4

@bari_94 Klub nie ma 15 milionów na Erica Garcie , a co dopiero na Neymara.
Byłem zwolennikiem jego powrotu ale przy sytuacji finansowej klubu nie ma szans na jego powrot.

0

@Futbolove_BarcaFun To są tylko puste słowa.
Żadnych konkretów.

8

@zadafcb Jak jest ciepło , a jest wiater to jest zimno

1

@NeroTFP Równie dobrze mogłeś zrobić przelew na moje konto tej stówy :D

16

Tak słabego Realu nie widziałem od Soboty

2

@itmustbejoke Fajnie by było jakby nie dostał powołania na mecz Ferencvarosem i odpoczął. Ogólnie ja dałbym znów zagrać rezerwom z nimi :)

0

@BarcaInfo I chwała ci za to :) !

0

@bixmix Z ktorego roku jest ten film?
Jak z 2019 to moge ci dać linka na pw do tego filmu za darmo :)

1

@MarioVeB! I jeszcze pretensję mają że te komentarze są usuwane.

0

@Thomas99PL Niby tak , ale myśle ze Lipsk łatwo się nie da i też coś strzeli

0

@Thomas99PL
BVB 1/+1.5
PSG - Lipsk BTTS

0

@BarcaInfo Oby wygrał wybory.
Boje się tylko żeby Laporta go nie wyprzedził...

2

@VamosRakieta Myślę że skończy się tak ,,Ciąg dalszy nastąpi''

0

@kamilop by było wesoło ;D

0

@insp1re Pewnie tak ;/

1

Ja bym chciał zobaczyć taki skład jutro :D
Ter Stegen
Dest - Lenglet - Mingueza - Firpo
Alena - Puig
Pedri Coutinho Trincao
Griezmann

2

@MaTt_BarcaFan @BarcaInfo kolejny dzień w biurze :D

1

@BarcaInfo Bardzo dobra decyzja że Messi i Franek nie polecą do Kijowa.
Niech odpocznie na spotkania ligowe bo trzeba zacząć punktować.

2

@Messibestplayerintheworld Realnie to Eric Garcia , a nierealnie to Diego Carlos albo De Ligt

2

@D10SLEO Powiem ci że ja nienawidzę Bayernu xD
Nie mogę patrzeć na mordę Mullera , Neuera i Kimmicha bo od razu ciśnienie mi rośnie :D

0

@RobiS A co nowy komputer do gier :) ?

10


bądź mno
noc
tankujesz na stacji
idziesz zapłacić za paliwo
stoisz przy kasie w kolejce za 2 facetami
wtem na stację wpada typ w kominiarce
na wejściu strzela do jednego gościa z kolejki
ten pada martwy na ziemię
pełno krwi wszędzie

kasjerka w płacz i chowa się pod ladę
ty szybko kitrasz się między półkami
drugi ziomek co stał w kolejce biegnie do kibla
złodziej strzela mu w kolano
typ upada i zwija się z bólu
napastnik podchodzi do lady i każe ekspedientce otworzyć kasę
w międzyczasie widzisz jak postrzelony ziomek wyciąga telefon i dzwoni po pomoc

mija 10 minut

morderca nadal szarpie się z kasą
wtem na stację przyjeżdża pomoc

STRAŻ MIEJSKA XD

złodziej gdy to zobaczył zaczął cisnąć bekę, i się drzeć: O NIE! ZARAZ DOSTANĘ MANDAT ZA ZŁE PARKOWANIE XD
postrzelony typek już nie narzekał na ból kolana a brzucha, bo tak go ze śmiechu rozbolał XD
martwy facet podniósł się z ziemi i zaczął krzyczeć: I CO WY KUR** ZROBICIE? ZAŁOŻYCIE MU BLOKADĘ NA NOGĘ? XD
kasjerka otarła łzy, które płynęły już ze śmiechu i wykrzyknęła: CO TO MA BYĆ?! MAMY CIĘ?! GDZIE KAMERY?! XD

karuzeli śmiechu nie było końca

wtedy ma stację przyjechała prawdziwa policja, bo nasze śmiechy zakłócały ciszę nocną, lecz morderca wypowiedział AEZAKMI i wszyscy się rozeszli

taka historia

0

@kuz Walia Finlandia to bym dał under 2.5

0

@marcin000019 GOVOD.TV

2

@BarcaInfo Jeśli chodzi o Xaviego to Xavi nie może według mnie zostać trenerem jeżeli w klubie nadal są piłkarze z którymi grał w Barcelonie ponieważ wątpie żeby Xavi umiał posadzić takiego Pique na ławce.

0

@Katalonbar Wgłębiłbyś mnie w temat :)?

17

Wiadomo co będzie na konferencji Morawieckiego o 18.
https://zapodaj.net/d4b287855cb6c.png.html

2

@MESSIah16 Wirus jest w odwrocie od lipca bo Premier mówił , boje się co będzie jak nie będzie w odwrocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?