Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 a co jeśli gdzie indziej się spotkamy
1
@michal26 ja tam lubię od nich-"Wzięli zamknęli mi klub"
2
@HighestInTheRoom niestety, tego już się nie cofnie. Tam jest pełna samowolka i nikt tego nie chce w jakiś sposób uregulować.
3
@Popitek12 moje koty nie lubią, więc nie. Ale jak ktoś chce to w ten jeden dzień w roku może.
0
czyli mata będzie iść w politykę, dziwny kierunek
2
Przyzwyczaiłem się że ludzie lubią taką patologię. Ale szczerze myślałem, że po tym co zrobił Natan, będzie krytykowany. Nic bardziej mylnego, ale jaki idol tacy fani. Skoro ludzie lubią być robieni w balona, to niech lubią.
0
@bartas97 i dobrze zrobiłeś
0
@PIWOSZ89 to tak jakbyś porównywał DC i Marvela, czy Messiego i Ronaldo.
1
@Rust_Cohle a z kim walczyłeś, z synem?
0
@Sysia11 a Ty myślisz że wcześniej o tym nie wiedział? Zrobił Fabijańskiego i tyle, bał się dostać od tego denisa
3
@kondzix2115 na eleven pewnie gra Inter, ale już końcówka
0
@PIWOSZ89 nie, ja na pewno nie. Co mi po kasie, jak stracę godność?
Edit Tak na pewno zazdroszczę kasy Magicalowi, skąd taki abstrakcyjny wniosek?
0
@tristan87 nie promuje właśnie
1
Teraz ta patogala zatrudniła Magicala, gościa co siedział w więzieniu i bił własną matkę. Człowiek co utrzymywał się na skrajnej patologii, niestety sami jesteśmy winni tego.
1
@Rl9k1nG pewnie Denis wygra, ale nie ma to znaczenia.
2
@Rl9k1nG żaden
7
w pożarze zginął, szkoda człowieka
5
@K4tsuuu Denis chyba Labryga zaatakował tego Marconia kulą. Kilka razy uderzył, to już jest naprawdę skrajna patologia.
0
Czyli to Clout będzie federacją, która zniszczy te freaki. Ciekawe jak zareaguje Youtube na dzisiejsze wydarzenie.
0
to była kreskówka, a Pan Paszkowski to jeden z najlepszych aktorów dubbingowych.
0
@Popitek12 aż tak Ciebie Krychowiak przekonał?
0
@MesQueUnClub96 jesteś koneserem paradokumentów?
1
@AFA90 mnie zablokował, ale chyba jest już lepiej
0
@Firestone jest, ale nie tym razem
0
Źle się zestarzało
0
Niestety, dziś jesteśmy świadkami sensacji. Czasem i tak bywa.
0
@Mixtape a Garnacho lubisz?
1
A kto ten różny zrobił? Ahh Lenglet
0
@takisobiektos ok, dobry argument.
0
@takisobiektos nie no, ale taki wpis powinien zniknąć od razu, a on wisi już kilka godzin. Moderacja od tego jest żeby takie wpisy były usuwane.