Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz zaczął chwalić Hitlera...
0
@Rl9k1nG on ma mniej lig mistrzów od Nacho nawet
1
@Popitek12 obiektywnie jeżeli chodzi o historię to chyba Krychowiak
1
A najgorsze jest w tym, że Miguel powinien być zamiast Cancelo...
0
@VegetaPolska Dobra jesteś dobrym człowiekiem, ale nie musisz tego podkreślać ciągle. Podaj konkrety, a nie ogólnikowo ciągle piszesz. Jakie osoby? Jaką bekę?
0
@PatrychoO Engen i Leon są parą, to ciekawe. Ciekawe jak to funkcjonuje, bo jest to nietypowa sytuacja.
3
@VegetaPolska ty kompletnie nie chcesz słuchać co piszemy, nastawiłeś się że jesteśmy Twoimi wrogami i każdą krytykę traktujesz jako atak.
1
@VegetaPolska "ale ja nawet bym się bić z nim nie musiał. Nie chce pisać co bym mu zrobił, ale on nie byłby w stanie mnie dotknąć", "przykro mi, ale w takich przypadkach zawsze staralbym się by druga osoba zobaczyła co zrobiła. Trochę jak ghost rider i jego największa broń, penance stare. Wiem że brzmię dziwnie. Ale nie mogę patrzeć jak ktoś kogoś krzywdzi."
O to mi chodzi i o inne komentarze, bo nie ciekawie to wygląda. Nikt nie toleruje tutaj takich rzeczy, ale dziwi te zdanie:"Z chęcią spotkałbym się twarzą w twarz z takim i zabawił w moją gierkę.... Pamiętajcie, nie bierzcie narkotyków bo was zmiotą z planszy." Potem robisz z siebie ofiarę i próbujesz "walczyć z wszystkimi".
6
@VegetaPolska Ty tak na poważnie czy trollujesz? Jeżeli to troll, to udał ci się.
0
@malicinho jak to się stało, naprawdę bardzo współczuję.
0
@sergio5 tak samo, dosyć ciężka jest.
0
@SkilledHydra16 ahh te Levante
1
@Herato za trudne
0
@Herato Reus
1
@budel17 chociaż Guiu obstawiłem
0
Niby sparing, ale czuję takie zrezygnowanie.
4
Plusy-Faye, Fort w ofensywie, Guiu i Yamal
Minusy-cała reszta
0
@Piecu11 tak, ale nie ma się czym chwalić
0
@Swistus172 jednak Ferran gra na szczęście
0
@LM10GOAT a to niech lepiej zejdzie
0
Kontuzja w sparingu...
0
@LM10GOAT z 15 minut może zagrać
0
@LM10GOAT o co chodzi?
0
Barceloński Mbappe wchodzi
1
Ferran... ale zmarnował
1
Ktoś tutaj się nie popisał, chyba Cubrasi
1
Ależ teraz interwencja Astralagi
2
@Adran360 też tak uważam, szczególnie patrząc ile gra Lewy
1
@Adran360 uwielbiam go, nawet w sparingu szanse wykorzystuje.
0
Ładnie Fort wszedł i chyba Guiu z golem.