4

@michaleu Menczester

0

@tadzik447 Najlepsze odcinki Kiepskich według mnie to te z lat 2006-2008

0

@PaulFCB Będzie coś na mecz z Bayernem :)?

8

@KamilZ Za City.

0

Padną 2 bramki.

1

@max1982 Sport365.live

3

@BigDaglas Odkładam swoje oszczędności na Fortunie. Oni się dobrze opiekują moimi przegranymi pieniędzmi.

1

@Lola120 Sport365.live

11

@MESSIah16 Wirus nie stanowi zagrożenia dla dzieci , ale stanowi dla ich rodziców/dziadków którzy się nimi opiekują i mogą się od nich zarazić.

10

Transfer kwestią godzin.

0

@LuisSalvano Miesiąc popracujesz i będziesz tęsknił za wakacjami :D
A tak poważnie to decyzja o otwarciu szkół jest bardzo ryzykowna , dużo dzieci może zarazić swoich rodziców i dziadków.

0

Myślicie że znowu zamkną szkoły?

1

@PaulFCB Świetna tapeta! Dzięki :)

6

@BarcaInfo Niech już sobię siedzi w tej Brazylii pajac.

0

@BarcaInfo Możesz coś o nim powiedzieć?

0

@marcin62 Jeszcze dzieci do szkoły muszą dojechać

2

@szkutnik91 Polsat Sport Premium 2

0

@Colon Hehe , polecam w takim razie wejść na IG Karoliny Gilon jak ci się podobają u kobiet :) Szczerze mowiąc to mi też podobają się tatuaże u kobiet. Dodają fajnego charakterku.

0

@Colon Mam w planach cały rękaw :)

3

@BarcaInfo Diego Carlosa :D

0

@Pilka_jest_okragla Pewnie tak ;/

3

@Pilka_jest_okragla Jak wyjdą na Napoli formacją 4-3-1-2 to widzę to tak:
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Puig - Frenkie - Roberto
Messi
Suarez - Griezmann

2

@BarcaInfo A co z Cilessenem? U nas bardzo solidny był.

3

@AdiKingu96 Na razie to pozostał 1 mecz :D

3

@LuisSalvano Dodałbym 5 punkt. Jak zagra chyba 10 meczów dla Barcy jeszcze to Barcelona by musiała zapłacić 20 mln zmiennych Liverpoolowi.

3

@Katalonbar Komentatorzy w Polsacie są mega słabi.

1

@emeu @IronSanHybrid dać wam link do ligi? Będziecie grali?

3

Siema , mój kumpel zrobił ligę haxball na discordzie.
Liga będzie rozgrywana na mapie Mini Real Soccer 3v3 (tylko ze są bandy ale różne i piątki są normalnie)

Każdy może zrobić drużynę i szukać do niej zawodników.

Każdy kto chcę dołączyć niech odpowie mi pod tym postem a wyślę mu link na priv do tej ligi na Discordzie.

Na zgłoszenia czekam do Niedzieli do godziny 20

@emeu @IronSanHybrid @Jaca27 @Antee @Fartlow @ranger3120 @Kapitan hawk @macio_944 @ksobi


9

Odpowiedz Bartomeu na 1 pytanie:
Nie otrzymaliśmy formalnych ofert za Ansu Fatiego

Odpowiedz Bartomeu na 3 pytanie: Powtórzyłem im, że mimo oferty nie zamierzamy z nikim rozmawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?