PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Kolego , wróć do dodawania newsów na Ramble :D
0
@Quavosk Baba jak baba :D
4
@BarcaInfo Wróć do dodawania informacji na La Ramble :D
22
@itmustbejoke I oby tak pozostało do ostatniej kolejki :)
2
@Dembouz1899 Dla niego to kolejny dzień w biurze
3
@kamiVeB Tak ;/
0
@Dembouz1899 strims.world
Ewentualnie w trakcie meczu od 16:15 do 18:30 nie wchodź na La Ramble i Flashscore i około 18:30 na https://www.fullmatchesandshows.com/ będzie rozszerzony skrót :)
112
Dziennikarz: dlaczego kochasz FC Barcelonę?
- to tak, jakbyś zapytał mnie, dlaczego kocham rodziców...
- Tito Vilanova
7
@IronSanHybrid Czyli nic nowego :D
5
@FafitFCB Jak byś trafił to pewnie dziś grałbyś u Koemana w Barcelonie :)
PS: Julie z klasy pewnie były zadowolone :D
1
@barcelonista80 Aż dziwne że nie wymieniłeś Stevena Seagala :D
3
@BarcaInfo Dzięki za wszystkie informacje które wrzucałeś :)
Bez ciebie La Rambla nie będzie już taka sama ;/
PS: Messi też kończył karierę reprezentacyjną i wrócił , więc mam nadzieję że ty też jeszcze wrócisz do wrzucania informacji bo bardzo będzie ich brakowało :)
Trzymaj się kolego!
1
@Kondziubarca Znam ten ból :)
Też mieszkam na śląsku :)
0
@Kondziubarca Niby tak , Barca czeka pewnie aż Real się wycofa i nie będzie tematu Super Ligi (przynajmniej na pare miesięcy)
0
@Kondziubarca Jak kompromitować?
Laporta powiedział że socios zdecydują o pozostaniu lub wyjściu z Super Ligi
6
Za niedługo wszystkie kluby zrezygnują z Super Ligi i zostanie tylko Barca i Real i będziemy mieli El Clasico w finale
0
Wiadomo o ktorej konfa ws obostrzeń?
0
@busquets5 A teraz już normalnie uprawiasz sport?
Czy dalej masz jakieś problemy , a jak minęły to przez jaki czas miałeś problem z uprawianiem sportu
0
@Pawelec7 Były jakieś efekty uboczne czy problemy przez ten lek?
Czy wszystko w porządku?
0
Brał ktoś z was lek ''Izotek'' na trądzik?
0
@BarcaInfo Ciekawe czy Wieczysta sie zgodzi
2
@LuisSalvano No nie wiem czy wyrównali z nami rachunki w LM.
6-1 pewnie ich jeszcze do dziś boli :D
6
@Greenalley Co ty gadasz?? Mats jest najlepszym bramkarzem na świecie jeśli chodzi o grę nogami.
5
@MesQueUnClub96 Ukrainki lepsze bo tańsze :)
1
@ranger3120 Odloty pe el
3
@Kgorecki2500 Hehe :)
15
2005 rok, przed kasami do muzeum FC Barcelony jak zwykle spora kolejka. Młody chłopak wraz z dziewczyną nie zamierzali jednak płacić za bilety, za cenę których mogli mieć dobry obiad. Zresztą nie chcieli oglądać wszystkich eksponatów - pragnęli tylko zrobić sobie zdjęcie na tle Camp Nou. Gdy zauważyli, że bileter na chwilę odszedł, szybciutko przeskoczyli przez bramkę, podbiegli w wybrane miejsce i pstryknęli sobie po zdjęciu. Teraz musieli tłumaczyć się ochroniarzowi, który ich przyłapał:
- My tylko chcieliśmy zrobić sobie zdjęcie.
- A skąd przyjechaliście? - spytał ochroniarz.
- Jesteśmy Urugwajczykami, ale Sofia mieszka w L'Hospitalet i studiuje w Barcelonie.
- A ty jak się nazywasz i co robisz?
- Jestem Luis Suárez. Gram w piłkę, w juniorach Nacionalu Montevideo. Może kiedyś będą w tym muzeum wisiały moje zdjęcia.
- Tak, tak, na pewno. Życzę ci powodzenia. - powiedział z uśmiechem udobruchany strażnik, który słyszał już wiele takich opowieści.
"Barca: Złota dekada" od L.Orłowskiego.
3
@LuisSalvano Słowa ''Myślę że z nami zostanie'' można je też interpretować że zostanie więc nie sugerowałbym się jednym słowem ''Myślę''
6
@Ghazul3293 Patrząc na ich historię to już jest ich legendą :P
2
@Pilka_jest_okragla Pewnie się skończy tak że zostanie jeszcze rok w Borussi , a za rok gdy jego klauzula będzie wynosiła 75mln to odejdzie :)