14

@katalonczyk987 Barcelona nie pozbyła się Neymara tylko sam odszedł :)

0

@Jonyx Nie. (15 znaków)

0

@BarcaInfo Na wycieczkę?

0

@NeroTFP Wentworth Miller - Michael Scofield

2

@contowsky Okazyjnie , codziennie w imieniny. Kustosz z biedronki.

8

Jaki kraj takie TVP

1

@Barca1992 Art. 17. § 1. Nie popełnia wykroczenia, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem.

3

@LuisSalvano Ceny na rynku transferowym po pandemii zapewne ulegną zmianie.
Jeżeli Neymar skorzystałby z prawa Webstera to nie zdziwiłbym się gdyby FIFA wyceniła go poniżej 150mln.

2

@Robertinho Z tego co widzę to @BarcaInfo jest i tak dalej szybszy niż ta nowa tiki-taka :)

0

@LuisSalvano Konferencja ma być Minista Edukacji?

3

@pazio23 Dziecko

1

@barcafan9512 Jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem.

0

@barcafan9512 Tak (15 znaków)

1

Zapraszam chłopaki na rooma
https://www.haxball.com/play?c=Z51jgfcLKBY&p=1
Hasło: fcb

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

0

@Chada To spytaj go i można pograć , pisz priv :)
Chodzi mi żeby pograć COOP jak coś :)

0

@rust Do gry? (15 znaków)

0

@RobsonPL Wylosować można by było drużyny. Każdy mecz na innym hoscie by był. Nie trzeba mieć jakiegoś super neta żeby hostnąć na 6 osób

5

@wojopancer Duma że Barca miała takiego kapitana.

3

@Worny A mógł nazwać Ramos

0

@rust Zawsze można pobrać :D

0

@Chada Jak będziesz chętny to można zagrać. Dużym minusem według mnie jest to że jest mało misji na singlu.

0

@LuisSalvano Są serwery jeszcze , ale musisz pobrać taką listę serwerów i zainstalować do folderu z grą. Jeślii chcesz zagrać z kolegą jakimś to można przez taki program zagrać. Ten program to Gameranger i można zagrać przez ten program nawet w FIFY od 06 do 11 i Herosy

1

Gra tu ktoś z was w SWAT 4 i byłby chętny pograć na multi?

0

@codemat Według mnie lepiej byłoby rozegrać turniej 3v3 na bigu

0

@emeu Mozna się zapisać jeszcze?

0

@Hiacynk i reszta zapraszam na rooma haxball
https://www.haxball.com/play?c=qjwFoZnUt0k

0

@BarcaInfo Myślisz że uda się sprowadzić Neymara czy będzie bardzo trudno?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?