PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AmigoBlancos Wymusza presję na Tebasie
0
@Sysia11 W meczu PSG
5
Messi na ławce.
Teraz to Tebas musi się ugiąć
3
@kkbarca Trzeba go przesunąć , ale do innego klubu :)
0
@baartekk97 Zacznijmy od tego że Griezmann nigdy nie powinien trafić do Barcelony :)
19
29.08.2021r godzina 19:33
- Messi w PSG
- Griezmann nadal blokowany przez Messiego
0
@msmsms Romano potwierdził , czyli oficjalka :)
0
@fart daj kolego :D
6
Fajna prezenterka
A nie to Niemka... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Amigo_Blanco XDDD , Nicki prawie te same , ale liczę na odpowiedź @AmigoBlancos
0
@Amigo_Blanco Zmieniając temat :D
Dziś nie będzie nic o seryjnych ?
5
Osobiście wolałbym żeby Mbappe odszedł do Realu teraz za pieniądze niż za rok za darmo.
Jakby Mbappe przyszedł do Realu za darmo to za hajs który Real miał przygotowany na transfer za niego to by się jeszcze bardziej wzmocnił :)
4
@AmigoBlancos Super seria , oby tak dalej :)
1
@amanter Racja , gdzie wielki Martin , a gdzie Lukaku
9
Lukaku z bramką :)
Werner to po 15 meczach trafił pierwszego gola xD
0
@Kondziubarca P$G , Wieczysta... opcji jest wiele :)
3
Myślicie że może być coś na rzeczy ?
Edit: Romano potwierdza
4
@miko1711 soccercatch.com
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tymczasem na zapleczu najlepszej ligi swiata Gornik Polkowice nie mogl strzelic chocby gola poteznemu Chrobremu Glogow grajacemu 75 minut w 10 i 45 minut w 9
1
@VegetaPolska Ja jestem ciekaw co by zrobił jakby szejki odeszły z PSG po MŚ w Katarze :D
6
Poleci ktoś jakieś dobre leki na erekcję bo kolega pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@AmigoBlancos Proponuję dodawać zdjęcia sprawców/ofiar dla urozmaicenia serii która jest bardzo fajna :)
0
@AmigoBlancos Oznaczaj proszę :)
0
@Maciek98 Ok
1
@pio92 soccercatch.com
2
Ma ktoś te wczorajszą cieszynkę Nazario po 1 golu w formie gifa?
1
@Janiama Barcelona - Real Sociedad 1-0
0
@kuz Jak Eric ma być zmęczony jak on prawie cały sezon przesiedział na ławce w City
68
Kiedyś to było :D
https://x.com/Patryk1234566/status/1425865769213177858/photo/1