16

Podstawowa jedenastka Barcelony na sezon 20/21 po rewolucji Koemana:
Cilessen
Dumfries - de Ligt - van Dijk - Blind
de Roon - Frenkie De Jong - Wijnaldum
Bergwijn - Depay - Babel

0

@sintesox Ale Douglasa to ty szanuj :)

0

@patry295 Przecież to jest oczywiste że powinien zostać , jego piękna kariera w Barcelonie nie może się skończyć w taki sposób.
Nie wiem co osoby które chcą jego odejścia mają w głowach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślicie że znów będą zamykać szkoły w całej Polsce?

0

@BarcaInfo Myśliaz że kto jest w stanie zaoferować dobry projekt sportowy oprocz Fonta?

1

@BarcaInfo Ciekawe za kim jest Messi w wyborach

4

Płakaliscie na jakimś filmie? Ja szczerze mowiąc rozpłakałem się na filmie "Zielona Mila"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 O, Messi

1

@BarcaInfo Szkoda że De Ligta nie udało się kupić w tamtym roku. Ja wierzę że De Ligt prędzej czy później do nas przyjdzie.

2

@Kyman Champions League 2005 , World Cup 2006 ,SWAT 4 , Hitman 2 , Heroes 3 , Cs 1.6 , GTA San Andreas , GTA 1 , Medal of Honor Allield Assualt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@BarcaInfo Co za dzban

0

@Barca1992 Ja po meczu nie bede pamiętał z kim grali :D

0

@socha To może być zepusta matryca. Jak jest matryca zepsuta to się nie opłaca naprawiać bo naprawa kosztuje prawie tyle ile nowy telewizor.

1

@BarcaInfo Czekasz aż Font wygra wybory i wtedy się zaoferujesz :) ?

12

Bartomeu miał zwolnić Abidala , a zwolnił Szumowskiego

0

@BarcaInfo Lepiej w marcu niż w lipcu. Nowy zarząd nie straci letniego okienka transferowego.

0

@FilipeX Kliknij na jego profil i potem dodaj do obserwujących

0

@FilipeX Obserwuj @BarcaInfo

0

@nammah Z całym szacunkiem , ale Messi ma większy wkład dla Barcy niż mial Ronaldo dla Realu

2

@Woland10 Z Messim w składzie też można zrobić rewolucje tylko trzeba odpowiednich ludzi do tego

2

@Woland10 Jak Messi zakończy kariere to wszyscy zobaczycie co straciliśmy

2

@Woland10 Nie dostaniemy zadnych pieniędzy za Messiego bo Messi nie odejdzie. Zrozumcie że on wywiera presję na Bartomeu żeby podał się do dymisji.

1

@robert12181 Nie zgodze się , wypij litra to każda będzie 10/10

6

@ricardo0705 Kupon do kosza

0

@Jaca27 Neymar wraca do Barcelony

2

@Comentateiro Nie pierwszy i z tym zarządem pewnie nie ostatni raz.

0

@szela1899 Spokojnie to nie było do ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?