3

@Linghunter88 no może dlatego, że został skazany za gwałt.

3

@PJ777 niestety są tacy, co nie rozumieją tego przykładem jest pan poniżej.

2

@Alberto1031 i dobrze mu tak, człowieku wyobraź sobie co czuje ta biedna kobieta. Czy w przypadku innych osób co popełnili takie przestępstwo, też jest ci żal przestępcy?

3

@Alberto1031 czyli po tym co zrobił Alves, ty byś z nim imprezował, tak?

5

@Hiroshima tak, jak ze Stalina. Bo klub nie chce mieć powiązać z osobą co zgwałciła kobietę.

0

@tristan87 to jest ta lista legend, jeżeli tak to gdzie tu jest Patrick Kluivert? @maroon

0

@Alberto1031 przestał nim być, w momencie popełnienia tej zbrodni.

8

@Arden no jednak widać różnicę wieku miedzy nimi. Świetnie się te filmiki ogląda.

1

@maroon ale ja oczekiwałem, sądzę że wiele osób też oczekiwało.

0

@maroon ok, czyli takie masz podejście, przynajmniej nie z fanatyzmu.

1

@maroon nie każdy populizm jest zły, kibice Barcelony potrzebowali reakcji klubu. Klub po takim czymś jest zobowiązany o reakcję, bo może być kojarzony ze zbrodnią Alvesa. W ten sposób klub daje sygnał wszystkim kibicom, że potępiamy czyn Alvesa, nie chcemy być łączeni z nim.

5

@LM10GOAT nie

0

@maroon odpowiedziałem na Twój przykład. Masz podejście jakie masz, ale nie rozumiem jak można szanować go za zasługi piłkarskie, po tym co zrobił. Ty masz takie same podejście w innych sprawach? Jeżeli taką zbrodnię zrobiłby np. piekarz to szanowałbyś za to jakie pyszne bułki zrobił., albo gdyby aktor, to szanowałbyś go za to jak dobrze zagrał w filmie?

4

@maroon Kluiverta tak samo powinni wykreślić. Nawet jak pod publiczkę, to jednak to zrobili i to jest najważniejsze.

1

@Marlon85 Proste, w momencie popełnia tej zbrodni, Alves niszczy życie tej biednej kobiecie. Do końca życia będzie miała traumę. Alves wcześniej (niestety) reprezentował FC Barcelonę. Czy Ty jako kibic Barcelony, chcesz aby taki ktoś reprezentował Twój klub. Żeby być legendą, nie można robić takich rzeczy. Co z tego, że umiał dobrze grać w piłkę, jak zniszczył życie tamtej kobiecie. Nie jestem "świętszy" od Boga, ale nigdy nie zgwałciłem kobiety.

0

@maroon Wolałbym aby Alves szkalował klub niż dopuszczał się takich zbrodni.

2

@Kgorecki2500 Ja szanuję jego podejście. Każdy powinien mieć wybór czy chcę walczyć i być zwyczajnym pionkiem rządzących. Nie każdy chciałby poświęcać się w imię Ojczyzny. Dla osób co chcą się poświęcić, należy się szacunek.

20

@maroon Nie zasługuje na status legendy tego klubu. Alves zrobił dużo dla klubu pod względem sportowym, ale to zrobił tej dziewczynie wykreśla wszystkie jego zasługi. Klub zachował się bardzo dobrze, bo w takich sprawach trzeba działać w ten sposób. Mam nadzieję, że to nie koniec działań Barcelony i zrobią wszystko aby Alves nie był łączony z Barceloną.

1

@maroon jak nie mieszać spraw? Jest osobą publiczną i to co robi oprócz boiska wpływa na ocenę jego, mimo tego że jest piłkarzem.

12

@fc20barca ja mogę rzucić kamieniem, bo nigdy nie zgwałciłem kobiety. Pomyśl czasem o ofierze, co musiała czuć i jaka trauma ją spotkała. Nie wrzucaj żadnych bramek Alvesa, to jest nie na miejscu.

2

@vincentPL jednym działaniem przekreślił absolutnie wszystko co zrobił dla tego klubu. Jest mi wstyd, że reprezentował nasze barwy.

1

@KibicBarcy84 ale ten wyrok jest ważny, bo dotyczy gwałtu.

31

Brawo dla klubu, tego oczekiwałem. Jestem dumny z tego działania, bo szczerze sądziłem że tego nie zrobią.

0

@MesQueUnClub_87 są takie asy, w świecie freaków to rzadko tego nie spotkać.

4

@marcin62 dla mnie to jest jakaś absurdalna sytuacja, że w oficjalnym piśmie piszą "mammy". Jeżeli wywali go tylko za to, że zwracał się do tej osoby jak do mężczyzny to sprawa powinna iść do sądu.

3


kolegę troszkę fantazja poniosła

0

@bartas97 skąd masz takie informacje w ogóle, bo na losgalacticos czy rmpl nie ma tego?

1

@bartas97 ale byłoby śmiesznie jakby Real stracił punkty przez taki detalik xD

4


nie każdy dziennikarz umie weryfikować to co wrzuca

0

@Szreko Oliver był w więzieniu na początku 7 sezonu, więc odpadłeś na praktycznie finishu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?