Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston kto to powiedział xD
4
@Cule1234 w sumie logiczne, kontuzja lewego obrońcy sprawia że chcemy kupić pomocnika.
2
@barcelonaLM te konta są dostosowane do użytkownika ;)
0
ehh, dobrze że większość ludzi wie że to co zrobił Paweł M. jest bardzo złe, ale niestety są takie "kwiatki" co nie mogą zrozumieć tak prostej zasady.
3
Popek stracił tytuł króla Albanii
0
@MesQueUnClub96 ale mają kasę
4
@DonCarletto do punktu wyjścia nie powiedziałbym, bo jednak kadrę mamy dobrą i do tego wtedy byliśmy gdzieś tam na 8 miejscu.
3
@Emhyr to wybieram Pepa
0
@DonCarletto nie do końca
4
pełna zgoda, Xavi pomógł nam odżyć po odejściu Messiego i za to należy mu się wieczny szacunek, ale potem już go to przerosło.
0
@vangoor nie
1
@JohnnySilverhand a czemu chcenie Flicka jest debilizmem?
2
@KamQiX nie
1
@xvcWinterSoldier twe usta są, są bramą do raju
1
@AmigoBlancos nadziei mu nie odbieraj.
0
@prokofiew raczej gorzej nie będzie, jeżeli chodzi o ten sezon.
2
@Culer9002 Cruyff jest powiązany z Cruyffem
0
@LM10GOAT pierwsze to jest minimum
1
Na koniec dałbym takie cele Xaviemu:
-dojście do 1/4
-pokonanie Realu
-wicemistrzostwo
Tylko o to już walczymy
0
@Xpert77 aż tak źle jeszcze nie jest, żebyśmy odpali z top4.
0
@GeraltzKatalonii może pójdzie w drugą stronę, będą starać się aby godnie pożegnać trenera.
0
@Aragorn33 chociaż zdobył mistrzostwo i superpuchar.
0
@wawrzyn1 no to jest
3
W jednym miesiącu:
-porażka z Realem 4:1
-porażka z Bilbao po dogrywce 4:2
-porażka u SIEBIE 5:3
Każdy trener jakby nie miał statusu legendy po takim czymś w tym klubie zostałby wywalony. Ale niestety, Xavi zostaje. Kibice dalej będą oglądać tak beznadziejny futbol, piłkarze nie będą się rozwijać oraz Xavi będzie z dnia na dzień tracił status legendy, a Laporta będzie tracił uznanie wśród kibiców, bo go tam trzyma.
0
@Firestone to było po bilbao
5
mistrzostwo xD
5
@PatrykBarca "Sam jesteś chodzące upokorzenie." Człowieku to, że Tobie wystarczy, że drużyna powalczy o to co straciła, to nie znaczy że wszyscy kibice będą tego oczekiwać. Mamy drużynę z topowymi piłkarzami, w jednym miesiącu skompromitowaliśmy się potrójnie, tutaj nie ma się z czego cieszyć. Wyzwiska są słabe, ale jeżeli oczekujesz żeby ktoś nie wyzywał, najpierw oczekuj tego od siebie.
0
@tbas presezon jeszcze nie przegrany
1
@vangoor nie, drużyna dobrze zareagowała po zmianach, a co było przed? Jeżeli tyle topowych piłkarzy grają słabo to chyba problemem jest trener.
0
@Faro chyba nie przewidziałeś, że będzie aż tak źle