Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
oby to nie była prawda
6
@DDM mnie rozwala jak ona oczekiwała, że inni też tak będą krzyczeć i została ładnie wyjaśniona przez jakąś kobietę xD
3
Czego się Pani naćpała? Fajnie się bawią wyborcy PISU xD
0
@michaleu oby nie skończyło się tak samo jak walka Murańskiego.
15
@tomek8756 Ale Hołownia świetnie to rozgrywa.
0
@kuz może część pójdzie też na długi.
1
@kuz nie na transfery, ale na długi
0
@Klimach fan mówiłem Roberto może być ciekawą opcją jako joker. Akurat strzelanie goli mu wychodzi, tylko w obecnej sytuacji nas nie stać na to.
0
@LM10GOAT Mbappe, Kimmich, B Silva no i może ten Haaland.
0
@Emhyr Ty w to wierzysz? Za piękne, żeby to się sprawdziło, musi być jakiś haczyk.
0
@DonCarletto nie tylko Ciebie, widocznie wszystko dali na rozwój Balde
0
https://www.facebook.com/watch/?v=438704686784187
O tak chyba ta rozmowa wyglądała. Swoją drogą ciekawe co zrobił Araujo i napastnikom po drugiej połowie.
0
@PatrychoO piłka jest jedna, bramki są dwie...
0
@Derean nie wiem, ale takie argumenty słyszałem w takich sytaucjach
0
@Derean takich chyba nie mają gwizdać
0
@GeraltzKatalonii zgadza się z Victorią
1
@blakkudium dobrze czy źle?
0
Ale Club America to już na pewno pogromimy
1
@MikeBajson no dobra dobry argument, ale uważam że dzisiaj to zawodnicy bardziej zawinili i nie wiem co Xavi miałby zrobić.
0
@arasz1819 ja się śmiałem po tej bramce akurat, ale uważam że w drugiej połowie zawiodła skuteczność i Araujo.
2
@Culers no ale racji nie miałby? 1 połowa słaba, ale w drugiej to zagraliśmy festiwal zmarnowanych sytuacji.
0
@fcbfan1993 nie zmieniło się, już był mecz na Anoeta
0
@arasz1819 no ale co Xavi ma zrobić, 30 strzałów w tym meczu padło. Gole stracone to amatorka Araujo, a szczególnie drugi. Nie mówię że jakaś wybitna, ale dobra.
2
@TheRobertos tak jak Fronisone?
0
Akurat druga połowa była dobra w naszym wykonaniu, więc o to pretensji do Xaviego nie miałbym
0
Przeproście kapitana. Lewy dziś podawał dobrze, strzelał źle. Druga połowa zdecydowanie lepsza, ale skuteczność dramatyczna.
2
@Danqoo a kogo wina, że wszyscy obrońcy popełniają błedy?
0
@Emhyr ja znowu nastawiam się na pogrom, znowu ten sam błąd. Oby tym razem się udało.
1
Skład nawet dobry, gdyby nie ten atak. Moim zdaniem powinien wyjść Felix, Ferran, Yamal. A nieobecności Ferrana to już w ogóle nie rozumiem, wchodzi na te 20-30 minut i widać że chce mu się coś zmienić w meczu. Ostatnio powinien mieć piękną asystę, ale strzelał Raphinha...
0
@karszun pauzuje za żółte kartki