1


oby to nie była prawda

6

@DDM mnie rozwala jak ona oczekiwała, że inni też tak będą krzyczeć i została ładnie wyjaśniona przez jakąś kobietę xD

3


Czego się Pani naćpała? Fajnie się bawią wyborcy PISU xD

0

@michaleu oby nie skończyło się tak samo jak walka Murańskiego.

15

@tomek8756 Ale Hołownia świetnie to rozgrywa.

0

@kuz może część pójdzie też na długi.

1

@kuz nie na transfery, ale na długi

0

@Klimach fan mówiłem Roberto może być ciekawą opcją jako joker. Akurat strzelanie goli mu wychodzi, tylko w obecnej sytuacji nas nie stać na to.

0

@LM10GOAT Mbappe, Kimmich, B Silva no i może ten Haaland.

0

@Emhyr Ty w to wierzysz? Za piękne, żeby to się sprawdziło, musi być jakiś haczyk.

0

@DonCarletto nie tylko Ciebie, widocznie wszystko dali na rozwój Balde

0

https://www.facebook.com/watch/?v=438704686784187
O tak chyba ta rozmowa wyglądała. Swoją drogą ciekawe co zrobił Araujo i napastnikom po drugiej połowie.

0

@PatrychoO piłka jest jedna, bramki są dwie...

0

@Derean nie wiem, ale takie argumenty słyszałem w takich sytaucjach

0

@Derean takich chyba nie mają gwizdać

0

@GeraltzKatalonii zgadza się z Victorią

1

@blakkudium dobrze czy źle?

0

Ale Club America to już na pewno pogromimy

1

@MikeBajson no dobra dobry argument, ale uważam że dzisiaj to zawodnicy bardziej zawinili i nie wiem co Xavi miałby zrobić.

0

@arasz1819 ja się śmiałem po tej bramce akurat, ale uważam że w drugiej połowie zawiodła skuteczność i Araujo.

2

@Culers no ale racji nie miałby? 1 połowa słaba, ale w drugiej to zagraliśmy festiwal zmarnowanych sytuacji.

0

@fcbfan1993 nie zmieniło się, już był mecz na Anoeta

0

@arasz1819 no ale co Xavi ma zrobić, 30 strzałów w tym meczu padło. Gole stracone to amatorka Araujo, a szczególnie drugi. Nie mówię że jakaś wybitna, ale dobra.

2

@TheRobertos tak jak Fronisone?

0

Akurat druga połowa była dobra w naszym wykonaniu, więc o to pretensji do Xaviego nie miałbym

0

Przeproście kapitana. Lewy dziś podawał dobrze, strzelał źle. Druga połowa zdecydowanie lepsza, ale skuteczność dramatyczna.

2

@Danqoo a kogo wina, że wszyscy obrońcy popełniają błedy?

0

@Emhyr ja znowu nastawiam się na pogrom, znowu ten sam błąd. Oby tym razem się udało.

1

Skład nawet dobry, gdyby nie ten atak. Moim zdaniem powinien wyjść Felix, Ferran, Yamal. A nieobecności Ferrana to już w ogóle nie rozumiem, wchodzi na te 20-30 minut i widać że chce mu się coś zmienić w meczu. Ostatnio powinien mieć piękną asystę, ale strzelał Raphinha...

0

@karszun pauzuje za żółte kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?