PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@katalonczyk987 Barcelona nie pozbyła się Neymara tylko sam odszedł :)
0
@Jonyx Nie. (15 znaków)
0
@BarcaInfo Na wycieczkę?
0
@NeroTFP Wentworth Miller - Michael Scofield
2
@contowsky Okazyjnie , codziennie w imieniny. Kustosz z biedronki.
8
Jaki kraj takie TVP
1
@Barca1992 Art. 17. § 1. Nie popełnia wykroczenia, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem.
13
https://x.com/Patryk1234566/status/1248178548332015617/photo/1
3
@LuisSalvano Ceny na rynku transferowym po pandemii zapewne ulegną zmianie.
Jeżeli Neymar skorzystałby z prawa Webstera to nie zdziwiłbym się gdyby FIFA wyceniła go poniżej 150mln.
2
@Robertinho Z tego co widzę to @BarcaInfo jest i tak dalej szybszy niż ta nowa tiki-taka :)
0
@LuisSalvano Konferencja ma być Minista Edukacji?
3
@pazio23 Dziecko
1
@barcafan9512 Jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem.
0
@barcafan9512 Tak (15 znaków)
1
Zapraszam chłopaki na rooma
https://www.haxball.com/play?c=Z51jgfcLKBY&p=1
Hasło: fcb
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Szkoła w TVP
https://x.com/Patryk1234566/status/1246457229991165953/photo/1
0
@Chada To spytaj go i można pograć , pisz priv :)
Chodzi mi żeby pograć COOP jak coś :)
0
@rust Do gry? (15 znaków)
0
@RobsonPL Wylosować można by było drużyny. Każdy mecz na innym hoscie by był. Nie trzeba mieć jakiegoś super neta żeby hostnąć na 6 osób
5
@wojopancer Duma że Barca miała takiego kapitana.
3
@Worny A mógł nazwać Ramos
0
@rust Zawsze można pobrać :D
0
@Chada Jak będziesz chętny to można zagrać. Dużym minusem według mnie jest to że jest mało misji na singlu.
0
@LuisSalvano Są serwery jeszcze , ale musisz pobrać taką listę serwerów i zainstalować do folderu z grą. Jeślii chcesz zagrać z kolegą jakimś to można przez taki program zagrać. Ten program to Gameranger i można zagrać przez ten program nawet w FIFY od 06 do 11 i Herosy
1
Gra tu ktoś z was w SWAT 4 i byłby chętny pograć na multi?
0
@codemat Według mnie lepiej byłoby rozegrać turniej 3v3 na bigu
0
@emeu Mozna się zapisać jeszcze?
0
@Hiacynk i reszta zapraszam na rooma haxball
https://www.haxball.com/play?c=qjwFoZnUt0k
0
@BarcaInfo Myślisz że uda się sprowadzić Neymara czy będzie bardzo trudno?