Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 co tam się dzieje?
0
@FCBparasiempre kopiuj+wklej na jakimś tłumaczu i mniej więcej zrozumiesz.
0
@FCBparasiempre a ty w to wierzysz? Za piękne aby było to prawdziwe
0
Co to jest za powalony news, ciekawe czy to prawda
5
@Rl9k1nG gratki
0
Ale z tą aferą w Skwierzynie to dajcie spokój
0
@SeBa32 Kaczor Donald
0
@Azi Jacek S
0
Dziwne że na La Rambli jeszcze nie powstała seria, zgadnij co to za polityk.
5
u siebie przegrali z rezerwami Atalanty i to 4:0
1
@Compadre za co? u siebie dostają 3:0
1
Legia ma tyle samo punktów ile Barcelona. Ehh...
0
Footroll musi zrobić drugą część
22
@bartoszplucinski drugim składem? W drugiej połowie na boisku był Gundogan, Pedri, Cancelo, Kounde i Christensen. Również nie zgodzę się, że ten mecz to "sparing", graliśmy o cenne dla nas pieniądze.
5
@Scyzor97 no tak jak ma przyjść on, to nie wiem czy jest sens zwalniać Xaviego w tym sezonie.
1
Załóżmy, że Xavi zostaje zwolniony. Kto za niego?
1
@Nazio_87 gdzie jest ta informacja, na tt nie ma nic.
0
@kanver_ może, zapomniałeś o remisie z Mallorcą
0
@kanver_ Royal chyba większa
0
@natanvip tracenie bramek też wynika ze stylu gry, w tamtym sezonie byliśmy solidni w defensywie.
0
@natanvip czyli duża różnica
1
W sumie ciekawą kwestię poruszył Footroll, bo po podpisaniu nowej umowy Xavi już nie zarabia małej kasy. Jeżeli nic się nie poprawi to może będziemy w stanie podpisać jakiegoś trenera z topu.
0
@Cobra303 można, na pewno za to co robi obrona, to jest jakieś nieporozumienie co oni wyprawiają ostatnio...
0
@LM10GOAT no ale to też nie jest rozwiązanie, jeżeli nic się tutaj nie zmieni, to uważam że po sezonie trzeba pożegnać się z Xavim
0
@LM10GOAT spokojnie ja nie z tych, co ślepo będą bronić Xaviego. Uważam że gra w tym sezonie jest dramatyczna, ale nie znaczy że po każdym przegranym meczu trzeba Xaviego zwalniać, a szczególnie po meczach o takiej randze. Mój wpis odnosił się do takich stwierdzeń-"taki klub nie ma prawa prezentować czegoś takiego nawet jakby walczył o puchar tymbarka drużyną z zawodników sekcji hokeja na wrotkach" oraz "Gorzej nie będzie, co najwyżej tak sam"-z takim podejściem jak to, daleko nie zajdziemy. Jeżeli Xavi ma być zwolniony to powinien być zatrudniony jakiś dobry trener, a nie jakiś nie wiadomo kto.
0
@LM10GOAT dobrze że nie Ty o tym decydujesz
1
@Barcasub pełna zgoda przyjacielu
0
@Jackazz w końcu ludzie zdają sobie sprawę że Marvel jest kiepski
1
oo komentatorzy z eleven, zamiast z polsatu, uff
0
@Majkel34 zagraniczne media już przechwyciły temat