Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR ja się nie znam kompletnie na dubbingu amerykańskim, kojarzę oczywiście Kevina Conroya, ale reszty nie znam.
1
@HypeR Matt Ryan na pewno jest świetnym Constantinem, chyba nie da się lepszego aktora, trzymam kciuki. O tym aktorze, Troy Baker się nie wypowiem, bo nie kojarzę. Widziałeś rolę Johna w Legends of Tomorrow?
0
@Rewolucja123 brazol bez dryblingu xD
0
@Sulimo a to Szpilka wsadził...
0
@Barcasub pewnie jak większość, ja tylko kojarzę Gawronka
0
nowa potężna ekipa
0
W sumie nawet podobny jest do Oriola, akcja też w jego stylu
1
Haaland skończył mecz
0
Ale Foden na spokoju zatrzymał Antonyego
0
@Cobra303 Rodri chyba jest doceniany
1
Foden jest niesamowity, chyba najbardziej niedoceniany zawodnik Man City
2
@Lanosss Pep niech sobie wygrywa ile chce
0
Jak Man City będzie tracił punkty na takich rywalach to mogą mistrza nie zgarnąć
0
Czyli nie Real czy Barca, a Granada
0
@norbi77 ElJarek?
Leszczu, to ten co mnie zablokował na Twitterze nie wiadomo dlaczego.
1
@tomek8756 polecam, o wiele przyjemniej korzystać z twittera jak się takie konta zablokuje.
0
@HypeR ten film jest bardzo hajpowany, mam nadzieję że balonik nie pęknie.
1
@Lionel_Messi10 najpierw klatka, potem główka, to co będzie następne
0
@AmigoBlancos ale kto cię do tego zmusza? Mam nadzieję, że wtorek będzie wszystko ok z tymi badaniami.
4
@bartas97 ja widziałem i to w La Liga, w meczu Valladolid chyba z tamtego sezonu.
1
@norbi77 chodzi o to, że jest to absurdalna sytuacja
9
Tak sobie czytam komentarze pod różnymi postami o tej sytuacji i sam nie dowierzam co się w końcu dzieję. Znajduję dużo komentarzy, w których ludzie w końcu zauważają że problemem tej ligi są bardzo słabi sędziowie, a nie sędziowie stronniczy. Może powoli zmieniamy tą mentalność kibicowską i w końcu coś się zmieni. Może jestem w bańce informacyjnej i trafiłem tylko na te komentarze. To jeden z przykładów:
3
@norbi77 0:24 ten typek co ma po prostu bekę xD
0
@Rewolucja123 wtedy jeszcze nie oglądałem, ale dzięki.
0
@Sewren122 Cieszymy się ze straty punktów, dzisiaj przynajmniej z mojej perspektywy moje cieszenie się było spowodowane tak abstrakcyjną sytuacją.
1
Grubo teraz będzie, nie pamiętam tego typu sytuacji w meczach Realu czy Barcy. Skandal to za mało powiedziane. Ale z mojej perspektywy ta sytuacja jest bardzo komiczna.
0
@Faro strzelili gola po gwizdku xD
1
O kurde, grubo będzie, oszukał ich nieźle xD
0
@Mareeek2050 chyba, przynajmniej tak komentatorzy mówili, ale oczywiście nie jestem żadnym specjalistą w tej dziedzinie.
0
@Szmulek to potrwa jeszcze trochę