0

@Derean takich chyba nie mają gwizdać

0

@GeraltzKatalonii zgadza się z Victorią

1

@blakkudium dobrze czy źle?

0

Ale Club America to już na pewno pogromimy

1

@MikeBajson no dobra dobry argument, ale uważam że dzisiaj to zawodnicy bardziej zawinili i nie wiem co Xavi miałby zrobić.

0

@arasz1819 ja się śmiałem po tej bramce akurat, ale uważam że w drugiej połowie zawiodła skuteczność i Araujo.

2

@Culers no ale racji nie miałby? 1 połowa słaba, ale w drugiej to zagraliśmy festiwal zmarnowanych sytuacji.

0

@fcbfan1993 nie zmieniło się, już był mecz na Anoeta

0

@arasz1819 no ale co Xavi ma zrobić, 30 strzałów w tym meczu padło. Gole stracone to amatorka Araujo, a szczególnie drugi. Nie mówię że jakaś wybitna, ale dobra.

2

@TheRobertos tak jak Fronisone?

0

Akurat druga połowa była dobra w naszym wykonaniu, więc o to pretensji do Xaviego nie miałbym

0

Przeproście kapitana. Lewy dziś podawał dobrze, strzelał źle. Druga połowa zdecydowanie lepsza, ale skuteczność dramatyczna.

2

@Danqoo a kogo wina, że wszyscy obrońcy popełniają błedy?

0

@Emhyr ja znowu nastawiam się na pogrom, znowu ten sam błąd. Oby tym razem się udało.

1

Skład nawet dobry, gdyby nie ten atak. Moim zdaniem powinien wyjść Felix, Ferran, Yamal. A nieobecności Ferrana to już w ogóle nie rozumiem, wchodzi na te 20-30 minut i widać że chce mu się coś zmienić w meczu. Ostatnio powinien mieć piękną asystę, ale strzelał Raphinha...

0

@karszun pauzuje za żółte kartki

0


jak można być takim człowiekiem, jak Rzeźniczak

0

@bartoszplucinski głownie ze świata polskich influencerów, ale też omawiają niektóre polityczne i innego typu.

0


dużo zarabiają

0

@JarekS się okażę, mój wpis odnosił się do zachowania defensywy.

8

0

@Foro Natan akurat robi patologiczne rzeczy, Romero nie

0

@jacobFCB nie zestawiałbym tych dwóch nazwisk koło siebie.

1

@Comentateiro bardzo interesująca teoria. Tylko jaki ma cel?

1

@barcelonaLM lubiłem go, ale zmyślanie plotek zniechęciło mnie do niego.

0

@4drian0 ja pamiętam jak nastawiałem się na Granadę czy Alaves. Moim zdaniem kompromitacja to za duże słowo na wynik 1:0, ale jakbyśmy wygrali tylko 1:0 to byłbym zawiedziony, no chyba że w końcówce gol.

0

@Emhyr ja sprawdziłem czy jest taki news, ale nie sprawdziłem reszty

0

@Emhyr faktycznie, to w takim razie zgadza się tylko pierwsze zdanie

1

@FCBparasiempre W Polsce raczej dużo nie ma kibiców Fluminese, a Man City też na pewno nie jest najczęstszym wyborem do kibicowania. Pretensje kierowałbym bardziej do osób, które nie oglądają tych meczy niż do stacji streamingowych, no chyba że było duże zainteresowanie.

4


w drugą stronę jedziemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?