PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Zamiast się cieszyć że Messi nie dostał kartki to wy jeszcze pretensje macie że nie wyleciał z boiska. Kibice niedzielni :P
2
@Polnar De Jong powinien być gotowy na następny mecz z Athleticem. Z Roberto nic nie wiadomo.
0
@katalonczyk987 Antenę masz dobrze ustawioną?
31
@Messinio82 Nic głupszego dzisiaj nie przeczytam.
42
@lukas10 Podyskutowałbym z nimi , ale nie chce mi się 3 dni czekać aż odpiszą.
0
Myślicie że wygramy jutro z Sevillą?
0
@BarcaInfo Czyli są małe szanse że zagrają?
2
@Hiacynk Jak nie mogę to przez nogę i znów mogę :)
1
@Coutinho007 Szacunek na rejonie musi być :)
1
@Coutinho007 + rower :D
7
https://x.com/Patryk1234566/status/1272933910331170818/photo/1
5
@NeroTFP Ja szanuję Cristiano bo jest wspaniałym piłkarzem , nie twierdzę że Messi zniszczył Cristiano czy coś w tym stylu. Post jest w celu humorystycznym
91
Znalezione w internetach.
historia Cristiano Ronaldo:
- odkryty przez Sporting
- oszlifowany przez United
- wypromowany przez Real
- zniszczony przez Messiego
1
@PaulFCB Bardzo fajne są tapety w tym stylu co na ten miesiąc , czyli z wieloma piłkarzami :)
1
@PaulFCB Bardzo dobra robota , ląduje już na tapetę na lapku. Dzięki :)
0
Jak myślicie który mecz dla Barcy będzie trudniejszy. Sevilla na wyjeździe czy Atletico u siebie.
17
@tadzik447 La Rambla
16
@Rewolucja123 Pamiętaj że Messi , Suarez i Pique dołożą od siebie i jeszcze sam Neymar da te 20- 30 mln :)
0
@kamilo0066 Granada z Getafe remis. Valencia zwycięstwo :)
0
@katalonczyk987 Nie mogę znaleźć , dałbyś link? Z góry dzięki
1
Profesjonalny trening bramkarski
https://x.com/sportexpress/status/1270746906965221378
0
Da się jakoś pobrać serial ''Matchday'' na dysk z polskimi napisami?
0
@Cobra303 Nie wyczułeś sarkazmu :) Niektórzy piszą to na poważnie że czemu jest na Eleven , a nie na Canal+ itd.
0
Dlaczego znów mecz na Eleven ? Czemu nie na Canal + , coś się zmieniło?
0
@patry295 Chodziło mi bardziej o rywali Bayernu w lidze , tak jak napisałeś brakuje Bayernowi drugiego takiego mocnego klubu jakim oni są.
4
@NaFazieHitman Liga Niemiecka jest prawie na takim samym poziomie co Francuska...
14
@patry295 Oni by chcieli każdego piłkarza za darmo. Nie cierpię tego klubu.
1
@Hiacynk Ahh , gdyby dało się odmłodnić Messiego i Suareza o 10 lat.
0
@BarcaInfo Myślisz ze klub może spróbować ściągnąć i Lautaro i Neymara? Oczywiście w grę wchodzą wymiany i ewentualne dopłaty.
1
@Hiacynk Pomidorowa.