0

@cat_r37 Idąc takim tokiem myślenia to dlaczego Suarez nie odpocznie? Sam Setien mówił że Suarez nie jest jeszcze gotów żeby grać pełne 90 minut , a zagrał już parę meczów z rzędu przez 90 minut.

14

Grudzień 2020 - ceremonia rozdania złotej piłki. Dziennikarze i bukmacherzy uważają, że to formalność. Robert Lewandowski wygrał z Bayernem wszystko, wszędzie był królem strzelców, nawet jego konto na tiktoku śrubuje rekordy. Upragniona nagroda będzie jego. Nadchodzi wiekopomna chwila dla wszystkich Polaków, emocje jak przy wyborze papieża, w TVP cały dzień poświęcony drodze Roberta. Oczywiście w głównym wydaniu wiadomości Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki pozują wspólnie z Robertem, na pasku widnieje podpis „Kolejny sukces silnej Polski w Europie.” Wyznaczony do wręczenia nagrody Steven Gerrard, podchodząc do mównicy lekko się potyka. Otwiera kopertę, widać na jego twarzy zakłopotanie, atmosfera jest bardzo gęsta. Steven zaczyna czytać: „w obecnych wyjątkowych czasach i sytuacji, zdecydowaliśmy się, by Złota Piłka powędrowała nie do piłkarza, ale do kolektywu pracowników służby medycznej za ich heroiczną walkę. Dziękujemy.”

Później wypuszczone jest oficjalne głosowanie. Robert Lewandowski był 6

0

@FafitFCB Idź do serwisu :)

1

@Kompletny Kolega sąsiada mi powiedział.

0

@BarcaInfo Debiut tych strojów ma być w meczu z Espanyolem nie?

2

@PaulFCB Wielkie dzięki. Super robota!

7

@MichalZZZ Nie.

0

@BarcaInfo Czyli co? Obstawiasz że zrezygnują z Lautaro i skupią się na Neymarze?

2

@BarcaInfo Bartomeu dopiero rok od transferu zczaił że Griezmann tu nie pasuję. Geniusz.

0

@BarcaInfo Z innej beczki. Wiadomo coś kogo klub będzie chciał sprowadzić w trakcie okienka? Ucichło coś na temat Lautaro. Może ktoś inny?

8

@scotti Meczyki to Kafejka v2

2

@MesQueUnClub_87 i zejście Messiego do środka :)

1

@BARCA_FOR_EVER Ale te meczyki to ściek.

0

@michaleu Nie interesuje mnie to , ale wole żeby Barcelona wygrała :D

0

@cat_r37 Tylko że Pjanić też ma wpisane zmienne. 5 mln jak sie nie myle

4

@Comentateiro Wybieram odpowiedż C. Barca wygrywa ligę , a Real odpada z Ligi Mistrzów po dwumeczu z City.

0

@Danny Gaucho Kontekst jest inny , ale rożnica 10 milionów między Arthurem a Pjaniciem to żart. Zysk powinien być wyższy niż te 10 mln

68

Jak już głosowałeś na Dudę w pierwszej turze to w drugiej już nie musisz, bo wygrał. Oni mają twój głos zapisany.

Przekaż to mamie, tacie, babci. Udostępnij dobrą nowinę, podziel się nią z innymi. Nie będą musieli na marne się tłuc autobusem na wybory 12 lipca.

0

@MarioVeB! Szambo się tu wylewa po każdej stracie punktów Barcy.

9

Dokładnie 4 lata temu Błaszczykowski nie trafił karnego w ćwierćfinale Euro 2016 z Portugalią.

4 lata minęły a karnego dalej nie powtórzyli...

9

Nic nie trzeba pisać. Mina Arthura mówi wszystko.

0

@LuisSalvano Jak ci się chce to przeglądnij profil @BarcaInfo to może znajdziesz.

26

@Mundial2018 Juventus jakby się postarał i dłużej negocjował to by jeszcze im Barca dopłaciła.

3

@mateusz33 Za rok tego durnego zarządu na szczęście już nie będzie :)

0

@BarcaInfo Wiadomo na jaki mecz wrócić ma Frenkie?

1

@DanielOOL Znów Real przekupił wszystkich i pewnie dlatego.

13

Jest Lahoz , jest impreza :D

1

@LuisSalvano Błędy sędziow zawsze będą , gdyby Barca grała dobrze i wygrywała to by nikt o tych błędach na jej niekorzyść nie mówił.

0

@Kamiloza91 Ja mocno liczę na Athletic

1

Jedyne co może uratować weekend to porażka Realu z Espanyolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?