0

@FcPortoFan1999 ja mam odmienne zdanie, piłkarsko może topowy piłkarz. Jednak po tym co zrobił kapitanowi Getafe, jest dla mnie skreślony. Ale rozumiem, dlaczego go lubisz.

0

@FcPortoFan1999 co sądzisz o Pepe? Lubisz go jako kibic Porto?

0

@VegetaPolska w końcu i na to nadejdzie czas :)

1

@DaPidejpi Barca wygra, bo zawsze tak obstawiam. A dalej to nie wiem, bo nie wiem jakie będą pary.

1

@DaPidejpi
Arsenal
Barcelona
PSG
Inter
PSV
Bayern
Man City
RB Lipsk

2

@bartas97 nie wraca, bo nie był wywalony

0

@Rl9k1nG aktualnie kończę Arrow, wcześniej oglądałem Flasha.

0

@Albatros czuję Lazio

0

@Kamiloza91 My musimy wzmocnić skrzydła, bo jak sprzedamy Raphinhe to zostaje Roque, Lewy, Yamal, Ferran i może Fati. Ja mam podobne oczekiwania co Ty, chcę mieć przyjemność z oglądania meczów Barcelony.

0

@Kamiloza91 ale jest chaos w organizacji, nie pamiętam kiedy mieliśmy takie duże problemy między przejściami z fazy ofensywnej na fazę defensywną. Byle kontra to jest sposób na Barcelone.

1

@Kamiloza91 pal licho te punkty, ile mamy oglądać tego dziadostwa z taką jakością składu. Dlaczego nie możemy raz na 5 meczy gromić solidnie rywali? Gdzie ta przyjemność z oglądania meczy Barcelony?

4

4

@Gaz dobra Raphinha strzela gola na 2:1 i kolejny raz Xavi wygrywa jednobramkową przewagą. Co to zmienia w stosunku jak wyglądaliśmy w tym meczu?

4


Nie oglądałem, ale opinie są pozytywne. Te gale freakowe powinny iść w tym kierunku, bo coraz bardziej gale idą w dwie skrajności, albo patola albo profesjonalność. Powinno być więcej kreatywnych walk np. walka rycerzy z Fame MMA 1 czy walka Boro na 10. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

1

Śledzenie i Szydzenie z każdych słów jakie powie Xavi, co raz bardziej przypomina się sytuacją sprzed 2 lat, kiedy trenerem był Koeman.

0

@Roobo nieumiejętność szybkiego przejścia do ataku, niedokładność i ogólnie chaos.

2

@Messibestplayerintheworld Porto? Girona? Antwerpia nawet? Szachtar? Alaves?

0

@Roobo to chodzi o to, że drużyna nie kontroluje tych spotkań.

0

z taką kadrą takie coś grać, niestety ale czas Xaviego w tym klubie dobiegł końca. Ale zastępcą kto ma być, Marquez? To trochę wróżenie z fuksów czy mu się uda.

0

@GeraltzKatalonii Fermin musi

4

Nawet jakby Raphinha trafił to i tak byśmy mieli kolejny fartowny mecz. Ten sezon ligowy możliwe że się skończył dla nas

0


to niezła Castilla

1

@Rl9k1nG nie warto

1

@MesQueUnClub96 miał rację że ten odcinek Dlaczego Ja to powalony odcinek

0

@MesQueUnClub96 co tam się dzieje?

0

@FCBparasiempre kopiuj+wklej na jakimś tłumaczu i mniej więcej zrozumiesz.

0

@FCBparasiempre a ty w to wierzysz? Za piękne aby było to prawdziwe

0


Co to jest za powalony news, ciekawe czy to prawda

5

@Rl9k1nG gratki

0

Ale z tą aferą w Skwierzynie to dajcie spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?