu Polska - Niemcy :)

0

@Kengo Niezły dzik

0

@Draks[FCB] Dwa ćwierćfinały (City - Lyon) , (Barca - Bayern)
Oba półfinały i finał

3

@draxidox Grypsujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?