Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos to chyba źle dla nas, bo w tej chwili to patrzymy na Atletico, a nie na Real.
0
@Michael24 Deco nie wybiera trenera
2
@Kubsoleon wydaje mi się, że lament jest o to, w jakiej dziadowskiej pozycji jesteśmy na rynku.
0
Deco nie łatwego początku, 3 już młody piłkarz który do nas nie przyszedł, w takich chwilach trzeba docenić Alemanyego. Szkoda, że już go nie ma.
3
@KmN Wiewiór
1
@tristan87 a za co?
1
@VegetaPolska niestety, to nie jest troll, a nawet jak jest mało to zmienia. Komu chciałoby się trollować dzień w dzień?
1
@Compadre niestety, on nie trolluje.
4
Kamil G dalej w formie, niestety ambasado ale dzisiejszy mecz udowodnił wyższość Ronaldo nad Messim
0
@Herato ten oszust to jest ten gość, z tego filmiku?
0
@Arden może i masz rację. Jednak ja to widzę tak, że zostałby wymyślony sposób który praktycznie gwarantuje strzelenie bramki w takiej sytuacji, ale może i nie mam racji.
1
@Arden zbyt mało szans ma bramkarz na obronienie strzału jednak
0
@messi33 zwłaszcza, że ostatnio zachrzania za 3
9
Swoją drogą dzisiaj Gundogan w ofensywie wszystko psuł.
1
A dziś kotek, nauczony po meczu z Bilbao postanowił przyjść do mnie dopiero po meczu i ominąć meczyk Barcelony.
0
@Derean to samo co Ty uważam
0
Książulo musi uważać bo jeszcze Robercik pozwie
0
@Derean a, to nie wiem
1
@mekston a tak na serio, to albo bramka Felixa albo bramka Yamala z Bilbao albo gol Lewego z Realem.
Asysta chyba Yamala przy bramce Ferrana z Betisem
1
@Derean sędzia był chyba kilka metrów od sytuacji, on widział to, ale zdecydował że nie ma karnego, stąd pewnie brak varu.
1
@HypeR animacje oglądałem, świetna, ale nie słyszałem nic o wersji live action. Do jakiego to ma być uniwersum, Gunna czy Elseworld?
0
@Zip pod koniec spotkania który powiedział, że Yamal ma nieudany mecz xD
15
Wywalają Roque na ziemię i nie ma nawet sprawdzania. Potem gość od tyłu wjeżdża Roque na wyprostowaną chyba nogę i potem akcja i słupek, nie ma faulu...
1
@agaFCB lepiej, że biega niż jest połamany
0
@FCBparasiempre no już nie stawię, ale zawsze obstawiam życzeniowo wyniki, nie obiektywnie
1
Dziś dobry mecz w naszym wykonaniu, nie przegrywamy
0
złoty duet...
1
@FCBparasiempre 4:0 Ferran x2, Lewy i Gundogan stawiam
0
Ojj Yamal wytrzymaj tam
0
@Fantastyczny Chłopiec tak, czyli nie tylko ja tak mam