0

@tristan87 3 było, ale i tak nie mógł wejść Fermin.

0

@Emhyr a to niezły przypadek, powiedział identyczne słowa co Ty o Cubrasim.

0

@Emhyr oglądało się Ćwiąkałe, widzę

0

@D10SLEO Atletic nie jest słabą drużyną, szczególnie w pucharach.

0

@FcPortoFan1999 powtórka z pucharu covidowego?

0

@clyde niby tak, ale ja wiedziałem że jak ich wylosujemy to będzie bardzo ciężko, a tak naprawdę awansowalibyśmy i nikt nie narzekałby GDYBY Yamal strzelił. Wiem, gdybanie ale chcę ocenić chłodno Xaviego. Zobacz też ile młodych piłkarzy było na boisku, moim zdaniem Xavi robił co mógł aby wygrać te spotkanie, i bardziej winiłbym obrońców w jak głupi sposób stracili bramki.

0

@Emhyr też się wkurzyłem jak go zobaczyłem, miało go nie być :(

0

@FcPortoFan1999 a ja wiem, Atletic w pucharach często dochodzi daleko.

0

@clyde nie był super, ale nie był jakiś tragiczny, strzeliliśmy 2 bramki i mieliśmy 2 setki. Powinniśmy to wygrać, gdyby Yamal to wykorzystał. Bramki straciliśmy przez brak koncentracji, jak można było stracić gola w 1 minucie, w 4 minucie 2 połowy i pod koniec pierwszej połowy dogrywki? Oczywiście dogrywka była bardzo słaba w naszym wykonaniu, fizycznie wyglądaliśmy bardzo bardzo słabo.

2

@kamiVeB ponieważ nie mogliśmy go sprowadzić, bo ryzykowalibyśmy walkower. Ewentualnie za Yamala, Cubrasiego czy Forta.

1

Bilbao jest w gazie, do tego grają w swoim pucharze, no i San Manes. Niestety, ale w takiej formie byliśmy skazani na porażkę. Zmiany Xavi przeprowadził dobre, Fort więcej dał od Balde, tak samo na plus wpuszczenie Cubrasiego. Zmiana Roberta też wydaje się uzasadniona, no i Pedriego musiał zmienić, a nie mógł wpuścić Fermina. Jedynie mam zastrzeżenia, że nie wprowadził Roque.

0

@Kuba_1 woleliście Oriola? Jakby nie zmienił Pedriego byłoby, że go zajeżdża.

0

@MaciekKr słaby mecz

2

Gdyby Yamal strzelił... Nie miałbym za bardzo pretensji do Xaviego za ten mecz, mieliśmy te 2 setki, które powinny przesądzić o spotkaniu, zmiany na plus. Roberto albo Oriol musiał wejść za Pedriego, Fermin nie mógłby.

0

@Emhyr często też tak mam

0

@stickie nie zauważyłem tam Yamala, ale pewnie masz rację.

8

Lewy w końcu gra, a nie zwiedza. Moim zdaniem nawet dobra połowa Robericka.

2

@tomek8756 jutro z Sevilla

0

@David_Beckham do grudnia jak Xavi

4

Tego nawet Girona nie będzie w stanie uratować

0

@Murazor Ty czytasz co ja w ogóle piszę? W tym sezonie Real ma chyba więcej korzyści od Barcelony, co nie oznacza, że zawsze tak jest. Taka tabelka jest mało miarodajna, bo dużo punktów które oni zliczyli są sytuacjami kontrowersyjnymi, które oni zaliczają, a inne serwisy nie. Również w sytuacji nie podyktowania karnego dla Barcelony, oni już zaliczają to już jako gola czyli +2 w punktacji.

0

@Peciak pamiętam też sytuację z jakiegoś sezonu w meczu Sevilla Atletico, ktoś dotknął ręką i gol był uznany, bo nie można było cofnąć się do tej sytuacji, bo nie wpłynęło to bezpośrednio na bramkę. Jednak mogę tutaj się mylić.

0

@Murazor to samo przeczytam jak wejdę w środowiska kibiców Realu. Wniosek jest prosty, sędziowie popełniają błędy raz na tą stronę, raz na inną, o ile w tym sezonie może Barcelona jest bardziej pokrzywdzona niż Real, to nie wynika to z "stronniczości". Za jakiś czas sędzia nie uzna karnego Realu i będziemy czytać to samo tylko w drugą stronę i tak się koło toczy, a sędziowie dalej na swoich stanowiskach.

22

Kilka uwag:
1. Sędzia nie mógł chyba użyć Varu, bo w tej akcji Real Betis zdążył już oddać strzał albo Barcelona wybiła daleko piłkę i dużo czasu minęło od momentu faulu do momentu gola Isco. Komentatorzy chyba o tym mówili
2. Nie spodziewałem się tak niskiej oceny De Jonga, duży rozstrzał pomiędzy oceną redakcji, a użytkowników
3. Lewandowski ma za dużą ocenę, praktycznie taką samą jak De Jong, moim zdaniem powinien mieć albo 1 albo 2.

1

@Culer9002 Lemar, jak to @Herato mówi przykład nie jest trudny, kiedy nawet mi udaje się go zgadnąć.

0

@Emhyr na Napoli musi być.

0

@Encore trochę się z nim zgadzam, bo ten faul Rudigera przy sytuacji z karnym nie jest jednoznaczny, widziałem opinię które obalają niesłuszność decyzji arbitra. Tak samo z golem Viniciusa, ciężko ocenić czy jest to bark czy ręka. Problemem są te rozmowy z VARem co wyciekły.

0

@Emhyr populizm może być prawdą

1

@Emhyr ehh, jak zwykle populizmy aby przypodobać się fanatykom.

0

@Peciak no tak, właśnie dlatego nie mógł być takim przestraszonym sędzią, bo ma duże ego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?