12

@kamiVeB jakie to jest żałosne...

6

@Aragorn33 ja cieszyłbym się z 2 goli w całym sezonie, a on już ma 6 goli i 7 asyst...

0

@tomek8756 1 opcja, bo mam już 2 kotki. Trzeciego nie przyjęliby.

6

@michal26 nawet realizator postanowił sobie jaja porobić z nich, kiedy mówi "dzban stoi koło dzbana" xD

6

@RosjaninBut 0:08 kamerzysta nieźle trolluje

1

To jest niesamowite co robią nastolatkowie w tym sezonie, Pau dzisiaj miał trudne zadanie zatrzymać niewygodnego bardzo napastnika Muriqiego i spisał się wzorowo. Yamal przecudowna bramka i do tego kapitalne zagranie do Raphinhi zakończone rzutem karnym. Odbiegając od tematu mam nadzieję, że z Atletico Lewy i Cancelo w końcu się wykartkują.

1

Nie zasługujemy na Yamala

0

@Flyingbetoniarka martwa zasada

0

Nic mnie nie wkurza tak jak informacje typu "Xavi zostanie jak wyniki się poprawią". Ja już wolę Marqueza, jak widzę jak inne zespoły grają o wiele lepiej od nas mimo o wiele gorszego składu to...Xavi dostał co miał, kadra z potencjałem na mniej więcej top7 klubów europejskich, ale tutaj nie ma żadnych pomysłów. Raz na miesiąc zagramy jakiś dobry mecz, czasem nawet pogromem wygramy i to tyle.

0

Przypomina mi to mecz z tego sezonu z Sevillą

0

@AlexDark00 o nie...

5


prawie takie same emocje jak przy bramce Roberto

4


oho, ktoś tutaj w końcu się ucieszy

0

@Herato Jóźwiak

5

@lucca87 zdecydowanie nie i tutaj nie ma co dyskutować

0

Wszyscy tutaj dzielą się swoimi odczuciami po tym legendarnym meczu, a ja takich nie mam. Człowiek żałuję, że tak późno zaczął kibicować Barcelonie. Jestem ciekaw jakie miałbym emocje, gdyby wtedy interesowałbym się piłką. Niestety, już się tego nigdy nie dowiem.

0

@lukas992 Wolski dowiózł, nawet nie chcę sobie wyobrażać jak ci z Polsatu skomentowaliby.

0


A Wy jaki kolor widzicie?
Ja widzę biało-złoty

0

@bartas97 w Barcelonie sobie nie poradził, ale Ekstraklasa to zdecydowanie nie miejsce dla takiego zawodnika.

4

3

@fcbfan1993 no to ładnie nas załatwiłeś w tym momencie, rzuciłeś klątwę. Mogłeś o tym nie pisać :(

0

@David_Martin na szczęście JESZCZE

0

@HypeR
1. Wolę Gadot, ale ta też jest ok
2. bardzo dobry wybór
3. klona Margot Robbie znalazłeś
4. ciężko powiedzieć, ale nie jest to zła kandydatka
5. dobry wybór
6 bardzo dobry wybór
7 nawet ok, ale chyba małe szanse są na to
8 tak średnio
9 dobry wybór
10 też świetna kandydatka
11 chyba ok, ale w głowie mam wbudowany wizerunek czarnoskórej kobiety, ale wiem że w komiksach inaczej wygląda
12 może być, ale która Snow czy Lincoln?
13 dobra opcja
14 bardzo dobry wybór
15 średnio mi pasuje
16 dobra opcja
17 też świetna opcja, chyba lepsza niż ta co była w DCEU
18 też średnio mi pasuje
19 pewnie lepszej opcji już nie ma, myślę że mogłoby to się udać
20 może być
21 wiadomo, świetny wybór, który zdał już test

0

@FcPortoFan1999 nagrania jeszcze nie było

2


eh....

2


niezły ubaw mieli policjanci pewnie

0

@Tasde to chyba jeden z normalniejszych jego twettów, biorąc pod uwagę co wypisuje

0

@Popitek12 Mroczny Rycerz

2


ciekaw jestem czy będzie to faktycznie skuteczne

4

Powoli De Rossi naprawia Romę po Mourinho. Świetną robotę na razie wykonuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?