Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 kto tak pisze, bo nie spotkałem się tutaj z dużą ilością takich opinii?
0
@Seledynowy chyba wiadomo :(
4
@Comentateiro do grudnia to jeszcze rok został
0
@darek60 no ciężko uwierzyć że Girona w następnych latach będzie potęgą. Raczej za sukcesem w dużym stopniu tej drużyny stoi trener, a on pewnie odejdzie. Leicester też wygrało ligę, a potem nie zapisali się w czołówce ligi.
1
@darek60 która, bo w sumie napisałem dwa przeczące się zdania xD
0
Narodziny wielkiej potęgi i w końcu mamy dobrego rywala derbowego. Ale pewnie to będzie tylko "ten sezon".
0
@tomcias10 no ale musisz odrobić 7 punktów przewagi Girony i 7 punktów przewagi Realu. Czyli musisz liczyć, że oba zespoły będą tracić punkty.
0
i co w takim wypadku, Morata z MOTMem czy ktoś z Girony?
1
@tomcias10 no strata do Girony potencjalnie 4-5 punktów, a do Realu 7 jest lepsza niż 7 punktowa przewaga nad nami obydwu ekip
1
i girona wygrywa, czyli chyba najgorzej dla nas
0
@FcPortoFan1999 wystarczy jakiś hat trick i już się jest w czołówce. Więc naprawdę ciężko wytypować króla strzelców, bo w normalnych okolcznościach Lewy jest murowanym faworytem po odejściu Karima. Ale jest jak jest...
1
@FcPortoFan1999 Griezmann pewnie zdobędzie, bo Jude to jednak pomocnik. Ale faktycznie ciężko wytypować strzelca, bo faworyt w dołku.
1
@sendesara wyświetlał mi się Jailson, ale już jest Vitor!
0
@mateusz33 grają lepiej, ale chyba
0
@bartas97 "takimi meczami zdobywa się mistrzostwo"
0
@sendesara gdzie? mi się nie wyświetla
13
ciekawa logika
2
@dominox1998 obustronne walkowery
6
@Bartek_z_Kielc podejrzanie to wygląda
0
@LM10GOAT niestety, nie będzie to prędko
0
Kolejny piłkarz co mówi, że Romero sobie zmyśla newsy
18
@Luciano99 -za kontent, który tworzy tutaj i jego całe uniwersum
1
Nowy rok, stare Getafe
6
niezłe wskaźniki
5
@ranger3120 fajny tam contencik śledzisz.
1
i strzelają tymi fajerwerkami i kota mi straszą
2
Nowy rok, nowa Barcelona. Pierwszą ofiarą zdaje się być Las Palmas, które zostanie rozwałkowane przez maszynę Xaviego.
2
@hayek wiele ludzi pomaga dla siebie, a nie dla innych. Nie ma w tym nic złego, ale jeżeli kogoś zmuszasz do pomocy to wtedy jest coś nie tak.
1
@Faro są ludzie co spotkali mordercę, a raczej byli
2
@Emhyr co by się działo, gdyby u nas była taka sytuacja