1

@blue_shark Głupota naszego pięknego rządu , ciekawe czy po wyborach znów wszystko pozamykają.

1

@blue_shark Jest spadek? Jest

0

@BarcaInfo Oby zagrał od pierwszej minut.

1

@BarcaInfo Wiadomo jakie były składy?

0

@mikiiki Tymczasem Słoweńcy!

0

@BarcaInfo Semedo też ma jakieś problemy zdrowotne?

0

@SeeleyBooth ShanteL - A ja tak a Ty nie

0

@Danny Gaucho Niech się wykartkują , po Mallorce jest Leganes u siebie i wolałbym żeby nie zagrali z Leganes niż z np. Sevillą na wyjezdzie.

1

@Katalonbar 17 czerwca będzie decyzja w jaki sposób dokończą

2

@Hiacynk Dodałbym jeszcze ''Hitman 2: Silent Assassin''

1

@zadafcb W moim. Oprocentowanie 100% , numer konta na priv mogę ci podać :)

1

@BarcaInfo Oby to była prawda.

1

@PaulFCB Proszę o oznaczenie :) Z góry dzięki :)

0

@BarcaInfo Guillem Balague to dobre źrodło?

0

@Grubson06 Nie wiadomo czy dalej będzie graczem Barcelony. Ten świetny zarząd może go włączyć w transfer Lautaro albo Pjanicia :P

0

@BarcaInfo Wiadomo czy będzie gotowy na Mallorce?

0

@kamilop Ja też mogłem go kupić , ale nie mam pieniędzy.

0

@kolo123 Prison Break

1

@TheGoldenEleven 2:0 dla Lecha

0

@Bagsik88 Coutinho u Kloppa grał jako ŚPO , nie wiem czemu gra była słaba :P

6

To już 2 dzień powrotu ekstraklasy a mamy już takie perełki.
https://streamable.com/9ccwir
https://streamable.com/k0r99m

0

@Bagsik88 Środkowym pomocnikiem ofensywnym , póki jest Messi to żaden tego typu piłkarz nie zrobi kariery w Barcelonie bo Messi schodzi do środka.

0

@Bagsik88 Messi może i nie jest typowym rozgrywającym , ale jest w ścisłej topce. Sam Messi nie musi sam rozgrywać nic takiego nie napisałem , od tego są pomocnicy żeby rozgrywać. Coutinho nie jest skrzydłowym i nigdy nie będzie.
Fati jest jeszcze za młody żeby grać w pierwszym zespole tym bardziej przez 90 minut.

4

@Bagsik88 Jak to kto będzie podawał napastnikom? Messi

23

@BarcaInfo Za Suareza może grać Griezmann i Braithwaithe. Priorytetem na te okienko powinien być skrzydłowy! Lautaro ewentualnie za rok jak się sprawdzi bo pół dobrego sezonu to za mało żeby zostać napastnikiem Barcelony i to za takie pieniądze.

6

@Hushovt Jakoś Coutinho sobie nie przypomniał :P

0

@BarcaInfo Wiadomo kiedy La Liga opublikuje terminarz?

1

@Gomess Tak , Lech - Legia

1

@Barca1992 A jakby jeszcze śląska nie było to by już w ogóle wirusa nie było.

0

@qbarca Zagrał dobrze pół sezonu , niech zagra przynajmniej jeszcze 1 sezon na wysokim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?