Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
nie wiem jak wy, ale nie wpadłbym na to sam
0
@kuz no ale potem mówi że mimo wszystko zostaje, więc dziwna sytuacja. Do tego Asystent Tuchela szarpie się z Kimmichem.
0
@macio_944 kilka gryzów i po pizzy
5
co tam się odwala xD
0
@RomanHoffer można też ściszyć
0
@Donnie_Darko tak, na 100% tak było
0
@Forsyth przytoczysz co dokładnie powiedział
0
Ćwiąkała-"myślę że nie jest to jakaś nawet większa kontrowersja"
Więc nie wyzywajcie tutaj Tomka
0
@Who_you_mam chyba Neymar, ale wtedy dopiero co zaczynałem kibicować Barcelonie.
12
@Who_you_mam Messi i tutaj nie ma co rozpisywać się
1
@pioz123 niestety, Xavi zajechał
0
@marcin62 są tacy co tego nie widzą, zawsze znajdziemy fanatyków
1
@DragonxNF chodzi mi o tą pozę Xaviego, idealna do memów xD
1
@Mario96w przywilej
0
@pioz123 jeżeli wygramy wszystkie mecze do końca to może i włączymy się do walki o mistrza, ALE nie ma na to szans. Mamy do zagrania jeszcze wyjazdy z Bilbao, Atletico, Realem, Gironą i Sevillą. Biorąc pod uwagę, że straciliśmy punkty u siebie z 19 drużyną w tabeli, jedyne co możemy zrobić w tym sezonie to zajęcie drugiego miejsca, co nie będzie łatwym wyczynem.
2
@marcin62 i druga strona, która nie widzi słabej gry Polaka. (nie dzisiaj)
22
https://x.com/TMrzyk/status/1758977751644541005
Złoto
0
@BARCA1899Messi tam pod postem jakimś, ktoś wkleił taką samą sytuację przy karnym Bellinghama
1
@Derean sam się prosi o krytykę.
0
@GeraltzKatalonii to jest właśnie "wpływ Negeiry"
0
@Marcin43 jakiej kompromitacji, Celta nie oddawała jakiś groźnych strzałów. Remis na Balaidos to nie jest kompromitacja. Zobacz sobie ostatnie mecze Barcelony na tym stadionie
25
https://x.com/Rozglosnia3/status/1758937833870397614
xd
0
@Faro kto podaje?
0
@pioz123 no, ale to tak nie działa, każda drużyna może sobie tak powiedzieć.
0
@Murazor w sensie mówisz o mnie "podszywka". Nie przegapiłem od sezonu 2018 roku żadnego meczu Barcelony, więc nie nazwałbym siebie podszywką. Kibicuję Barcelonie, ale nie będę robił z siebie jakiegoś radykalnego kibica, Real w tym sezonie jest o półkę wyższy od nas i zasługuje ma mistrzostwo na 100%.
0
@pioz123 chodzi mi o "byśmy mieli real na wyciągnięcie ręki"
0
Ale ten bramkarz to udany xD
0
@Nazio_87 oni dla odmiany dzisiaj u siebie 1:1 w końcówce uratowany z Genoą
2
@pioz123 tak tak, na pewno
18
De Zerbi byłby świetną opcją, gdybyśmy nie mieli do wyboru Flicka. Uważam, że najlepszą opcją na nowego trenera jest Hansi Flick.