0

@NeroTFP1 kto tak pisze, bo nie spotkałem się tutaj z dużą ilością takich opinii?

0

@Seledynowy chyba wiadomo :(

4

@Comentateiro do grudnia to jeszcze rok został

0

@darek60 no ciężko uwierzyć że Girona w następnych latach będzie potęgą. Raczej za sukcesem w dużym stopniu tej drużyny stoi trener, a on pewnie odejdzie. Leicester też wygrało ligę, a potem nie zapisali się w czołówce ligi.

1

@darek60 która, bo w sumie napisałem dwa przeczące się zdania xD

0

Narodziny wielkiej potęgi i w końcu mamy dobrego rywala derbowego. Ale pewnie to będzie tylko "ten sezon".

0

@tomcias10 no ale musisz odrobić 7 punktów przewagi Girony i 7 punktów przewagi Realu. Czyli musisz liczyć, że oba zespoły będą tracić punkty.

0

i co w takim wypadku, Morata z MOTMem czy ktoś z Girony?

1

@tomcias10 no strata do Girony potencjalnie 4-5 punktów, a do Realu 7 jest lepsza niż 7 punktowa przewaga nad nami obydwu ekip

1

i girona wygrywa, czyli chyba najgorzej dla nas

0

@FcPortoFan1999 wystarczy jakiś hat trick i już się jest w czołówce. Więc naprawdę ciężko wytypować króla strzelców, bo w normalnych okolcznościach Lewy jest murowanym faworytem po odejściu Karima. Ale jest jak jest...

1

@FcPortoFan1999 Griezmann pewnie zdobędzie, bo Jude to jednak pomocnik. Ale faktycznie ciężko wytypować strzelca, bo faworyt w dołku.

1

@sendesara wyświetlał mi się Jailson, ale już jest Vitor!

0

@mateusz33 grają lepiej, ale chyba

0

@bartas97 "takimi meczami zdobywa się mistrzostwo"

0

@sendesara gdzie? mi się nie wyświetla

13


ciekawa logika

2

@dominox1998 obustronne walkowery

6

@Bartek_z_Kielc podejrzanie to wygląda

0

@LM10GOAT niestety, nie będzie to prędko

0


Kolejny piłkarz co mówi, że Romero sobie zmyśla newsy

18

@Luciano99 -za kontent, który tworzy tutaj i jego całe uniwersum

1

Nowy rok, stare Getafe

6


niezłe wskaźniki

5

@ranger3120 fajny tam contencik śledzisz.

1

i strzelają tymi fajerwerkami i kota mi straszą

2

Nowy rok, nowa Barcelona. Pierwszą ofiarą zdaje się być Las Palmas, które zostanie rozwałkowane przez maszynę Xaviego.

2

@hayek wiele ludzi pomaga dla siebie, a nie dla innych. Nie ma w tym nic złego, ale jeżeli kogoś zmuszasz do pomocy to wtedy jest coś nie tak.

1

@Faro są ludzie co spotkali mordercę, a raczej byli

2

@Emhyr co by się działo, gdyby u nas była taka sytuacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?