PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bari_94 Klub nie ma 15 milionów na Erica Garcie , a co dopiero na Neymara.
Byłem zwolennikiem jego powrotu ale przy sytuacji finansowej klubu nie ma szans na jego powrot.
0
@Futbolove_BarcaFun To są tylko puste słowa.
Żadnych konkretów.
8
@zadafcb Jak jest ciepło , a jest wiater to jest zimno
1
@NeroTFP Równie dobrze mogłeś zrobić przelew na moje konto tej stówy :D
10
XD
https://x.com/i/status/1333848186570596352
16
Tak słabego Realu nie widziałem od Soboty
2
@juliacicha https://www.facebook.com/JoanLaportaFCB
2
@itmustbejoke Fajnie by było jakby nie dostał powołania na mecz Ferencvarosem i odpoczął. Ogólnie ja dałbym znów zagrać rezerwom z nimi :)
0
@BarcaInfo I chwała ci za to :) !
0
@bixmix Z ktorego roku jest ten film?
Jak z 2019 to moge ci dać linka na pw do tego filmu za darmo :)
1
@MarioVeB! I jeszcze pretensję mają że te komentarze są usuwane.
0
@Thomas99PL Niby tak , ale myśle ze Lipsk łatwo się nie da i też coś strzeli
0
@Thomas99PL
BVB 1/+1.5
PSG - Lipsk BTTS
0
@BarcaInfo Oby wygrał wybory.
Boje się tylko żeby Laporta go nie wyprzedził...
2
@VamosRakieta Myślę że skończy się tak ,,Ciąg dalszy nastąpi''
0
@kamilop by było wesoło ;D
0
@insp1re Pewnie tak ;/
1
Ja bym chciał zobaczyć taki skład jutro :D
Ter Stegen
Dest - Lenglet - Mingueza - Firpo
Alena - Puig
Pedri Coutinho Trincao
Griezmann
2
@MaTt_BarcaFan @BarcaInfo kolejny dzień w biurze :D
1
@BarcaInfo Bardzo dobra decyzja że Messi i Franek nie polecą do Kijowa.
Niech odpocznie na spotkania ligowe bo trzeba zacząć punktować.
2
@Messibestplayerintheworld Realnie to Eric Garcia , a nierealnie to Diego Carlos albo De Ligt
2
@D10SLEO Powiem ci że ja nienawidzę Bayernu xD
Nie mogę patrzeć na mordę Mullera , Neuera i Kimmicha bo od razu ciśnienie mi rośnie :D
0
@RobiS A co nowy komputer do gier :) ?
10
bądź mno
noc
tankujesz na stacji
idziesz zapłacić za paliwo
stoisz przy kasie w kolejce za 2 facetami
wtem na stację wpada typ w kominiarce
na wejściu strzela do jednego gościa z kolejki
ten pada martwy na ziemię
pełno krwi wszędzie
kasjerka w płacz i chowa się pod ladę
ty szybko kitrasz się między półkami
drugi ziomek co stał w kolejce biegnie do kibla
złodziej strzela mu w kolano
typ upada i zwija się z bólu
napastnik podchodzi do lady i każe ekspedientce otworzyć kasę
w międzyczasie widzisz jak postrzelony ziomek wyciąga telefon i dzwoni po pomoc
mija 10 minut
morderca nadal szarpie się z kasą
wtem na stację przyjeżdża pomoc
STRAŻ MIEJSKA XD
złodziej gdy to zobaczył zaczął cisnąć bekę, i się drzeć: O NIE! ZARAZ DOSTANĘ MANDAT ZA ZŁE PARKOWANIE XD
postrzelony typek już nie narzekał na ból kolana a brzucha, bo tak go ze śmiechu rozbolał XD
martwy facet podniósł się z ziemi i zaczął krzyczeć: I CO WY KUR** ZROBICIE? ZAŁOŻYCIE MU BLOKADĘ NA NOGĘ? XD
kasjerka otarła łzy, które płynęły już ze śmiechu i wykrzyknęła: CO TO MA BYĆ?! MAMY CIĘ?! GDZIE KAMERY?! XD
karuzeli śmiechu nie było końca
wtedy ma stację przyjechała prawdziwa policja, bo nasze śmiechy zakłócały ciszę nocną, lecz morderca wypowiedział AEZAKMI i wszyscy się rozeszli
taka historia
0
@kuz Walia Finlandia to bym dał under 2.5
0
@marcin000019 GOVOD.TV
2
@BarcaInfo Jeśli chodzi o Xaviego to Xavi nie może według mnie zostać trenerem jeżeli w klubie nadal są piłkarze z którymi grał w Barcelonie ponieważ wątpie żeby Xavi umiał posadzić takiego Pique na ławce.
0
@Katalonbar Wgłębiłbyś mnie w temat :)?
17
Wiadomo co będzie na konferencji Morawieckiego o 18.
https://zapodaj.net/d4b287855cb6c.png.html
2
@MESSIah16 Wirus jest w odwrocie od lipca bo Premier mówił , boje się co będzie jak nie będzie w odwrocie.