22

Zamiast się cieszyć że Messi nie dostał kartki to wy jeszcze pretensje macie że nie wyleciał z boiska. Kibice niedzielni :P

2

@Polnar De Jong powinien być gotowy na następny mecz z Athleticem. Z Roberto nic nie wiadomo.

0

@katalonczyk987 Antenę masz dobrze ustawioną?

31

@Messinio82 Nic głupszego dzisiaj nie przeczytam.

42

@lukas10 Podyskutowałbym z nimi , ale nie chce mi się 3 dni czekać aż odpiszą.

0

Myślicie że wygramy jutro z Sevillą?

0

@BarcaInfo Czyli są małe szanse że zagrają?

2

@Hiacynk Jak nie mogę to przez nogę i znów mogę :)

1

@Coutinho007 Szacunek na rejonie musi być :)

1

@Coutinho007 + rower :D

5

@NeroTFP Ja szanuję Cristiano bo jest wspaniałym piłkarzem , nie twierdzę że Messi zniszczył Cristiano czy coś w tym stylu. Post jest w celu humorystycznym

91

Znalezione w internetach.
historia Cristiano Ronaldo:
- odkryty przez Sporting
- oszlifowany przez United
- wypromowany przez Real
- zniszczony przez Messiego

1

@PaulFCB Bardzo fajne są tapety w tym stylu co na ten miesiąc , czyli z wieloma piłkarzami :)

1

@PaulFCB Bardzo dobra robota , ląduje już na tapetę na lapku. Dzięki :)

0

Jak myślicie który mecz dla Barcy będzie trudniejszy. Sevilla na wyjeździe czy Atletico u siebie.

17

@tadzik447 La Rambla

16

@Rewolucja123 Pamiętaj że Messi , Suarez i Pique dołożą od siebie i jeszcze sam Neymar da te 20- 30 mln :)

0

@kamilo0066 Granada z Getafe remis. Valencia zwycięstwo :)

0

@katalonczyk987 Nie mogę znaleźć , dałbyś link? Z góry dzięki

1

0

Da się jakoś pobrać serial ''Matchday'' na dysk z polskimi napisami?

0

@Cobra303 Nie wyczułeś sarkazmu :) Niektórzy piszą to na poważnie że czemu jest na Eleven , a nie na Canal+ itd.

0

Dlaczego znów mecz na Eleven ? Czemu nie na Canal + , coś się zmieniło?

0

@patry295 Chodziło mi bardziej o rywali Bayernu w lidze , tak jak napisałeś brakuje Bayernowi drugiego takiego mocnego klubu jakim oni są.

4

@NaFazieHitman Liga Niemiecka jest prawie na takim samym poziomie co Francuska...

14

@patry295 Oni by chcieli każdego piłkarza za darmo. Nie cierpię tego klubu.

1

@Hiacynk Ahh , gdyby dało się odmłodnić Messiego i Suareza o 10 lat.

0

@BarcaInfo Myślisz ze klub może spróbować ściągnąć i Lautaro i Neymara? Oczywiście w grę wchodzą wymiany i ewentualne dopłaty.

1

@Hiacynk Pomidorowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?