PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Neymar najprawdopodobniej będzie , ale latem.
1
@LuisSalvano Dużo osób w klubie nie jest za powrotem Neymara , więc nie musi się wybielić , a może nawet pogorszyć sytuację. Ja jednak liczę na to że sprowadzi obu w lecie bo Neymar to aktualnie jeden z najlepszych zawodników świata.
0
@grzechdaszek Tak.
0
@Kengo Uczył się od Glika.
4
@Cobra303 Nic nie wnosi bo asysty nie są ważne?
0
@Losiex Tak naprawdę to nikt nie wie co się z nim dzieje. Niby jest a jednak go nie ma.
0
@NaFazieHitman Jak to kogo? Arde Turana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Walentynkowo
https://x.com/91lorealou/status/1227673205026041856
4
@NeroTFP Tak , jeżeli Neymar nie przedłuży umowy z PSG to będzie mógł skorzystać z tego prawa.
0
Który program informacyjny jest bardziej rzetelniejszy?
''Wydarzenia'' Polsatu czy ''Fakty'' TVNu.
1
@robsesh A czy ja napisałem ile klub dostałby za tych zawodników? Wypisałem tylko zawodników którzy najprawdopodobniej odejdą z klubu i nie jest to moje widzi mi się bo sam najchętniej zostawiłbym Vidala na następny sezon.
10
Gdy Gerard Pique miał 14 lat, jego dziadek i zarazem wiceprezydent Barcelony, Amador Bernabeu, przedstawił go Louisowi van Gaalowi. "To mój wnuk, jest środkowym obrońcą w naszym młodzieżowym zespole" - zaprezentował chłopca z dumą. Van Gaal spojrzał na młodzieńca, po czym go odepchnął, nie napotykając przy tym trudności. "Za słaby, żeby grać na środku obrony Barcelony" - skwitował cierpko Holender. [Usiądź, opowiem ci o piłce]
1
@robsesh Rakitić , Vidal, Rafinha , Todibo , Wague pewnie odejdą i ktoś z dwójki Dembele , Coutinho + budżet na transfery
3
Neymar w letnim okienku transferowym będzie priorytetem Barcelony.
Barcelona ma nadzieję ze tym razem uda się sprowadzić Neymar po nieudanej probie w lecie. Klub chcę uszczęśliwić Messiego i ma nadzieję że Argentyńczyk podpisze nowy kontrakt. [El Confidencial]
0
@DanielOOL i Onana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo Wróci Suarez to Griezmann dalej będzie kisił się na lewym skrzydle.
Jeżeli Neymar wróciłby latem to nie widzę miejsca dla Griezmanna w Barcelonie bo wątpię żeby taki piłkarz jak Griezmann chciałby być zmiennikiem.
Na transferze De Ligta Barcelona by więcej zyskała.
0
@matirix20 Griezmann nie był kupowany po to żeby pomagać tylko w defensywie.
4
Bartuś zamiast Griezmanna powinien kupić De Ligta.
Pal licho już z tą premią dla Raioli i wynagrodzeniem De Ligta.
Barcelona by miała obrońcę na lata , a zamiast tego ma piłkarza dla którego nie można znaleźć odpowiedniej pozycji.
0
@Suzu Pewnie będzie chciał grać w swoim ojczystym kraju , a patrząc na zainteresowanie z Anglii to chyba tylko United będzie go chciało.
0
Jadon Sancho niemal napewno odejdzie z Borussi Dortmund tego lata.
Manchester United jest jednym z zespołów poważnie zainteresowanych jego usługami. [Jesco von Eichmann -Sky]
0
@BarcaInfo Operacja? A na co to komu.
23
Główka pracuje
https://x.com/Patryk1234566/status/1227290234565660675/photo/1
63
Tak Eder Sarabia przywołuje Arturo Vidala z rozgrzewki.
https://x.com/Patryk1234566/status/1227261615524982786/photo/1
23
Zgrupowanie Widzewa Łódź w Baku, połowa lat 90. Maciej Szczęsny i Franciszek Smuda wracają z jadalni do hotelu.
- Muszę wrócić do nauki języka - żali się Smuda.
- Czego? - dopytuje Szczęsny.
- No, języka muszę znów się uczyć.
- Polskiego?
- Nie, kur..., hiszpańskiego!
Szczęsny nie miał pojęcia, że jego trener w tamtym czasie negocjował kontrakt z Sevillą. Nie chciał go urazić, ale... wyszło jak wyszło.
[Usiądź, opowiem ci o piłce]
0
@usztafeusze Jest 1:2 dla Realu.
21
@LuisSalvano Tylko że on kopiąc się po czole zdobywają punkty , a my nie :)
3
Na dzisiejszym treningu FC Barcelony Quique Setien zaprezentował nietypowe metody szkoleniowe. Antoine Griezmann, Nelson Semedo i Samuel Umtiti musieli trenować z zasłoniętymi twarzami. Ćwiczenie miało za zadanie pracę nad koordynacją i orientacją. [Marca]
0
@pero1983 Mecz trwa 90 minut :)