0

@HypeR ja się nie znam kompletnie na dubbingu amerykańskim, kojarzę oczywiście Kevina Conroya, ale reszty nie znam.

1

@HypeR Matt Ryan na pewno jest świetnym Constantinem, chyba nie da się lepszego aktora, trzymam kciuki. O tym aktorze, Troy Baker się nie wypowiem, bo nie kojarzę. Widziałeś rolę Johna w Legends of Tomorrow?

0

@Rewolucja123 brazol bez dryblingu xD

0

@Sulimo a to Szpilka wsadził...

0

@Barcasub pewnie jak większość, ja tylko kojarzę Gawronka

0


nowa potężna ekipa

0

W sumie nawet podobny jest do Oriola, akcja też w jego stylu

1

Haaland skończył mecz

0

Ale Foden na spokoju zatrzymał Antonyego

0

@Cobra303 Rodri chyba jest doceniany

1

Foden jest niesamowity, chyba najbardziej niedoceniany zawodnik Man City

2

@Lanosss Pep niech sobie wygrywa ile chce

0

Jak Man City będzie tracił punkty na takich rywalach to mogą mistrza nie zgarnąć

0


Czyli nie Real czy Barca, a Granada

0

@norbi77 ElJarek?
Leszczu, to ten co mnie zablokował na Twitterze nie wiadomo dlaczego.

1

@tomek8756 polecam, o wiele przyjemniej korzystać z twittera jak się takie konta zablokuje.

0

@HypeR ten film jest bardzo hajpowany, mam nadzieję że balonik nie pęknie.

1

@Lionel_Messi10 najpierw klatka, potem główka, to co będzie następne

0

@AmigoBlancos ale kto cię do tego zmusza? Mam nadzieję, że wtorek będzie wszystko ok z tymi badaniami.

4

@bartas97 ja widziałem i to w La Liga, w meczu Valladolid chyba z tamtego sezonu.

1

@norbi77 chodzi o to, że jest to absurdalna sytuacja

9

Tak sobie czytam komentarze pod różnymi postami o tej sytuacji i sam nie dowierzam co się w końcu dzieję. Znajduję dużo komentarzy, w których ludzie w końcu zauważają że problemem tej ligi są bardzo słabi sędziowie, a nie sędziowie stronniczy. Może powoli zmieniamy tą mentalność kibicowską i w końcu coś się zmieni. Może jestem w bańce informacyjnej i trafiłem tylko na te komentarze. To jeden z przykładów:


3

@norbi77 0:24 ten typek co ma po prostu bekę xD

0

@Rewolucja123 wtedy jeszcze nie oglądałem, ale dzięki.

0

@Sewren122 Cieszymy się ze straty punktów, dzisiaj przynajmniej z mojej perspektywy moje cieszenie się było spowodowane tak abstrakcyjną sytuacją.

1

Grubo teraz będzie, nie pamiętam tego typu sytuacji w meczach Realu czy Barcy. Skandal to za mało powiedziane. Ale z mojej perspektywy ta sytuacja jest bardzo komiczna.

0

@Faro strzelili gola po gwizdku xD

1

O kurde, grubo będzie, oszukał ich nieźle xD

0

@Mareeek2050 chyba, przynajmniej tak komentatorzy mówili, ale oczywiście nie jestem żadnym specjalistą w tej dziedzinie.

0

@Szmulek to potrwa jeszcze trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?