PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PaulFCB Ale przyznać trzeba że wykonanie bardzo dobre :)
Czekam na jakieś nowe tapety na telefon. Najlepiej coś w tym stylu https://www.zedge.net/wallpaper/f377f27b-5f14-4d63-86b6-8c1ce0d71776
1
@PaulFCB Chyba trochę się zagalopowałeś :D
0
@MarioVeB! Jeżeli Neymar przeprosi i wycofa pozew to nie widzę problem w przeprowadzeniu tego transferu.
0
@dominik127pl Nie , ale coraz więcej źródeł potwierdza że celem Barcelony jest Neymar.
0
@Bykunn Istnieje coś takiego jak wymiana piłkarzy jakbyś nie wiedział
0
@Bykunn Zmartwię cię , ale jeden z nich napewno dołączy do nas w lecie. Oby to był Neymar :)
1
W kwestii wyboru między Neymarem , a Lautaro to nie ma się nad czym zastanawiać bo wybór jest prosty.
Neymar jest nam bardziej potrzebny niż Lautaro w chwili obecnej , zmiennikiem Suareza byłby Griezmannn. Poza tym wolę Neymara z gwarancją jakości niż Lautaro który zagrał 1 dobry sezon.
8
Dzisiaj o 13:00 na Eleven mecz Barcelony z Atletico na Camp Nou z sezonu 2008/2009.
Początek tiki-taki Guardioli.
1
@KmN Spytaj @PaulFCB on robi kozak tapety :)
2
@LuisSalvano Neymar napewno coś dorzuci do transferu :)
Oby tylko udało się dogadać z PSG.
0
Zapraszam na rooma haxball: https://www.haxball.com/play?c=G3Y2z-o2sig
@Hiacynk @IronSanHybrid @emeu @ranger3120 @damianex10
0
@Hiacynk Hostnij jak możesz
0
@Hiacynk To o 19 napiszę :)
0
@Hiacynk @Fartlow i reszta gracie w haxball?
2
Czyli następny sezon też na zmarnowanie...
0
@Hiacynk Connection cloed ;/
0
@SonBarcaGoku Na komputer. haxball.com
0
@Hiacynk No u mnie też słabo z netem i nie wiem czy uciągnie ;/
1
@zawsze_barca Ale zderzaki.
1
Ktoś chętny pograć w Haxballa?
7
Xavi: "Patrząc na obecną Barcelonę to sprowadziłbym skrzydłowych do Barçy. Neymar - jeśli chodzi o kwestię społeczne to są wątpliwości, ale pod względem sportowym, nie mam wątpliwości że byłby to spektakularny transfer. Barca potrzebuje takich piłkarzy jak Sancho, Gnabry." [LV]
7
@IronSanHybrid Już nie przesadzaj. Fakt 3,4,5 sezon trochę naciągane ale tragedii nie ma.
4
@Szpenser Barca - PSG 6:1
0
Myślicie że uczniowie wrócą do szkół po świętach czy dalej będą przedłużać?
0
Myślicie że Trump wygra wybory w USA?
1
@Hiacynk Spoko :) Każdy ma swoje zdanie. Donnarumma i Handanovic ostatnio popełniali błędy , Wojtek jest bardziej solidniejszy od nich według mnie.
Co do La Ligi to cenie Marca wyżej od Oblaka ponieważ styl gry Atletico jest zachowawczy przez co defensywa jest bardziej ustabilizowana i Oblakowi broni się czasami lepiej. Co do Bundesligi i Ligue to można się z tobą zgodzić aczkolwiek stawiam wyżej Neuera i Navasa.
5
@Hiacynk Premier League: Alisson
La Liga: Ter Stegen
Serie A: Wojtek Szczęsny
Bundesliga: Manuel Neuer
Ligue: Keylor Navas
0
@LuisSalvano Oferta Coutinho + 50/60 mln byłaby sprawiedliwa dla obu stron.
5
PSG wierzy że Barcelonie nie skorzysta z Prawa Webstera wobec transferu Neymara
ponieważ władze PSG uważają że FIFA poprosi o zbliżoną sumę o jakiej będzie się mówiło w negocjacjach. Szefowie PSG są otwarci na rozmowy z Barceloną , a sam Neymar zakomunikował Barcelonie że zrobi wszystko aby wrócić.
[Julien Laurens]
6
Kontrakt Łukasza Piszczka z Borussią zostanie w obecnej sytuacji przedłużony o rok! [Bild]