0

@AmigoBlancos to chyba źle dla nas, bo w tej chwili to patrzymy na Atletico, a nie na Real.

0

@Michael24 Deco nie wybiera trenera

2

@Kubsoleon wydaje mi się, że lament jest o to, w jakiej dziadowskiej pozycji jesteśmy na rynku.

0

Deco nie łatwego początku, 3 już młody piłkarz który do nas nie przyszedł, w takich chwilach trzeba docenić Alemanyego. Szkoda, że już go nie ma.

3

@KmN Wiewiór

1

@tristan87 a za co?

1

@VegetaPolska niestety, to nie jest troll, a nawet jak jest mało to zmienia. Komu chciałoby się trollować dzień w dzień?

1

@Compadre niestety, on nie trolluje.

4


Kamil G dalej w formie, niestety ambasado ale dzisiejszy mecz udowodnił wyższość Ronaldo nad Messim

0

@Herato ten oszust to jest ten gość, z tego filmiku?


0

@Arden może i masz rację. Jednak ja to widzę tak, że zostałby wymyślony sposób który praktycznie gwarantuje strzelenie bramki w takiej sytuacji, ale może i nie mam racji.

1

@Arden zbyt mało szans ma bramkarz na obronienie strzału jednak

0

@messi33 zwłaszcza, że ostatnio zachrzania za 3

9

Swoją drogą dzisiaj Gundogan w ofensywie wszystko psuł.

1

A dziś kotek, nauczony po meczu z Bilbao postanowił przyjść do mnie dopiero po meczu i ominąć meczyk Barcelony.

0

@Derean to samo co Ty uważam

0


Książulo musi uważać bo jeszcze Robercik pozwie

0

@Derean a, to nie wiem

1

@mekston a tak na serio, to albo bramka Felixa albo bramka Yamala z Bilbao albo gol Lewego z Realem.
Asysta chyba Yamala przy bramce Ferrana z Betisem

1

@Derean sędzia był chyba kilka metrów od sytuacji, on widział to, ale zdecydował że nie ma karnego, stąd pewnie brak varu.

1

@HypeR animacje oglądałem, świetna, ale nie słyszałem nic o wersji live action. Do jakiego to ma być uniwersum, Gunna czy Elseworld?

0

@Zip pod koniec spotkania który powiedział, że Yamal ma nieudany mecz xD

15

Wywalają Roque na ziemię i nie ma nawet sprawdzania. Potem gość od tyłu wjeżdża Roque na wyprostowaną chyba nogę i potem akcja i słupek, nie ma faulu...

1

@agaFCB lepiej, że biega niż jest połamany

0

@FCBparasiempre no już nie stawię, ale zawsze obstawiam życzeniowo wyniki, nie obiektywnie

1

Dziś dobry mecz w naszym wykonaniu, nie przegrywamy

0

złoty duet...

1

@FCBparasiempre 4:0 Ferran x2, Lewy i Gundogan stawiam

0

Ojj Yamal wytrzymaj tam

0

@Fantastyczny Chłopiec tak, czyli nie tylko ja tak mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?