PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb govod.tv
24
@Criss18Barca No zgrzeszył , a kto nie ma pokus?
1
@clyde Nawet nie był przypięty :)
8
Pewniaczki na dziś
https://x.com/Patryk1234566/status/1342169034079531010/photo/1
0
@Damian11 Spokojnie , siedzę obok okna i wszystko kontroluje :)
32
U sąsiada już dwa samochody podjechały, ale wysiadły tylko 3 osoby.
Nieoficjalnie wiem że ma być trochę więcej.
Szybki numer już wybrany, ale chyba poczekam aż wszyscy zasiądą do stołu.
0
@robsesh Ale @VamosRakieta to ty szanuj
1
@blaugrana_92 Stanowski dla jaj umówił się z Najmanem na solo (Każdy wiedział że Stanowski robi sobie jaja tylko nie Najman) i Najman przyszedł w umówione miejsce
1
@Michal03 Transfer kwestią godzin.
1
@BarcaInfo Gratulację , jak tak dalej pójdzie to wyprzedzisz Messiego :D
1
@DonAndrzejos @BarcaInfo pisał o tym wywiadzie.
0
@BarcaInfo Wywiad też powinien dużo wyjasnić
1
@BarcaInfo Wyjściowy dres już przygotowany :)
0
Kiedy ogłoszenie wyników ZP? @Redakcja
0
@OnlyCules Prison Break zdecydowanie
2
FIFA Fans Award goes to......
https://zapodaj.net/8469153651206.png.html
5
1. @BarcaInfo
2. @NeroTFP
3. @VamosRakieta
5
@IronSanHybrid Znowu ten Keita... Dawać Busquetsa za niego.
1
@wpwelement #Team @BarcaInfo
0
@BarcaInfo Pique nie miał wrócić w kwietniu dopiero?
4
@BarcaInfo za wrzucanie informacji i ciekawostek nt. Barcy i nie tylko :)
Nie trzeba nawet czytać artykułów na stronie ponieważ wystarczy wejść na jego profil i jest wszystko , po za tym ma dużą wiedzę. Miły i zawsze odpowie na zadane pytanie.
Idziesz kolego po 4 złotą piłkę :)
0
@Derean Do tego czasu Neymar i Umtiti będą na L4 więc ich bym nie liczył
5
Jest Busquets , jest piłeczka i grają sobie chłopaki.
O Lenglet
0
@ShinobiQWE Może liczyli tylko samych siebie i to już są te dwie ''osoby''
1
@Coutinho007 Masz racje , skomplikowaliśmy sobie trochę LM tą porażką i trzeba podczas jutrzejszego losowanie liczyć żeby trafić na kogoś z dwójki BVB/Chelsea choć i z nimi mogą być duże problemy.
6
@Coutinho007 Barca w obecnej formie najlepsza od lat to też nie jest :)
0
@BarcaInfo Zamiast Pepa powinien tam być kucający Valverde
0
@FafitFCB W sumie lepiej dla nas jak przegrali :D
10
@FafitFCB Tak jak z nami?
0
@BarcaInfo Wierzysz że uda się sprowadzić Haalanda przy takiej sytuacji finansowej klubu?