0

@BarcaInfo Kolego , wróć do dodawania newsów na Ramble :D

0

@Quavosk Baba jak baba :D

4

@BarcaInfo Wróć do dodawania informacji na La Ramble :D

22

@itmustbejoke I oby tak pozostało do ostatniej kolejki :)

2

@Dembouz1899 Dla niego to kolejny dzień w biurze

3

@kamiVeB Tak ;/

0

@Dembouz1899 strims.world
Ewentualnie w trakcie meczu od 16:15 do 18:30 nie wchodź na La Ramble i Flashscore i około 18:30 na https://www.fullmatchesandshows.com/ będzie rozszerzony skrót :)

112

Dziennikarz: dlaczego kochasz FC Barcelonę?
- to tak, jakbyś zapytał mnie, dlaczego kocham rodziców...

- Tito Vilanova

7

@IronSanHybrid Czyli nic nowego :D

5

@FafitFCB Jak byś trafił to pewnie dziś grałbyś u Koemana w Barcelonie :)
PS: Julie z klasy pewnie były zadowolone :D

1

@barcelonista80 Aż dziwne że nie wymieniłeś Stevena Seagala :D

3

@BarcaInfo Dzięki za wszystkie informacje które wrzucałeś :)
Bez ciebie La Rambla nie będzie już taka sama ;/
PS: Messi też kończył karierę reprezentacyjną i wrócił , więc mam nadzieję że ty też jeszcze wrócisz do wrzucania informacji bo bardzo będzie ich brakowało :)
Trzymaj się kolego!

1

@Kondziubarca Znam ten ból :)
Też mieszkam na śląsku :)

0

@Kondziubarca Niby tak , Barca czeka pewnie aż Real się wycofa i nie będzie tematu Super Ligi (przynajmniej na pare miesięcy)

0

@Kondziubarca Jak kompromitować?
Laporta powiedział że socios zdecydują o pozostaniu lub wyjściu z Super Ligi

6

Za niedługo wszystkie kluby zrezygnują z Super Ligi i zostanie tylko Barca i Real i będziemy mieli El Clasico w finale

0

Wiadomo o ktorej konfa ws obostrzeń?

0

@busquets5 A teraz już normalnie uprawiasz sport?
Czy dalej masz jakieś problemy , a jak minęły to przez jaki czas miałeś problem z uprawianiem sportu

0

@Pawelec7 Były jakieś efekty uboczne czy problemy przez ten lek?
Czy wszystko w porządku?

0

Brał ktoś z was lek ''Izotek'' na trądzik?

0

@BarcaInfo Ciekawe czy Wieczysta sie zgodzi

2

@LuisSalvano No nie wiem czy wyrównali z nami rachunki w LM.
6-1 pewnie ich jeszcze do dziś boli :D

6

@Greenalley Co ty gadasz?? Mats jest najlepszym bramkarzem na świecie jeśli chodzi o grę nogami.

5

@MesQueUnClub96 Ukrainki lepsze bo tańsze :)

1

@ranger3120 Odloty pe el

3

@Kgorecki2500 Hehe :)

15

2005 rok, przed kasami do muzeum FC Barcelony jak zwykle spora kolejka. Młody chłopak wraz z dziewczyną nie zamierzali jednak płacić za bilety, za cenę których mogli mieć dobry obiad. Zresztą nie chcieli oglądać wszystkich eksponatów - pragnęli tylko zrobić sobie zdjęcie na tle Camp Nou. Gdy zauważyli, że bileter na chwilę odszedł, szybciutko przeskoczyli przez bramkę, podbiegli w wybrane miejsce i pstryknęli sobie po zdjęciu. Teraz musieli tłumaczyć się ochroniarzowi, który ich przyłapał:

- My tylko chcieliśmy zrobić sobie zdjęcie.

- A skąd przyjechaliście? - spytał ochroniarz.

- Jesteśmy Urugwajczykami, ale Sofia mieszka w L'Hospitalet i studiuje w Barcelonie.

- A ty jak się nazywasz i co robisz?

- Jestem Luis Suárez. Gram w piłkę, w juniorach Nacionalu Montevideo. Może kiedyś będą w tym muzeum wisiały moje zdjęcia.

- Tak, tak, na pewno. Życzę ci powodzenia. - powiedział z uśmiechem udobruchany strażnik, który słyszał już wiele takich opowieści.

"Barca: Złota dekada" od L.Orłowskiego.

3

@LuisSalvano Słowa ''Myślę że z nami zostanie'' można je też interpretować że zostanie więc nie sugerowałbym się jednym słowem ''Myślę''

6

@Ghazul3293 Patrząc na ich historię to już jest ich legendą :P

2

@Pilka_jest_okragla Pewnie się skończy tak że zostanie jeszcze rok w Borussi , a za rok gdy jego klauzula będzie wynosiła 75mln to odejdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?