0

Najwyżej wyceniani środkowi napastnicy świata według Transfermarkt.de:
1. Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain) – 200 milionów euro;
2. Harry Kane (Tottenham) – 150 milionów euro;
3. Antoine Griezmann (Barcelona) – 120 milionów euro;
- Joao Felix (Atletico Madryt) – 120 milionów euro;
5. Roberto Firmino (Liverpool) – 90 milionów euro;
6. Paulo Dybala (Juventus) – 85 milionów euro;
7. Lautaro Martinez (Inter) – 80 milionów euro;
8. Marcus Rashford (Manchester United) – 80 milionów euro;
9. Timo Werner (RB Lipsk) – 75 milionów euro;
10. Cristiano Ronaldo (Juventus) – 75 milionów euro.

0

@ollo0 Trincao mogłby wchodzić za niego.

0

@Hiacynk Jak Suarez będzie miał kontuzje to Griezmann by grał jako napastnik.

0

Wolicie żeby tego lata przyszedł Neymar czy Lautaro?
Ja osobiście uważam że jak Suarez zostanie na przyszły sezon co jest niemal pewne to nie powinniśmy kupować Lautaro bo Suarez pierwszy skład by miał.
Ja chciałbym Neymara w tym roku i w przyszłym Lautaro :)

0

@BigDaglas Bedzie na Eleven lecieć , na ich facebooku jest post.

2

@Hiacynk Victor Valdes

0

@Skaramuczi Dokładnie , niech poleży w innym szpitalu poza Barceloną.

0

@BarcaInfo Wiadomo jak długo potrwa przerwa?

1


Hop -Hop-Hop

2

@Barca1992 Tak , Arda Turan odchodzi i to jest ta zła wiadomość.

8

W przerwie meczu PSG - Montpellier Neymar miał pretensję do sędziego.
W tunelu doszło do krótkiego dialogu z sędziami.

- Gram w piłkę, a on daje mi żółtą kartkę. Powiedz mu, że nie można tak robić - powiedział Brazylijczyk Marco Verrattiemu.

- Uspokój się - stwierdził arbiter techniczny.

Neymarowi zasugerowano, żeby mówił po francusku.
- Moja dupa mówi po francusku - rzucił wściekły Brazylijczyk.
[Goal]

29

Yery Mina: Oglądam wszystkie mecze Barçy będąc w Liverpoolu. Mam ogromne uznanie dla tego klubu. [RAC1]

1

@Nano22 W sumie tak. Teraz Real ma 3 punkty przewagi nad Barceloną i niby mają lepszy terminarz , ale te słabsze zespoły w kwietniu/maju będą walczyć o każdy punkt żeby się utrzymać. Nawet teraz z tymi słabszymi zespołami ciężej się gra , szczególnie na wyjazdach.

5

Dopiero początek lutego a na La Rambli Real już jest mistrzem.

1

@BigShaq Brakuje Fatiego :/

0

@IronSanHybrid Może ty nie , ale większość osób tak.

5

@IronSanHybrid Jak Real kupuje Brazylijczyków których nikt nie zna to wszyscy się jarają że za parę lat Real będzie galaktyczny , ale jak Barca kogoś młodego kupi to piszecie że noname i pieniądze wydane w błoto.
Najlepsze jest to że 90% tych osób co tak piszą nie widzieli nigdy w akcji tych piłkarzy.

45

Arda Turan w ciągu najbliższych godzin odejdzie do Flamengo. [Fanatik]

0

@Maciek069 Z Atletico na Wanda Metropolitano wygraliśmy :)

0

@lucas/catalan Liczyłem na Ortona/Lesnara

4

TAK dla Rodrigo w Barcelonie ale z opcją a nie obowiązkiem wykupu.

3

Barcelona pytała Arsenal o transfer Aubameyanga.
Arsenal jest gotów sprzedać Aubameyanga za 50 milionów funtów. [Telegraph]

Vissel Kobe interesuje się skrzydłowym Chelsea Pedro.
Kontrakt Pedro z Chelsea wygasa w czerwcu i Hiszpan dołączyłby do japońskiego klubu za darmo.
Gdyby Pedro zdecydował się odejść do Vissel Kobe to spotkałby się ze swoim byłym kolegą z Barcelony Andrésem Iniestą. [Goal]

14

"Noszę koszulkę z numerem 10 w reprezentacji, aby uhonorować Leo Messiego najlepszego sportowca na świecie." - Kobe Bryant

1

@LoveValverde Czyli Ter Stegen , Roberto , Semedo , Pique , Lenglet , Umtiti , Alba , Busquets , Rakitić, Arthur , Vidal , Messi , Suarez , Dembele Out?

20

@tadzik447 Wyczuwam kolejne wydane miliony w błoto.

6

Barcelona wyznaczyła 48-godzinny termin na podpisanie napastnika. Klub nie chce dłużej czekać, ponieważ drużyna potrzebuje napastnika tak szybko, jak to możliwe. [SPORT]

12

W punkt

/photo/1

0

@Szicek10 A orientujesz się może czy dostane w takich sklepach :
Nike , MartesSport , 50style , sizeer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?