1

@mekston kto to powiedział xD

4

@Cule1234 w sumie logiczne, kontuzja lewego obrońcy sprawia że chcemy kupić pomocnika.

2

@barcelonaLM te konta są dostosowane do użytkownika ;)

0


ehh, dobrze że większość ludzi wie że to co zrobił Paweł M. jest bardzo złe, ale niestety są takie "kwiatki" co nie mogą zrozumieć tak prostej zasady.

3


Popek stracił tytuł króla Albanii

0

@MesQueUnClub96 ale mają kasę

4

@DonCarletto do punktu wyjścia nie powiedziałbym, bo jednak kadrę mamy dobrą i do tego wtedy byliśmy gdzieś tam na 8 miejscu.

3

@Emhyr to wybieram Pepa

0

@DonCarletto nie do końca

4


pełna zgoda, Xavi pomógł nam odżyć po odejściu Messiego i za to należy mu się wieczny szacunek, ale potem już go to przerosło.

0

@vangoor nie

1

@JohnnySilverhand a czemu chcenie Flicka jest debilizmem?

2

@KamQiX nie

1

@xvcWinterSoldier twe usta są, są bramą do raju

1

@AmigoBlancos nadziei mu nie odbieraj.

0

@prokofiew raczej gorzej nie będzie, jeżeli chodzi o ten sezon.

2

@Culer9002 Cruyff jest powiązany z Cruyffem

0

@LM10GOAT pierwsze to jest minimum

1

Na koniec dałbym takie cele Xaviemu:
-dojście do 1/4
-pokonanie Realu
-wicemistrzostwo
Tylko o to już walczymy

0

@Xpert77 aż tak źle jeszcze nie jest, żebyśmy odpali z top4.

0

@GeraltzKatalonii może pójdzie w drugą stronę, będą starać się aby godnie pożegnać trenera.

0

@Aragorn33 chociaż zdobył mistrzostwo i superpuchar.

0

@wawrzyn1 no to jest

3

W jednym miesiącu:
-porażka z Realem 4:1
-porażka z Bilbao po dogrywce 4:2
-porażka u SIEBIE 5:3
Każdy trener jakby nie miał statusu legendy po takim czymś w tym klubie zostałby wywalony. Ale niestety, Xavi zostaje. Kibice dalej będą oglądać tak beznadziejny futbol, piłkarze nie będą się rozwijać oraz Xavi będzie z dnia na dzień tracił status legendy, a Laporta będzie tracił uznanie wśród kibiców, bo go tam trzyma.

0

@Firestone to było po bilbao

5


mistrzostwo xD

5

@PatrykBarca "Sam jesteś chodzące upokorzenie." Człowieku to, że Tobie wystarczy, że drużyna powalczy o to co straciła, to nie znaczy że wszyscy kibice będą tego oczekiwać. Mamy drużynę z topowymi piłkarzami, w jednym miesiącu skompromitowaliśmy się potrójnie, tutaj nie ma się z czego cieszyć. Wyzwiska są słabe, ale jeżeli oczekujesz żeby ktoś nie wyzywał, najpierw oczekuj tego od siebie.

0

@tbas presezon jeszcze nie przegrany

1

@vangoor nie, drużyna dobrze zareagowała po zmianach, a co było przed? Jeżeli tyle topowych piłkarzy grają słabo to chyba problemem jest trener.

0

@Faro chyba nie przewidziałeś, że będzie aż tak źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?