0

Teraz zaczął chwalić Hitlera...

0

@Rl9k1nG on ma mniej lig mistrzów od Nacho nawet

1

@Popitek12 obiektywnie jeżeli chodzi o historię to chyba Krychowiak

1


A najgorsze jest w tym, że Miguel powinien być zamiast Cancelo...

0

@VegetaPolska Dobra jesteś dobrym człowiekiem, ale nie musisz tego podkreślać ciągle. Podaj konkrety, a nie ogólnikowo ciągle piszesz. Jakie osoby? Jaką bekę?

0

@PatrychoO Engen i Leon są parą, to ciekawe. Ciekawe jak to funkcjonuje, bo jest to nietypowa sytuacja.

3

@VegetaPolska ty kompletnie nie chcesz słuchać co piszemy, nastawiłeś się że jesteśmy Twoimi wrogami i każdą krytykę traktujesz jako atak.

1

@VegetaPolska "ale ja nawet bym się bić z nim nie musiał. Nie chce pisać co bym mu zrobił, ale on nie byłby w stanie mnie dotknąć", "przykro mi, ale w takich przypadkach zawsze staralbym się by druga osoba zobaczyła co zrobiła. Trochę jak ghost rider i jego największa broń, penance stare. Wiem że brzmię dziwnie. Ale nie mogę patrzeć jak ktoś kogoś krzywdzi."
O to mi chodzi i o inne komentarze, bo nie ciekawie to wygląda. Nikt nie toleruje tutaj takich rzeczy, ale dziwi te zdanie:"Z chęcią spotkałbym się twarzą w twarz z takim i zabawił w moją gierkę.... Pamiętajcie, nie bierzcie narkotyków bo was zmiotą z planszy." Potem robisz z siebie ofiarę i próbujesz "walczyć z wszystkimi".

6

@VegetaPolska Ty tak na poważnie czy trollujesz? Jeżeli to troll, to udał ci się.

0

@malicinho jak to się stało, naprawdę bardzo współczuję.

0

@sergio5 tak samo, dosyć ciężka jest.

0

@SkilledHydra16 ahh te Levante

1

@Herato za trudne

0

@Herato Reus

1

@budel17 chociaż Guiu obstawiłem

0

Niby sparing, ale czuję takie zrezygnowanie.

4

Plusy-Faye, Fort w ofensywie, Guiu i Yamal
Minusy-cała reszta

0

@Piecu11 tak, ale nie ma się czym chwalić

0

@Swistus172 jednak Ferran gra na szczęście

0

@LM10GOAT a to niech lepiej zejdzie

0

Kontuzja w sparingu...

0

@LM10GOAT z 15 minut może zagrać

0

@LM10GOAT o co chodzi?

0

Barceloński Mbappe wchodzi

1

Ferran... ale zmarnował

1

Ktoś tutaj się nie popisał, chyba Cubrasi

1

Ależ teraz interwencja Astralagi

2

@Adran360 też tak uważam, szczególnie patrząc ile gra Lewy

1

@Adran360 uwielbiam go, nawet w sparingu szanse wykorzystuje.

0

Ładnie Fort wszedł i chyba Guiu z golem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?