PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@michaleu Menczester
0
@tadzik447 Najlepsze odcinki Kiepskich według mnie to te z lat 2006-2008
0
@PaulFCB Będzie coś na mecz z Bayernem :)?
8
@KamilZ Za City.
0
Padną 2 bramki.
1
@max1982 Sport365.live
3
@BigDaglas Odkładam swoje oszczędności na Fortunie. Oni się dobrze opiekują moimi przegranymi pieniędzmi.
1
@Lola120 Sport365.live
11
@MESSIah16 Wirus nie stanowi zagrożenia dla dzieci , ale stanowi dla ich rodziców/dziadków którzy się nimi opiekują i mogą się od nich zarazić.
10
Transfer kwestią godzin.
0
@LuisSalvano Miesiąc popracujesz i będziesz tęsknił za wakacjami :D
A tak poważnie to decyzja o otwarciu szkół jest bardzo ryzykowna , dużo dzieci może zarazić swoich rodziców i dziadków.
0
Myślicie że znowu zamkną szkoły?
1
@PaulFCB Świetna tapeta! Dzięki :)
6
@BarcaInfo Niech już sobię siedzi w tej Brazylii pajac.
0
@BarcaInfo Możesz coś o nim powiedzieć?
0
@marcin62 Jeszcze dzieci do szkoły muszą dojechać
2
@szkutnik91 Polsat Sport Premium 2
0
@Colon Hehe , polecam w takim razie wejść na IG Karoliny Gilon jak ci się podobają u kobiet :) Szczerze mowiąc to mi też podobają się tatuaże u kobiet. Dodają fajnego charakterku.
0
@Colon Mam w planach cały rękaw :)
3
@BarcaInfo Diego Carlosa :D
0
@Pilka_jest_okragla Pewnie tak ;/
3
@Pilka_jest_okragla Jak wyjdą na Napoli formacją 4-3-1-2 to widzę to tak:
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Puig - Frenkie - Roberto
Messi
Suarez - Griezmann
2
@BarcaInfo A co z Cilessenem? U nas bardzo solidny był.
3
@AdiKingu96 Na razie to pozostał 1 mecz :D
3
@LuisSalvano Dodałbym 5 punkt. Jak zagra chyba 10 meczów dla Barcy jeszcze to Barcelona by musiała zapłacić 20 mln zmiennych Liverpoolowi.
3
@Katalonbar Komentatorzy w Polsacie są mega słabi.
1
@emeu @IronSanHybrid dać wam link do ligi? Będziecie grali?
2
@PatrykBarcelona @Danny Gaucho @Kajtek77 @Coutinho007 @Hiacynk @FranzMaurer @VamosRakieta @CalcioFan @KamQiX
3
Siema , mój kumpel zrobił ligę haxball na discordzie.
Liga będzie rozgrywana na mapie Mini Real Soccer 3v3 (tylko ze są bandy ale różne i piątki są normalnie)
Każdy może zrobić drużynę i szukać do niej zawodników.
Każdy kto chcę dołączyć niech odpowie mi pod tym postem a wyślę mu link na priv do tej ligi na Discordzie.
Na zgłoszenia czekam do Niedzieli do godziny 20
@emeu @IronSanHybrid @Jaca27 @Antee @Fartlow @ranger3120 @Kapitan hawk @macio_944 @ksobi
9
Odpowiedz Bartomeu na 1 pytanie:
Nie otrzymaliśmy formalnych ofert za Ansu Fatiego
Odpowiedz Bartomeu na 3 pytanie: Powtórzyłem im, że mimo oferty nie zamierzamy z nikim rozmawiać.