Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden jeżeli nie oglądałeś podcastu z nim na kanale zgrzyt, to lepiej nie włączaj, o wiele gorsze będziesz mieć wrażenie niż tutaj.
0
@HypeR A teraz spróbuje się odnieść do kandydatów, nie znam się na grze aktorskiej jakoś, ale chociaż ocenię pod względem wyglądu postaci czy pasuje do niej:
-Batman taki średni moim zdaniem
-Damian Wayne dobry kandydat
-Talia też dobry kandydat
-Dick nawet ok, ale trochę nie pasuje mi wygląd takiego pięknisia
-Nie mam jakiegoś zapamiętanego konkretnie wizerunku Tima, więc obojętnie mi kto zagra, byle nie ten co w Tytanach
-Alfred wydaje się dobry kandydat, ale chyba te poprzedni aktorzy lepsi
-Stephanie Brown zdecydowanie tak
-Lucius Fox może być
-Cassandra taka sobie szczerze
-Luke Fox zdecydowanie dobry kandydat
-Jason raczej dobry pomysł
-Z Signalem nie spotkałem się za bardzo, więc nie wiem jak miałby wyglądać
-Gordon jak z obrazka, chyba najlepsza kandydatura, wow
-Batwoman wolałbym inną aktorkę, z bardziej wyglądu "chłopczycy"
-Selina też świetny wybór
-Huntress taka średnia, ta aktorka chyba bardziej pasowałby na Black Bat
-Azrael nie wiem, bo postać tylko komiksowa
1
@Kidd musi jeszcze być data 2024 albo 2023/2024
4
@Faro po sezonie chyba
0
@GeneralXavi to samo mówią kibice Realu, tylko w drugą stronę
1
@FcPortoFan1999 no chyba nie jest to pozytywna wiadomość
0
@FcPortoFan1999 "świetna"
1
Świetne wiadomości z rana:
-Xavi nie ogarnia co się dzieje na boisku
-Pedri może mieć operację
-Deco rozważa Enrique
0
@HypeR nie za dużo postaci jak na jeden film?
0
Xavi i piłkarze w szatni po pierwszej połowie koloryzowane
0
@Peciak dlatego trzeba Flicka, aby rozruszał ekipę.
2
@AmigoBlancos niestety, tak jest. Może to też dlatego, że tyle grają w takim wieku.
1
@Emhyr może Raphinha jeszcze się załapie i mokry sen culesów Casado
0
@FcPortoFan1999 kolejny plus
1
Ale w sumie tak z innej perspektywy to ten remis wcale nie jest taki zły, czuję się senny i się może wyśpię.
1
@AmigoBlancos ciężko powiedzieć co dokładnie będzie, ale obawy mam o każdy mecz, a tym bardziej ten.
0
@AmigoBlancos trochę sobie sam odpowiedziałeś na pytanie.
0
Pewnie tak zrobi
0
@FcPortoFan1999 będzie świętowane
0
@mekston z Haalandem naciągane, gol to gol
0
@tristan87 Może bramkarza któregoś, najmniej zepsuł
0
@macio_944 i te zmiany Xaviego w kółko te same, po pierwszej połowie było wiadome jakie będą...
0
to fajna dominacja
3
Wyglądało to na to, że nasze ambicje to tylko remis w tym spotkaniu. Yamal tylko coś tam się starał, reszta tragedia. No może Cancelo jeszcze.
0
@Axoon ktoś tu kłamie, bo City grało dzisiaj
0
@maroon no nie upadliśmy
0
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził. Jak wracają powoli kontuzjowani to musi się wyrównać...
0
@HypeR o czyli trafił swój na swojego, bo właśnie oglądam zgodnie z wikipedią wszystkie rzeczy z DC.
4
@pioz123 kolektywu
0
@HypeR The Secrets of Isis? albo Superboy z 1988?
W Legendach John był świetny, te jego zamykanie oczów przy zaklęciach...