1

@NeroTFP Trzeba im to przyznać że mają piękny hymn :)

1

@Chwytliwy Albo chodzi o inną formę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LuisSalvano Już rok temu pisał że Neymar wróci więc pewnie strzela sobie tak żeby coś trafic :D

0

Co ten koleś ma z tym Neymarem. @LuisSalvano masz konkurencję

https://www.instagram.com/p/CDAWroVKi4g/

8

2

@Tomo1989 Przeszedł nam z tego powodu że De Ligt chciał zarabiać tak dużo jak Pique , a po drugie pazerny Raiola chciał ekstra premie

0

@marcin000019 Alltube

3

@Gomess Zależy od gustu , mi się akurat te nowe koszulki PSG nie podobają.

0

@Mroziu Tylko nie kradnij nikomu zajętych leżaków jak będziesz na jakiejś plaży :)

6

@Kapitan hawk U nas w 10 minut jest więcej komentarzy niż tam przez tydzień więc nie ma co się dziwić :)

0

@Coutinho007 I tak by nie dostał :)

2

@Thoms94 Ja też szukam piosenki może ktoś zna. Podczas tej piosenki jest takie tututututututu może ktoś kojarzy ?

0

@BarcaInfo Arthur po transferze do Juve ''Ten trener to żart''

0

@PrinceDamon Dasz link na pw?

1

@MarioVeB! Z tego co wiem to na Polsacie Sport / Polsacie Sport Extra leci MLS to pewnie Polsat ma

11

@NGTRX @VamosRakieta oddawaj pieniądze

0

@Pawlak1992 Tylko nie wchodź w ''gorące mamuśki są w twojej okolicy''

1

@BarcaInfo Z czego wynika ta przebudowa?

8

@NGTRX Wynika to z formy całego zespołu i braku zaangażowania u niektórych piłkarzy :)

2

@lucca87 Prison Break zdecydowanie :)

4

Z powodu pandemii koronawirusa odwołano największy w Europie festiwal swingersów i seksu. Rokrocznie odbywa się w Wielkiej Brytanii. Organizatorzy Aurora Lifestyle Festival zapraszają w 2021 roku.
:/

1

@kuz Pieniądze szczęścia nie dają , ale warto je mieć :D

3

@AmigoBlancos No właśnie jest to strona do rozmów o wszystkim , a ty płaczesz :)

14

@AmigoBlancos Kto ci karzę tu siedzieć i to czytać? Masz pretensję jakby to była jakaś kafejka Realu i @BarcaInfo specjalnie pisał takie rzeczy żeby wkurzyć kibiców waszego klubiku. Wy serio macie jakieś kompleks Barcelony i Messiego.

0

@Hushovt Tutaj jest tak że jak Real kupi kogoś młodego to zachwyty są i od razu opinie "dlaczego Barca o niego się nie postarała" A jak Barca kupi kogoś młodego to są komentarze "kolejny Douglas"

1

@Djzordon Gdyby Barca grała dobrze to by sędziowie nie przeszkadzali i Realowi nawet by te 8 wygranych z rzędu nie pomogły więc prawda jest taka że na własne życzenie przegraliśmy ligę

0

@pazio23 Gadu- Gadu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?