0

@macio_944 Tak sobie przewijam i widzę właśnie sporo niedociągnięć. Zaczynam się martwić o zaludnienie Night City. Ale no zobaczymy w praktyce, myślę, że na PC będą opcje odpowiedzialne za to, a na konsoli może to być okrojone żeby w ogóle to trzymało jakąś płynność.

0

@macio_944 Widać spore spadki klatek w dynamicznej akcji niestety. Nadal mnie ciekawi jak to wygląda na medium PC. Niestety dowiemy się pewnie dopiero za tydzień, bo wątpię, że Redzi pokażą gameplay na konfiguracjach z minimum i rekomendowanych.

2

https://siasky.net/AADVStX6z9xQIqwmYXFo2luhqN9rwQpzXhxKno4yPhL2wg

Wyciekł kolejny gameplay z Cyberpunka 2077. Nie wiem czy są spoilery, bo nie oglądam całości.

Jest to wersja konsolowa, jak ktoś jest ciekawy może sobie sprawdzić jak działa w innych sytuacjach jakie nam pokazali Redzi. Stawiam, że jest to jakis ukryty marketing i w ciągu 2-3 dni CDP wypuści dosłownie taki sam gameplay jaki tu widać, ale może zaskoczą i będzie to na PC :D

2

@ranger3120 To idzie w dół i w górę, tak w kółko, ale co tam, zabijmy gastronomie, otwórzmy galerię nagle z dupy i róbmy kolejki po 20 osób przed sklepem.

Zamknijmy hotele, przecież ludzie tam siedzą w pokojach po 30 osób, zabierzmy ludziom wszystkie przyjemności. Nie mogę pojąć tego wszystkiego, to za dużo.

2

Szkoda mi w tym momencie Zizou. Nagle historyczny wynik w LM idzie w zapomnienie. Wrócił do syfu, który tam panuje od odejścia CR7. Jak dla mnie nie powinien tam wracać i nie psuć swojej legendy, żyć w swojej chwale i tyle.

Między innymi dlatego nigdy bym nie chciał żeby Guardiola wracał do Barcy jako trener, bo każdy oczekiwałby podobnych wyników.

4

@DonMatteo901 No tak, bo faceci nic w domu nie robią, nieroby zasrane, nie sprzątamy, nie gotujemy, nie myjemy naczyń :D W takim razie ja mogę w pracy siedzieć nawet 12h dziennie, ale w domu jestem królem, siedzę na tronie i jestem obsługiwany, bo przecież praca kobiet ma na tym polegać wg niej xD

1

@budel17 Puściłem go za 20, zobaczymy co z tego wyjdzie :D

1

@Jakchcesz Mam nadzieję, że się nie zawiodę i Redzi dobrze zoptymalizowali Cyberpunka, szczególnie pod kątem procesorów :D

0

@Jakchcesz No właśnie kartę bym wymienił dopiero w przyszłym roku, pewnie bym czekał na jakąś 3060 Ti albo 3070 z normalnym dostępem w sklepie, bo teraz jest dramat. Też tak myślę, że cudów nie ma się co spodziewać tym bardziej w grach typu AC Valhalla czy Cyberpunk i będzie trzeba ostro schodzić z detalami, a z drugiej strony jeśli CP będzie mocno procesorowy to też przyjemnie nie będzie w 1080p xD

5

@masq Arachnofobia :D Sam mam i nie potrafię tego wytłumaczyć. Nie tyle co się boję, po prostu ich wygląd mnie tak obrzydza, że dosłownie mnie skręca jak je widzę, nawet na zdjęciach. A to zdjęcie z Australii to jakaś abstrakcja w ogóle, nie mogę na to patrzeć dłużej niż 2 sekundy XD

0

Panowie, pytanko :D Przejście z 1080p na 1440p to spora różnica? Zastanawiam się nad zakupem takiego monitora żeby uniknąć sporych upgradów PC (cała podstawka +procesor i w przyszłości wymienić po prostu zasilacz i kartę na mocniejszą). Mam obecnie RTX'a 2060, i7 7700 i 16 GB Ram, w nowych grach w 1080p powoli zaczyna się bottleneck ze strony procesora i czy taka opcja jest korzystna na ten moment mając taki sprzęt?

2

@bartekvisca Czas mi tak wolno leci jak nigdy... Niech ta gra już wyjdzie XD

0

@Krzychu1010 Za tyle kupisz już PS4 pro. Sam chyba dzisiaj wystawię do sprzedania, tylko że bez opcji wysyłki z racji tego, że bałbym się o uszkodzenie podczas transportu.

EDIT: chodzi Ci o nowe, także w sumie wyjdzie drożej. Osobiście szedłbym w używke, ale lepszą.

0

@Nikarams Gry bardziej jako gratis żeby zachęcić do zakupu ;p

0

Jaka jest obecnie realna cena za PS4 Pro z jednym padem? :D Średnio chce mi się licytować z ludźmi na olxie, więc może wypowie się ktoś kto sprzedawał. Planuje dorzucić do zestawu RDR2 i Days Gone.

5

@KochamInieste Until Dawn

2

@MesQueUnClub_87 dodatkowo tak na prawdę nie ma na nią gier. Wszystko co teraz wychodzi dostanie dopiero upgrade w przyszłym roku, a i to może chwilę potrwać, bo jednak nowy sprzęt i pewnie trochę inaczej się pisze gierke na coś kompletnie świeżego :D

3

@IronSanHybrid Co za kretyn XD

1

@macio_944 Nie oglądam już nic związanego z Cyberpunkiem i szczerze chce się odciąć od tej całej otoczki, bo zanim zagramy to zobaczymy całą grę. W wywiadzie z prezesem CDP podobno widnieje sugestia zakończenia gry, także ja podziękuję za takie coś :D

Jednak osobiście mam nadzieję, że po takich obsuwach, zapewnieniach, że gra działa bardzo dobrze na każdej platformie nie zobaczymy w dniu premiery pokazu slajdów i złej optymalizacji. Nie wiem jak bardzo musieliby coś zepsuć, tym bardziej, że Cyberpunk jest wolny od zabezpieczeń antypirackich, a każdy wie jak bardzo takie zabezpieczenie zabija wydajność, przykładem są gry Ubisoftu

1

@MensculinVeB Z dziewczyną, auto na utrzymaniu i niedługo będzie pies :D Nie odmawiamy sobie niczego, ale też nie wywalamy co chwilę kasy na byle co. Rachunki z reguły opłacam sam, ona zrobi w zamian tego zakupy, taki balans ;p

1

@MensculinVeB Mi wychodzi coś koło 4k ze wszystkimi opłatami i rachunkami. Bez dziecka oczywiście :D

No i mieszkanie wynajmuje póki co.

21

Szczerze to co poniektórych gówno powinno obchodzić jakie życie prowadził :)

Jest legendą tego sportu i należy mu się ogromny szacunek za wszystko co osiągnął.

2

@FC1899Barca Chyba już wolałem jak wszyscy pisali o covidzie i o rządach pisu, było to mniej denerwujące niż oglądanie co chwile gęby tego spaślaka. Nie rozumiem po co promują jego osobę w jakikolwiek sposób, przecież mu tylko o to chodzi.

0

@Janas11224 Straty w firmie są ogromne, także muszą jakoś nadrobić XD Wiem co mówię :D

1

@Kengo Zamoczyć go w płynie do mycia podłóg i zacząć z nim biegać po domu XD Pies zadowolony i podłoga umyta

1

@Yosemite Gol ładny, ale nie wiem czy nie ma tu trochę winy Valdesa, mógł lepiej kryć ten bliższy słupek, a nie iść na wyczucie ;p

1

@Transu96 I jeszcze zdjęcie z lewej z drugim pajacem Bonusem BGC, który umiejętnościami jest na tym samym poziomie co Najman XDD Niech go zbanują wszędzie i może w końcu zamknie morde ten ćwierćmózg, bo na prawdę nie da się czytać o nim XD

1

@Seledynowy Oby, chciałbym Geralta w postaci podobnej do Vesemira. Nie chce żeby zrobił się tasiemiec na siłę. W3 świetnie kończy historię Białego Wilka i nie ma sensu tego ciągnąć dalej wg mnie.

@koksik2700 Historia Vesemira nie przejdzie, bo wiadomo jak ona się zakończy już na samym początku :D

15

0

@DonMatteo901 Pierwsza bramka Legii to prawie kopia bramki Ronaldinho z Chelsea, cudo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?