15


nie wiem jak wy, ale nie wpadłbym na to sam

0

@kuz no ale potem mówi że mimo wszystko zostaje, więc dziwna sytuacja. Do tego Asystent Tuchela szarpie się z Kimmichem.

0

@macio_944 kilka gryzów i po pizzy

5


co tam się odwala xD

0

@RomanHoffer można też ściszyć

0

@Donnie_Darko tak, na 100% tak było

0

@Forsyth przytoczysz co dokładnie powiedział

0

Ćwiąkała-"myślę że nie jest to jakaś nawet większa kontrowersja"
Więc nie wyzywajcie tutaj Tomka

0

@Who_you_mam chyba Neymar, ale wtedy dopiero co zaczynałem kibicować Barcelonie.

12

@Who_you_mam Messi i tutaj nie ma co rozpisywać się

1

@pioz123 niestety, Xavi zajechał

0

@marcin62 są tacy co tego nie widzą, zawsze znajdziemy fanatyków

1

@DragonxNF chodzi mi o tą pozę Xaviego, idealna do memów xD

1

@Mario96w przywilej

0

@pioz123 jeżeli wygramy wszystkie mecze do końca to może i włączymy się do walki o mistrza, ALE nie ma na to szans. Mamy do zagrania jeszcze wyjazdy z Bilbao, Atletico, Realem, Gironą i Sevillą. Biorąc pod uwagę, że straciliśmy punkty u siebie z 19 drużyną w tabeli, jedyne co możemy zrobić w tym sezonie to zajęcie drugiego miejsca, co nie będzie łatwym wyczynem.

2

@marcin62 i druga strona, która nie widzi słabej gry Polaka. (nie dzisiaj)

0

@BARCA1899Messi tam pod postem jakimś, ktoś wkleił taką samą sytuację przy karnym Bellinghama

1

@Derean sam się prosi o krytykę.

0

@GeraltzKatalonii to jest właśnie "wpływ Negeiry"

0

@Marcin43 jakiej kompromitacji, Celta nie oddawała jakiś groźnych strzałów. Remis na Balaidos to nie jest kompromitacja. Zobacz sobie ostatnie mecze Barcelony na tym stadionie

0

@Faro kto podaje?

0

@pioz123 no, ale to tak nie działa, każda drużyna może sobie tak powiedzieć.

0

@Murazor w sensie mówisz o mnie "podszywka". Nie przegapiłem od sezonu 2018 roku żadnego meczu Barcelony, więc nie nazwałbym siebie podszywką. Kibicuję Barcelonie, ale nie będę robił z siebie jakiegoś radykalnego kibica, Real w tym sezonie jest o półkę wyższy od nas i zasługuje ma mistrzostwo na 100%.

0

@pioz123 chodzi mi o "byśmy mieli real na wyciągnięcie ręki"

0

Ale ten bramkarz to udany xD

0

@Nazio_87 oni dla odmiany dzisiaj u siebie 1:1 w końcówce uratowany z Genoą

2

@pioz123 tak tak, na pewno

18

De Zerbi byłby świetną opcją, gdybyśmy nie mieli do wyboru Flicka. Uważam, że najlepszą opcją na nowego trenera jest Hansi Flick.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?