0

@MesQueUnClub96 co tam się dzieje?

0

@FCBparasiempre kopiuj+wklej na jakimś tłumaczu i mniej więcej zrozumiesz.

0

@FCBparasiempre a ty w to wierzysz? Za piękne aby było to prawdziwe

0


Co to jest za powalony news, ciekawe czy to prawda

5

@Rl9k1nG gratki

0

Ale z tą aferą w Skwierzynie to dajcie spokój

0

@SeBa32 Kaczor Donald

0

@Azi Jacek S

0

Dziwne że na La Rambli jeszcze nie powstała seria, zgadnij co to za polityk.

5


u siebie przegrali z rezerwami Atalanty i to 4:0

1

@Compadre za co? u siebie dostają 3:0

1

Legia ma tyle samo punktów ile Barcelona. Ehh...

0


Footroll musi zrobić drugą część

22

@bartoszplucinski drugim składem? W drugiej połowie na boisku był Gundogan, Pedri, Cancelo, Kounde i Christensen. Również nie zgodzę się, że ten mecz to "sparing", graliśmy o cenne dla nas pieniądze.

5

@Scyzor97 no tak jak ma przyjść on, to nie wiem czy jest sens zwalniać Xaviego w tym sezonie.

1

Załóżmy, że Xavi zostaje zwolniony. Kto za niego?

1

@Nazio_87 gdzie jest ta informacja, na tt nie ma nic.

0

@kanver_ może, zapomniałeś o remisie z Mallorcą

0

@kanver_ Royal chyba większa

0

@natanvip tracenie bramek też wynika ze stylu gry, w tamtym sezonie byliśmy solidni w defensywie.

0

@natanvip czyli duża różnica

1

W sumie ciekawą kwestię poruszył Footroll, bo po podpisaniu nowej umowy Xavi już nie zarabia małej kasy. Jeżeli nic się nie poprawi to może będziemy w stanie podpisać jakiegoś trenera z topu.

0

@Cobra303 można, na pewno za to co robi obrona, to jest jakieś nieporozumienie co oni wyprawiają ostatnio...

0

@LM10GOAT no ale to też nie jest rozwiązanie, jeżeli nic się tutaj nie zmieni, to uważam że po sezonie trzeba pożegnać się z Xavim

0

@LM10GOAT spokojnie ja nie z tych, co ślepo będą bronić Xaviego. Uważam że gra w tym sezonie jest dramatyczna, ale nie znaczy że po każdym przegranym meczu trzeba Xaviego zwalniać, a szczególnie po meczach o takiej randze. Mój wpis odnosił się do takich stwierdzeń-"taki klub nie ma prawa prezentować czegoś takiego nawet jakby walczył o puchar tymbarka drużyną z zawodników sekcji hokeja na wrotkach" oraz "Gorzej nie będzie, co najwyżej tak sam"-z takim podejściem jak to, daleko nie zajdziemy. Jeżeli Xavi ma być zwolniony to powinien być zatrudniony jakiś dobry trener, a nie jakiś nie wiadomo kto.

0

@LM10GOAT dobrze że nie Ty o tym decydujesz

1

@Barcasub pełna zgoda przyjacielu

0

@Jackazz w końcu ludzie zdają sobie sprawę że Marvel jest kiepski

1

oo komentatorzy z eleven, zamiast z polsatu, uff

0

@Majkel34 zagraniczne media już przechwyciły temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?