PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Liczę że wróci choć szansę na to są znikome...
0
@BarcaInfo Trzy , jeszcze Bartomeu :)
0
@BarcaInfo Oficjalki można się spodziewać po LM?
3
@MesQueUnClub96 Ewentualnie w jakimś klubie z La Liga :)
0
@german_17 Jak to bez? Przecież Roberto nawet na bramce zagra jak będzie trzeba :D
2
@DonMatteo901 Niektórzy na tej stronie nadal czekają na 3 turę :)
0
@katalonczyk987 Tak.
0
@BarcaInfo Myślisz że jak wygra Font , a Xavi jako trener będzie go chciał to Font go kupi? Sam Font mówił że trener będzie decydował kogo kupić.
0
@DanielOOL Sam chciałbym wiedzieć , pisałem do nich na FB w tej sprawie to odpisali że "ramówka jest ustalana na bieząco"
0
@svensonFCB "Madero" z Biedronki jest spoko
0
A taki spokoj był...
0
@Katalonbar Robert Lewandowski
0
@KamilZ Już do nich napisałem na FB czy puszczą mecz Barcelony jeszcze w tym sezonie :D
9
@VamosRakieta Lionel Messi
0
Dziwna sytuacja :D
W czwartek jest mecz a jeszcze nie wiadomo czy nasz mecz będzie na Eleven czy C+
0
@Coutinho007 Zawsze mógł zatankować :D
4
@GeraltzKatalonii A może Suarez odmówił wyjścia w 1 składzie za to że Setien go zdjął w ostatnim meczu :P
7
@SeeleyBooth Wniosek jest prosty i wszystkim znany #ValverdeOut
1
@Veb1233 W tym klubie każdy każdego może zastąpić ale to i tak nic nie da póki jest ten durny zarząd :)
5
@Chakalaka Nie mówię że jest , ale dałbyś sobie spokój z tym chociaż do jutra :)
8
@Chakalaka Cisza wyborcza , a ty dalej swoje...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 Jeszcze Steven Seagal :)
3
12:35 Przedstawiciele Barçy nie skomentowali losowania.
hehe
2
@MarioVeB! Bayern co roku to wielki faworyt , a jakoś co roku odpadają z LM i jej nie wygrywają.
1
@Trojanek23 Może nie Guardiola , ale napewno Neymar by wrócił xD
1
@BarcaInfo Dałbym jeszcze jedną szansę Dembele tymbardziej jak transfer Neymara jest niemalże wykluczony. A ty jak sądzisz?
8
No Lahoz , no party
2
Nowy Film Tomka Ćwiąkały o Barcelonie.
0
@BarcaInfo Czyli nici z tego transferu...