2

Ten Greg chyba dobry jest, jak go rzucił

5

Bayern 5:1 przegrywa
Man Utd u siebie przegrywa 3:0
Real remisuje
Świetna sobota

1

@Culer9002 derby rzeźników, 3 czerwone kartki xD

0

@Herato 3 raz Anelka, 3 raz nie zgadłem...

0

@Lukikiki Dla Pana z rabatem, jak Pan pójdzie sprawdzić czy na dworze Pana nie ma i okaże się że nie ma.

2

@hayek nie polecam się zagłębiać w tę dramę. Ona już nagrała godzinny film na odpowiedź Gonciarza

0

1

@Sulimo ostatnio był wyrok w sprawie znęcania się nad zwierzętami, co sądzisz o tym?


0

@Ojciec5tkidzieci Black Adam na prezydenta!

0

@Ojciec5tkidzieci Wiewiór to chyba tylko nauki ścisłe typu fizyka, matematyka.

0

@Ojciec5tkidzieci albo Gimper czy Wardęga

0

@Ojciec5tkidzieci ja tego nie oglądałem, ale Malanowskich to bardzo dużo odcinków oglądałem. Zazwyczaj szukałem tych najbardziej porąbanych np. porwanie detektywów, bo zdrady mnie nie interesowały.

1

@PatrychoO ja oglądałem pierwsze sezony, teraz już nic nie pamiętam. Mam tylko fragmenty niektórych odcinków w głowie. Pamiętam jak jakiś gość torturował kogoś po przez szczura chyba(podgryzał rękę) i chyba w tym odcinku matkę powiesił.

2

@P33ck szkoda że odszedł, wolałbym żeby Depay odszedł

1

@PatrychoO kiedyś oglądałem, a co cię odpycha w np. Gliniarzach, Policjantki i Policjanci, W11 czy Malanowski i Partnerzy

0

@tristan87 i śmiechom nie było końca

8


"Miłość rośnie wokół nas..."

0


a to psikus

0

@jakub1906 wiem o jakim komentarzu mówisz

0

@AmigoBlancos ja widziałem teorię że to przez Anie

0

@AmigoBlancos o, to jeszcze Borkowe info, tym bardziej w takim razie nie odejdzie xD

2

@AmigoBlancos nie odejdzie na pewno w zimowym okienku.

1

@NeroTFP1 ja Robina, ale czekam na kotki jak będą

1

@NeroTFP1 którego psa nakarmiłeś?

0

@spacer oby, ja zawsze kotki wybierałem, dziś wybrałem Robina

0

@spacer Nie ma kotków? Ostatnio byli.

7

@Rafcio10911 chyba? Ja nie wiem czy w Ekstraklasie są lepsi sędziowie

0

@michal26 no tutaj akurat zazdroszczę. Ale w języku angielskim śmiesznie mówi, przynajmniej na tym filmiku.

1

@BartqRKO a to wiele zmienia w taki razie xD

2

@ludnek może idź do psychologa, on może coś pomoże. Możesz też spróbować cieszyć się z każdej malutkiej rzeczy, odstawić social media itp, codziennie robić coś TYLKO dla siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?