1

@PaulFCB Ale przyznać trzeba że wykonanie bardzo dobre :)
Czekam na jakieś nowe tapety na telefon. Najlepiej coś w tym stylu https://www.zedge.net/wallpaper/f377f27b-5f14-4d63-86b6-8c1ce0d71776

1

@PaulFCB Chyba trochę się zagalopowałeś :D

0

@MarioVeB! Jeżeli Neymar przeprosi i wycofa pozew to nie widzę problem w przeprowadzeniu tego transferu.

0

@dominik127pl Nie , ale coraz więcej źródeł potwierdza że celem Barcelony jest Neymar.

0

@Bykunn Istnieje coś takiego jak wymiana piłkarzy jakbyś nie wiedział

0

@Bykunn Zmartwię cię , ale jeden z nich napewno dołączy do nas w lecie. Oby to był Neymar :)

1

W kwestii wyboru między Neymarem , a Lautaro to nie ma się nad czym zastanawiać bo wybór jest prosty.
Neymar jest nam bardziej potrzebny niż Lautaro w chwili obecnej , zmiennikiem Suareza byłby Griezmannn. Poza tym wolę Neymara z gwarancją jakości niż Lautaro który zagrał 1 dobry sezon.

8

Dzisiaj o 13:00 na Eleven mecz Barcelony z Atletico na Camp Nou z sezonu 2008/2009.
Początek tiki-taki Guardioli.

1

@KmN Spytaj @PaulFCB on robi kozak tapety :)

2

@LuisSalvano Neymar napewno coś dorzuci do transferu :)
Oby tylko udało się dogadać z PSG.

0

@Hiacynk Hostnij jak możesz

0

@Hiacynk To o 19 napiszę :)

0

@Hiacynk @Fartlow i reszta gracie w haxball?

2

Czyli następny sezon też na zmarnowanie...

0

@Hiacynk Connection cloed ;/

0

@SonBarcaGoku Na komputer. haxball.com

0

@Hiacynk No u mnie też słabo z netem i nie wiem czy uciągnie ;/

1

@zawsze_barca Ale zderzaki.

1

Ktoś chętny pograć w Haxballa?

7

Xavi: "Patrząc na obecną Barcelonę to sprowadziłbym skrzydłowych do Barçy. Neymar - jeśli chodzi o kwestię społeczne to są wątpliwości, ale pod względem sportowym, nie mam wątpliwości że byłby to spektakularny transfer. Barca potrzebuje takich piłkarzy jak Sancho, Gnabry." [LV]

7

@IronSanHybrid Już nie przesadzaj. Fakt 3,4,5 sezon trochę naciągane ale tragedii nie ma.

4

@Szpenser Barca - PSG 6:1

0

Myślicie że uczniowie wrócą do szkół po świętach czy dalej będą przedłużać?

0

Myślicie że Trump wygra wybory w USA?

1

@Hiacynk Spoko :) Każdy ma swoje zdanie. Donnarumma i Handanovic ostatnio popełniali błędy , Wojtek jest bardziej solidniejszy od nich według mnie.
Co do La Ligi to cenie Marca wyżej od Oblaka ponieważ styl gry Atletico jest zachowawczy przez co defensywa jest bardziej ustabilizowana i Oblakowi broni się czasami lepiej. Co do Bundesligi i Ligue to można się z tobą zgodzić aczkolwiek stawiam wyżej Neuera i Navasa.

5

@Hiacynk Premier League: Alisson
La Liga: Ter Stegen
Serie A: Wojtek Szczęsny
Bundesliga: Manuel Neuer
Ligue: Keylor Navas

0

@LuisSalvano Oferta Coutinho + 50/60 mln byłaby sprawiedliwa dla obu stron.

5

PSG wierzy że Barcelonie nie skorzysta z Prawa Webstera wobec transferu Neymara
ponieważ władze PSG uważają że FIFA poprosi o zbliżoną sumę o jakiej będzie się mówiło w negocjacjach. Szefowie PSG są otwarci na rozmowy z Barceloną , a sam Neymar zakomunikował Barcelonie że zrobi wszystko aby wrócić.
[Julien Laurens]

6

Kontrakt Łukasza Piszczka z Borussią zostanie w obecnej sytuacji przedłużony o rok! [Bild]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?