0

Xavi musi ogarnąć zespół, bo jak będziemy grać w finale będziemy mieć bardzo ciężko

4

jak przejdziemy Osasune to i tak mamy przerąbane, a szczególnie jak trafimy na tak rozpędzony Real

1

2

@Miszak i za Barcą

5

@Ojciec5tkidzieci on tylko udaje na La Rambli, aby mieć przewagę nad każdym, kto go nie docenia. Zawsze będzie kilka kroków przed wami, wybitny strateg i taktyk.

2


bardzo zabawny żart

2

https://x.com/TopInflu/status/1744818598491640010
Z jednym się zgodzę z tym Oskarem, żyjemy w Państwie bezprawia.

1

Pique i trener, jakoś nie pasuje mi to.

1

@Sulimo Państwo z dykty i kartonu, ciekawe czy będą konsekwencję, ale pewnie nie.

4

Czy ja dobrze rozumiem, że Prezydent Rzeczypospolitej Polski ukrywa 2 przestępców, którzy zostali skazani prawomocnym wyrokiem? Nie śledziłem za bardzo wątku.

1

@Emhyr ale ta bramka Benzemy zepsuła wynik, tamten mecz to była masakracja i 3:1 tak fajnie nie wygląda.

0

Pamięta ktoś o ptasiej grypie w tej wakacje. Media mocno straszyły właścicieli kotów i w sumie nie pamiętam już czego to była przyczyna.

0

@Herato Toure wpakował aż 20 bramek w jakimś sezonie? A on grał jeszcze jako defensywny pomocnik czy bardziej ofensywny?

0

@Maltan albo znowu show Moraty

0

@tomek8756 "Panowie ale co wy sie spinacie, teraz podali tylko oficjalnie, a prawdziwe losowanie odbyło się już wczoraj u Negreiry w domu, ale spokojnie tym razem się nie sprzedał bo był w obsadzie z bartomeu i lapotrą, oni potweirdzli, że losowanie odbyło się w sprawiedliwy sposób"
to lepsze

1

@DonCarletto no w sumie chyba lepiej było trafić na Gironę, jedyne mecz który przegraliście to był mecz z Atletico i do tego gracie na wyjeździe.

0

@JimMorrisonFCB tostera dał

1

@bartas97 my najlepiej, a wy najgorzej xD

0

Laporta posmarowal xD

0

@Arden to chyba nie jest prawdziwa lista...

0

@Peciak a co się Yamalowi stało?

1

@KrychaFCB boli was Wielka Tylor

1

@Kozinho. no w tym sezonie na 3 karne strzelił 3 karne, więc nie wiem co ty tutaj próbujesz mi wmówić. No wiadomo, że Lewy od mundialu się pogorszył, ale jak to się ma do wczorajszego meczu. Akurat za wczoraj możemy winić innych piłkarzy, a nie Lewandowskiego, który zagrał 20 minut i przez ten czas zdobył bramkę i wyłożył setkę Roque.

0

@JimMorrisonFCB gola strzelił i mógł mieć asystę, więc nawet dobre wejście

0

@Kozinho. wczoraj akurat Lewy miał dobre wejście nawet

4

@Losiex a ty się nie zdziw, jak to się nie stanie

0

Skąd jest taki hejt na Taylor Swift?

1

@AmigoBlancos chyba nie, z baskami 2 razy wygraliśmy 1:0

0

@AmigoBlancos niestety, Araujo ostatnio bardziej przypomina Lengleta niż siebie.

1

@Hubertusk wystawić Casado albo Cubrasiego. Może po straconej bramce uspokoić zespół, lepiej przygotować taktycznie zespół, można wymieniać i wymienić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?