Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten Greg chyba dobry jest, jak go rzucił
5
Bayern 5:1 przegrywa
Man Utd u siebie przegrywa 3:0
Real remisuje
Świetna sobota
1
@Culer9002 derby rzeźników, 3 czerwone kartki xD
0
@Herato 3 raz Anelka, 3 raz nie zgadłem...
0
@Lukikiki Dla Pana z rabatem, jak Pan pójdzie sprawdzić czy na dworze Pana nie ma i okaże się że nie ma.
2
@hayek nie polecam się zagłębiać w tę dramę. Ona już nagrała godzinny film na odpowiedź Gonciarza
0
@MesQueUnClub96 dla @Luciano99 żyjesz
1
@Sulimo ostatnio był wyrok w sprawie znęcania się nad zwierzętami, co sądzisz o tym?
0
@Ojciec5tkidzieci Black Adam na prezydenta!
0
@Ojciec5tkidzieci Wiewiór to chyba tylko nauki ścisłe typu fizyka, matematyka.
0
@Ojciec5tkidzieci albo Gimper czy Wardęga
0
@Ojciec5tkidzieci ja tego nie oglądałem, ale Malanowskich to bardzo dużo odcinków oglądałem. Zazwyczaj szukałem tych najbardziej porąbanych np. porwanie detektywów, bo zdrady mnie nie interesowały.
1
@PatrychoO ja oglądałem pierwsze sezony, teraz już nic nie pamiętam. Mam tylko fragmenty niektórych odcinków w głowie. Pamiętam jak jakiś gość torturował kogoś po przez szczura chyba(podgryzał rękę) i chyba w tym odcinku matkę powiesił.
2
@P33ck szkoda że odszedł, wolałbym żeby Depay odszedł
1
@PatrychoO kiedyś oglądałem, a co cię odpycha w np. Gliniarzach, Policjantki i Policjanci, W11 czy Malanowski i Partnerzy
0
@tristan87 i śmiechom nie było końca
8
"Miłość rośnie wokół nas..."
0
a to psikus
0
@jakub1906 wiem o jakim komentarzu mówisz
0
@AmigoBlancos ja widziałem teorię że to przez Anie
0
@AmigoBlancos o, to jeszcze Borkowe info, tym bardziej w takim razie nie odejdzie xD
2
@AmigoBlancos nie odejdzie na pewno w zimowym okienku.
1
@NeroTFP1 ja Robina, ale czekam na kotki jak będą
1
@NeroTFP1 którego psa nakarmiłeś?
0
@spacer oby, ja zawsze kotki wybierałem, dziś wybrałem Robina
0
@spacer Nie ma kotków? Ostatnio byli.
7
@Rafcio10911 chyba? Ja nie wiem czy w Ekstraklasie są lepsi sędziowie
0
@michal26 no tutaj akurat zazdroszczę. Ale w języku angielskim śmiesznie mówi, przynajmniej na tym filmiku.
1
@BartqRKO a to wiele zmienia w taki razie xD
2
@ludnek może idź do psychologa, on może coś pomoże. Możesz też spróbować cieszyć się z każdej malutkiej rzeczy, odstawić social media itp, codziennie robić coś TYLKO dla siebie.